Jump to content
Anghel Adrian

Formez un nou clan

Recommended Posts

Proiect pentru formarea unui nou clan romanesc de top dupa modelul ODV, TA-RE, Lgend.

Nu sunt popular ca jucator si voi deveni si mai putin popular ca si comandant de clan. In prima faza voi ataca toate clanurile romanesti in care voi gasi jucatori buni. Atacurile nu se vor da pentru a umili clanurile si pentru a demonstra anumitor jucatori ca isi irosesc talentul in acel clan. Probabil ca vor veni multi sa ma injure dar imi asum consecintele, chiar daca nu o sa reusesc cu proiectul. 

SuparMane, eu iti tin pumnii... :)

Cum se va numi noul clan?

SuparMane, eu iti tin pumnii... :)

Cum se va numi noul clan?

Te astept, nici numele nu este stabilit. Astept sa adun minim 20 de jucatori.

Daca vrei un cont inactiv si un noob cu aere, arfe si gura mare, imi bag si eu contul..activ voi redeveni cel mai devreme spre sfarsitul anului .

P.S.: caracterizarea de mai sus prezinta doar calitatile...defectele ma abtin sa le comunic

Proiect pentru formarea unui nou clan romanesc de top dupa modelul ODV, TA-RE, Lgend.

Nu sunt popular ca jucator si voi deveni si mai putin popular ca si comandant de clan. In prima faza voi ataca toate clanurile romanesti in care voi gasi jucatori buni. Atacurile nu se vor da pentru a umili clanurile si pentru a demonstra anumitor jucatori ca isi irosesc talentul in acel clan. Probabil ca vor veni multi sa ma injure dar imi asum consecintele, chiar daca nu o sa reusesc cu proiectul. 

Nu inteleg ..ai avut pe mana clanul TA-RE cu puteri executive , ai avut mai mult de 20 de jucatori in clan , jucatori cu statusuri mai mult decat decente  si cu toate asta acum  , aia paraut de nicaieri si anunti un fel de mega proiect , aducand de asta data in discutie atacul clanurilor romanesti de top(alea 3-4).

Din punctul meu de vedere nu faci decat sa epatezi , daca vrei 20 de jucatori inraiti pe romani ..asa ca tine dute prin noxus ..aveti aceeasi mentalitate.

BTW in afara de cei ce au fost deja in TA-RE si au plecat , probabil ca pe restul nu ii intereseaza genul asta de poveste .

• Upvote 1

Nu inteleg ..ai avut pe mana clanul TA-RE cu puteri executive , ai avut mai mult de 20 de jucatori in clan , jucatori cu statusuri mai mult decat decente  si cu toate asta acum  , aia paraut de nicaieri si anunti un fel de mega proiect , aducand de asta data in discutie atacul clanurilor romanesti de top(alea 3-4).

Din punctul meu de vedere nu faci decat sa epatezi , daca vrei 20 de jucatori inraiti pe romani ..asa ca tine dute prin noxus ..aveti aceeasi mentalitate.

BTW in afara de cei ce au fost deja in TA-RE si au plecat , probabil ca pe restul nu ii intereseaza genul asta de poveste .

Asta ai inteles tu?

Ca o sa atac clanurile romanesti de dragul de a ataca sau sa "epatez"?. Totusi exista un singur clan pe care l-as ataca de placere ;)

Edited by Anghel Adrian

Din punctul meu de vedere,mic la stat,mare la sfat,aroganta si invidie cat cuprinde la MARELE SUPARMAN,atat o scalzi cu legenda TA-RE si legenda la vremea ei nu farma nici un sfert gold din cat farma DAC,despre ODV nu era alternativa la vremea aia si lumea se saturase de istericul si frustratul ELNINIO,Lgend sa nascut speranta si a murit speranta(inceputul fusese mai mult decat perfect),mai bine spune adevarul ca frustrarea ta se naste din cauza ca ai fost refuzat de ARCAN,stii dc?strategiile tale sunt depasite,campareala care o faceai tu nu mai merge cu clanurile mari,multe meciuri castigate cu skilul jucatorilor,nu pe strategie,jucatorii aia buni la care visezi,nu vor mai veni niciodata,de aceea ai dat fail de doua ori sa refaci TA-RE.Ps.:iti raman amintirile,bune si alea decat nimic,mai bine ramaneai in CTRL-  alaturi de mickey,multi jucatori buni pe care cunosti si puteai face ceva,asa ai sa ramai doar un FC frustrat care nu-l mai vrea nimeni

