Jump to content
Nece

Raport primit in adresa de email

Recommended Posts

Buna ziua, in legatura cu mailurile primite cu subiectul "Raport de la", unde va apare un mesaj raportat de pe forum, care ajung din greseala la voi in inbox, se pot sterge.
Lucram sa remediem problema cat mai repede.

Ne cerem scuze,
Echipa WoTRomania.

Salutare, 

tot primesc mesaje ca as fi raportat pe cineva (chuao / Patria_Hotilor / catalinuuu / etc)

Nu am facut asta si nici nu-i stiu pe jucatori. Sunt probleme cu acest cont?

Multumesc!

salutare,

am primit si eu de la catalinuu...Patria hotilor un mesaj ...

ma injura de mama focului

nu-mi aduc aminte sa-l fi deranjat cu ceva 

toate cele bune, 

Salut baieti   .Iata ca am primit si eu asa ceva :

SalutAm primit mesaj pe mail cum ca mi-ai dat report..bai 'Patria hotilor retarzi"esti retardat ,psihopat sau bulangiu???ce pl mea nu ai loc de mine pe forum?du-te ma cu vaca la pasune...tarane obosit ce esti?ai si tu acolo un buton rosu si ai invatat sa-l foloseti!mars la boscheti obositule!!!________________________________________Eu nu imi amintesc sa fi scris ceva pe forumul asta, de cand m-am inscris. Fratello, sigur ai dat report la cine trebuie? Bafta la joc!
Continut ...!"

???????????????

signature.png

Edited by ckareva

Ce naiba ii cu mesajul asta? 

"SalutAm primit mesaj pe mail cum ca mi-ai dat report..bai 'Patria hotilor retarzi"esti retardat ,psihopat sau bulangiu???ce pl mea nu ai loc de mine pe forum?du-te ma cu vaca la pasune...tarane obosit ce esti?ai si tu acolo un buton rosu si ai invatat sa-l foloseti!mars la boscheti obositule!!!________________________________________Eu nu imi amintesc sa fi scris ceva pe forumul asta, de cand m-am inscris. Fratello, sigur ai dat report la cine trebuie? Bafta la joc!"

Eu nu am scris nimic pe acest forum de cand m-am inscris.

Buna ziua, in legatura cu mailurile primite cu subiectul "Raport de la", unde va apare un mesaj raportat de pe forum, care ajung din greseala la voi in inbox, se pot sterge.
Lucram sa remediem problema cat mai repede.

Ne cerem scuze,
Echipa WoTRomania.

Dupa cum vedeti . voi inchide acest topic pentru a preveni spamul / off-topic

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...