Jump to content
Mali Catalin

Aim by Makct (update 9.16)

Recommended Posts

Acest fisier a fost scanat cu 2vln0vb.jpg

Avantajul acestui mod consta in comoditatea de a trage intr-o țintă în mișcare, se i-a în calculul viteza tancului inamic și rapiditatea proiectilului tău.

Dupa descarcarea arhivei,continutul se copiaza in World_of_tanks/res_mods/0.9.16

proaimbot.jpg?w=800

1.jpg?w=800

Pro_Aim by Makct.rar

Edited by Mali Catalin
  • Upvote 2

Numai porcarii postezi. Cer sa fie sanctionat! NU respecta regulile!

Reguli adaugare MOD-uri

Inainte de a adauga un MOD va rugam sa cititi si sa respectati aceste reguli.

1. Intotdeauna inainte de a posta un MOD la sectiunea DOWNLOAD acesta se va TESTA.
2. Fisierele modurilor se arhiveaza si se uploadeaza pe forum ( Attach Files ). Se pune link extern de download DOAR in cazul in care fisierele depasesc 20 MB
3. Explica intr-un mod cat mai usor ce optiuni/beneficii aduce modul. O descriere cat mai concisa va ajuta utilizatorul sa inteleaga mod-ul respectiv.
4. Mod-ul nou adaugat trebuie neaparat sa fie insotit de screenshoot-uri.
5. Explica cum se instaleaza/adauga mod-ul respectiv, nu toti ne-am nascut invatati.

Echipa WoTRomania va multumeste pentru interesul acordat acestei sectiuni si incurajeaza utilizatorii sa adauge mod-uri pentru download. Deoarece ne respectam vizitatorii/utilizatorii am adaugat cateva regulii simple pe care va rugam sa le respectati inainte de a posta un MOD la download.

Va multumim pentru intelegere!

Nu vede absolut nimic gresit,este doar unul dintre "aceia nascuti cica jucatori corecti" si impotriva mod-urilor de acest gen...

Omul este impotriva "mod-urilor ilegale" si cere "sa fie sanctionate" persoanele care posteaza genul acesta de mod-uri.

Citat de-al individului:

03 April 2016 - 03:48 PM

Nu ar strica sa reapara niste moduri. Doar cele care sunt legale, cele ilegale..... sa si le faca singuri cei care vor sa fure si la jocul asta :)))

Nu te fura nimeni "my friend", daca esti intr-adevar bun la acest joc,ar trebui sa ignori aceste mod-uri ilegale (care nu sunt eficiente 100%),dar cum am spus...TREBUIE SA FII BUN sa depasesti momentul.

Edited by Mali Catalin
  • Upvote 2

Nu iti merg modurile omule.... de aia am ceruts a fii sanctionat. Le-am bagat pe toate astea de la tine si nu merg....

Din cate vad p-aci pe forum tie nu-ti prea merge nimik.(DOAR TIE)

• Upvote 1

Pack-ul de la 9.15.1.1 a fost foarte bun, asteptam sa faci un pack si pentru 9.15.2. Multumesc ca iti pierzi timpul pentru noi astia mai neexperimentati si care preferam sa folosim moduri  :)

Baieti caut si eu o statistica wot fara xvm. Nu e ceva complicat pentru cine stie sa o faca. Rog daca va pricepeti sa postati si asa ceva.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...