Din punctul meu de vedere,mic la stat,mare la sfat,aroganta si invidie cat cuprinde la MARELE SUPARMAN,atat o scalzi cu legenda TA-RE si legenda la vremea ei nu farma nici un sfert gold din cat farma DAC,despre ODV nu era alternativa la vremea aia si lumea se saturase de istericul si frustratul ELNINIO,Lgend sa nascut speranta si a murit speranta(inceputul fusese mai mult decat perfect),mai bine spune adevarul ca frustrarea ta se naste din cauza ca ai fost refuzat de ARCAN,stii dc?strategiile tale sunt depasite,campareala care o faceai tu nu mai merge cu clanurile mari,multe meciuri castigate cu skilul jucatorilor,nu pe strategie,jucatorii aia buni la care visezi,nu vor mai veni niciodata,de aceea ai dat fail de doua ori sa refaci TA-RE.Ps.:iti raman amintirile,bune si alea decat nimic,mai bine ramaneai in CTRL-  alaturi de mickey,multi jucatori buni pe care cunosti si puteai face ceva,asa ai sa ramai doar un FC frustrat care nu-l mai vrea nimeni

Aceasta conversatie o poti lua si de la Horatius_. Nu este nimic editat

Horatius_ (2:18:38 PM) salut

SuparTA_RE (2:24:08 PM) salut

Horatius_ (2:25:07 PM) ce ar presupune din partea ta sa ati iei echipa si sa vi la noi?

SuparTA_RE (2:25:44 PM) nimic

Horatius_ (2:26:03 PM) hatunci cate locuri fac liber?

Horatius_ (2:26:03 PM) :)

SuparTA_RE (2:26:12 PM) pt ca nu am de gand sa joc decat in TA-RE

SuparTA_RE (2:26:23 PM) sorry

Horatius_ (2:26:32 PM) man, e cam pacat sa te legi de un nume

Horatius_ (2:26:43 PM) daca crezi venim noi la ta-re

Horatius_ (2:26:49 PM) ca nu conteaza numele

Horatius_ (2:27:02 PM) sau modificam noi numele

SuparTA_RE (2:27:08 PM) pai noi avem locuri libere

Horatius_ (2:27:18 PM) stric practic?

Horatius_ (2:27:25 PM) sh la voi e cam jos

SuparTA_RE (2:27:25 PM) TA-RE nu isi schimba numele

Horatius_ (2:27:33 PM) dureaza pana al faceti

Horatius_ (2:27:36 PM) facem

SuparTA_RE (2:27:42 PM) ce?

SuparTA_RE (2:27:44 PM) SH

Horatius_ (2:27:45 PM) sh

Horatius_ (2:27:47 PM) da

Horatius_ (2:28:18 PM) chestia e ca suntem 2 clanuri de romani, putem sa fim sus

SuparTA_RE (2:28:26 PM) aveam oferta sa luam un clan care avea toate cladirile la 10

SuparTA_RE (2:28:43 PM) si sa modificam doar numele

Horatius_ (2:28:45 PM) am inteles

Horatius_ (2:28:59 PM) crezi ca merita efortul?

SuparTA_RE (2:29:06 PM) este strict mental sa ai niste cladiri la 10

Horatius_ (2:29:20 PM) nu stiu

Horatius_ (2:29:31 PM) avem acum 10 rezerve de bani

Horatius_ (2:29:35 PM) de exemplu

Horatius_ (2:29:40 PM) da nu asta e problema

Horatius_ (2:29:53 PM) o sa inceapa cw, o sa fiti ok?

Horatius_ (2:30:01 PM) adica o sa aveti 2 echipe ?

SuparTA_RE (2:30:13 PM) speram

SuparTA_RE (2:30:25 PM) dar eu vreau rabdare de la oameni

SuparTA_RE (2:30:33 PM) un clan bun il faci in timp

Horatius_ (2:30:40 PM) eu zic sa te gandesti, eu o sa fac lobi sa iei executiv, si daca nu iese asta e

SuparTA_RE (2:30:47 PM) SuparTA_RE (1:59:16 PM) Ma intrebam daca ai vrea sa ajuti la relansarea clanului asta. Dar trebuie sa ai si rabdare :)BabbuiN (2:00:18 PM) salut...e spanac...numai la cautarea unui clan nu m.am gandit:)

SuparTA_RE (2:30:59 PM) vezi, le cer rabdare

SuparTA_RE (2:31:10 PM) BabbuiN (2:00:58 PM) bro..sunt dispus sa incerc...

Horatius_ (2:31:38 PM) idee e ca aici e ok, adica e structura creata, sunt ceva reguli puse/aplicate, ai cu cine vorbi

Horatius_ (2:31:51 PM) daca ai veni aici am sarii in top 10

SuparTA_RE (2:32:33 PM) imi pare rau dar nu pot, daca as desfiinta TA-RE nu ar merge nici 10 cu mine

Horatius_ (2:32:55 PM) stric obiectiv, nu ar avea de ce

Horatius_ (2:33:08 PM) deocamdata suntem cel mai bun clan ro

SuparTA_RE (2:33:12 PM) pt ca multi au venit pt sigla si nume

Horatius_ (2:33:16 PM) si putem sa-l facem top 10

Horatius_ (2:33:23 PM) nu stiu

Horatius_ (2:33:27 PM) si arcan e ok

Horatius_ (2:33:34 PM) si e doar un nume

SuparTA_RE (2:33:34 PM) nu sunt incapatanat, sunt obiectiv

Horatius_ (2:33:55 PM) gandeste-o un pic poate iese ceva

Horatius_ (2:34:12 PM) o sa vb si cu charly si costin la momentul potrivit

SuparTA_RE (2:35:04 PM) Nu are rost, orice solutie in afara clanului nu intra in discutie.

