Sari la conținut

Postări Recomandate

De curand am facut update la versiunea IPS 4.1.15

Va invitam sa postati aici orice probleme aparute recent, pareri si sugestii.

Multumim.

Partajează acest post

Link spre post

incearca sa iti faci un update la flashplayer si java . :) eu am avut probleme la incarcarea paginii din cauza flashplayer-ului vechi . 

Partajează acest post

Link spre post

Deci in partea stanga sus a forumului ai o bara neagra cu numele tau unde iti apar notificarile mesajele private etc. Tot acolo ai si o pensula ( Change Background ) . acolo schimbi   "tancuri si soldati "

Partajează acest post

Link spre post

Foarte posibil ca acele poze sa nu mai existe in baza noastre de date. 

@RARES ?

L.E.: Aceeasi problema si la mine. Asa cum am scris prima oara, foarte posibil in urma update-ului anumite imagini care au fost urcate direct pe forum, sa nu mai existe. Rares ne poate lamuri. 

Partajează acest post

Link spre post

Legionnaires are dreptate. Pozele nu mai exista. Userul le-a sters sau din cauza unor update-uri la platforma s-au pierdut.

Partajează acest post

Link spre post

Nu stiu la voi, dar eu am probleme cu vizualizarea unor topicuri, paginile nu se incarca, de multe ori nu se conecteaza la forum, imi da o eroare, si e mai greu de navigat pe site cu noul design.Cel vechi era mai usor de folosit.Asta de pe telefon.

Partajează acest post

Link spre post

Poate fi din cauza browserului tau, sterge tot din el, istoric, cookie.... mai poti incerca un update la browser, alta idee n-am. Probleme intradevar sunt, acum de exemplu nu vad poza de la profilul lui Haua dar restul da. Si da, sunt zile in care forumul pare mort sau chiar e, au fost recent vreo 3 parca cand nu a postat nimeni :) Linisteeeee :P 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...