Jump to content
Nece

CONCURS: Deseneaza un tanc. PREMII TOTALE: 5000 GOLD

Recommended Posts

WAy27MG.png

cast.png

---- CONCURS DE CREATIVITATE - DESENEAZA UN TANC --- PREMII TOTALE IN VALOARE DE 5000 GOLD -----

Premii: 
Locul 1: 2500
Locul 2: 1500
Locul 3: 1000

Regulament participare:

Like si share(PUBLIC) la postarea de pe facebook.
Deseneaza/picteaza un tanc; Desenul trebuie sa contina data finalizarii (ex: 2.11.2016), si adresa noastra www.wotromania.ro
Posteaza o poza a desenului in acest topic; Lasa numele tau de pe facebook si numele din joc. (exemplu: Poza desen, FB: Andrei Popescu, Nume in joc: AndyPopeZ)

---

Castigatorii vor fi selectati de juriul WoTRomania.
Perioada concursului. 1.11.2016 - 14.11.2016 
Anuntarea castigatorilor: 15.11.2016 -- Castigatorii au la dispozitie 24 de ore ca sa raspunda sau sa dovedeasca autenticitate desenului.
Validarea castigatorilor si inmanarea premiilor se va face in 24-48 de ore dupa confirmarea autenticitatii desenului.
Pastreaza desenul pentru eventuale verificari.

Mult succes!

UPDATE : Datorita problemelor cu care ne-am confruntat, forumul fiind indisponibil, concursul se prelungeste pana pe 17/11/2016 ora 23:59

sper sa castig. data 26 10 2016 ImadCOOKIE Cristi (facebook)   _ImadCOOKIE_ (WoT)

www.wotromania.ro

panther2.jpg

Edited by RO_CooKieZ
luata de pe net, nu o sa castigi niciodata cu asa ceva
  • Upvote 2

Scuzati desenul dar m,am străduit cat am putut nume joc andr33_yy[le_ro] 

IMG_20161102_183901.jpg

Edited by Andr33_y
  • Upvote 2

La 06.11.2016 la 1:36, Belleaua a spus:

Edi nu te supara ... degeaba notezi data daca folosesti imprimanta ( parerea mea ) . si nu nu sunt din juriu doar ca prea bate la ochi si parerea mea unde te-ai dat de gol : culoarea datii :) si aici spune tot . 

esti tu sigur ca am folosit imprimanta? faptul ca desenul e facut in creion iar data e scrisa cu pixul e alta treaba. de ce sunteti atat de hateri? Da-i zoom in sa vezi ca e creion. Da-i search pe google cu poza, sa te convingi. O sa desenez probabil alt tanc, pentru ca, vezi-doamne, e fake. Nu stiu ce e cu atata hate aici. Eu doar voiam sa postez un simplu desen. Am mai pus o poza, tot este fake,nu? Special pentru moderatorul Belleaua

IMG_20161105_230925.jpg

received_281487278912495.jpeg

Edited by Edi Vituș
Poza

Ciprian Ciprian doar pentru ca ai pus semnele de excelenta si ai dat putin cu creionul nu inseamna ca este desenat de tine :D dece vreti sa trisati? ...daca nu puteti sa desenati asta e... aici ai link-ul de la KV-2 care pretinzi ca l-ai desenat chiar tu :D

http://www.artwallpaperhi.com/thumbnails/detail/20130920/tanks world war ii drawings heavy tank russian kv2_www.artwallpaperhi.com_12.jpg

P.S: Castigati pe munca voastra fratiilor :D

• Upvote 1

Laudabila initiativa administratorilor de a organiza acest frumos concurs, insa ca de fiecare data unii dintre cei care posteaza se cred prea smecheri si parsivi. Sper ca ochiul juriului sa poata aprecia munca prestata corect de catre unii dintre voi si in final sa ia deciziile corecte. 

P.S. Ma voi hotara mai incolo daca capacitatile mele de desenator pot concura cu capacitatile unora de a da copy-print...

Bafta celor care se straduiesc in mod corect sa obtine premiile !

Edited by Simpetrean Cosmin
  • Upvote 3

Acum 7 ore, Simpetrean Cosmin a spus:

P.S. Ma voi hotara mai incolo daca capacitatile mele de desenator pot concura cu capacitatile unora de a da copy-print...

Bafta celor care se straduiesc in mod corect sa obtine premiile !

Te asteptam!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...