Horatius_ (2:35:44 PM) ...

Horatius_ (2:35:48 PM) pacat

SuparTA_RE (2:36:14 PM) eu iti prpoun sa iti iei echipa si sa vi la noi

Horatius_ (2:37:15 PM) stric obiectiv sh tier mic

Horatius_ (2:37:21 PM) greu de crescut

Horatius_ (2:37:45 PM) plus ca si comander charly e mai muld decat ok

Horatius_ (2:38:05 PM) e rezonabil si un om cu care poti vorbi

Horatius_ (2:38:20 PM) costin cel mai bun diplomat

Horatius_ (2:38:22 PM) nu stiu\

Horatius_ (2:38:35 PM) rezultate au fost si sunt

Horatius_ (2:38:48 PM) structura/infrastructura creata

SuparTA_RE (2:39:00 PM) am spus nu :)

Horatius_ (2:39:01 PM) pentru nume?

SuparTA_RE (2:39:04 PM) da

Horatius_ (2:39:19 PM) ok, am incercat :)

SuparTA_RE (2:39:27 PM) pe tine te astept cu o echipa

SuparTA_RE (2:39:37 PM) ai oricand usa deschisa

SuparTA_RE (2:39:54 PM) de restul nu sunt iteresat

Horatius_ (2:40:02 PM) anyway, fac lobby sa vina baietii de la tine aici, nu de alta da e bine sa te anunt inainte

SuparTA_RE (2:40:03 PM) interesat*

Horatius_ (2:40:16 PM) bafta

SuparTA_RE (2:40:16 PM) nu o sa iei

SuparTA_RE (2:40:22 PM) maxim 1-2

Horatius_ (2:40:28 PM) :)

Horatius_ (2:40:37 PM) incercarea moarte n-are

SuparTA_RE (2:40:39 PM) momentan recrutez eu

Horatius_ (2:40:58 PM) bine man, vorbim, bafta

SuparTA_RE (2:40:58 PM) snakebiteE46 (2:16:49 PM) dar ieri am iesitsnakebiteE46 (2:16:51 PM) din arcansnakebiteE46 (2:16:57 PM) tre sa astep 2 zile nu?snakebiteE46 (2:21:43 PM) cine e prostu ala cine nu intra in TA-RE? :)

Horatius_ (10:09:06 AM) mai incerc odata :)

Horatius_ (10:10:05 AM) facem si noi un pic de treba cu singuru clan ro care mai face ceva?

Dupa cum vezi nici macar nu am raspuns la ultima oferta pentru ca nu sunt interesat de Arcan.

Edited by Anghel Adrian

Fair-play din partea ARCANILOR,din ce postezi nu arati decat cat de josnic poti fi,de aceea fuge lumea,mandrie,aroganta si prostie

Pai sunt sau nu frustrat ca am fost refuzat de Arcan?

Mda,poate am inteles gresit eu cu aplicarea ta la ARCAN,dar da,esti un frustrat care nu sa saturat de fail-uri,mai vrea unul,nu intelegi ca numele tau e legat de esec.Ps.alexx sa retras in glorie,tu probabil in mediocritate

Supar un prim pas pt noul clan ar fi sa-ti pui numele rasarit_de_soare.

Eu as fi interesat de alt proiect mult mai interesant dupa mine. La urmatoarea campanie cand va fi ea sa fie sa se adune cei mai buni jucatori romani din toate clanurile sub un nume nou si care sa joace doar pe perioada campaniei. Sa vedem si noi cat de sus se poate clasa acest clan. Un clan bazat strict pe skill si nu pe prietenii si reroll. Sa fie adunati jucatori care de 5 ani de cand e jocul asta au demonstrat ceva in clanurile romanesti si straine. Sa tina clanul 10-20 de zile car ar dura respectiva campanie. Cand se stie de campanie sa vina cineva si sa anunte din fiecare clan cine ar merita sa fie convocat la campanie. Dupa campanie jucatorii sa se desparta politicos si fiecare sa se intoarca de unde a venit. Sa nu se tina cont ca unii au ignore fata de alti jucatori. Sa conteze fix skill-ul si atat. Eu cred ca asta ar fi cireasa de pe tort pt comunitatea romaneasca. Sa fie si un canal de twitch ar fi extraordinar. Cred ca toata comunitatea romaneasca ar fi cu ochii pe acest clan pe durata campaniei. Jucatorii sa fie anuntati cu 2 sapt inainte de a parasi clanul si sa revina in acelasi clan imediat dupa ce se primesc recompensele de la campanie. Eu cred ca asta ar dezmorti nitel comunitatea romaneasca. Daca voi putea sa ajut in vreun fel la realizarea acestui proiect si daca voi fi solicitat voi raspunde afirmativ.

• Upvote 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...