Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, mihacernat said:

nu  te ai uitat bine !

Am citit aia cand ai scris prima data.

Pai   copy / pasta pe care ai postato tu este  fix pix.    

Nu lamureste cu nimic.  Aia  de pe  site am citit de la inceput.

" Your account has been identified for the usage of forbidden and unfair game modifications. "

Pai pe mine ma intereseaza cum pusca mea "has been identified"  modurile  si intre ce perioade. (adica de la data de  xx.xx.xxxx  s-a inceput  analiza)

Si care sunt  sansele ca unul care  nu foloseste moduri "interzise" sa fie banat,  "fals-pozitiv" gen.

Intelegi ce vreau sa zic ?

Edited by fluffyLuchs

Folosesc pe 2 conturi cele MAI RELE moduri...aimbot, distrugere pe minimapa, etc, si asta din curiozitate...pe ambele am cam 30 tancuri premium, sunt curios, ma baneaza.

Go for it! Continuati sa folositi aimbot, etc.! Nu va baneaza nimeni, n-au dreptul, e proprietatea voastra contu'! Nu? Sar avocatii pe ei daca va baneaza. Just trust me. Nu renuntati la moduri ilegale. WG defapt a creat acele moduri ilegale ca sa faca mai multi bani! De ce oare ar bana? Folosesc moduri ilegale de cand am deschis prima data jocu', mi le-a dat un amic. Niciodata n-am fost banat! Cum credeti ca sunt unicem, sau cum se scrie? E imposibil altfel, toata lumea foloseste. Continuati! E mai fun sa ne pocnim intr-o lupta doar conducand tancu' stanga-dreapta.

• Upvote 3

21 minutes ago, _micKee_ said:

Go for it!

Spoiler

Continuati sa folositi aimbot, etc.! Nu va baneaza nimeni, n-au dreptul, e proprietatea voastra contu'! Nu? Sar avocatii pe ei daca va baneaza. Just trust me. Nu renuntati la moduri ilegale. WG defapt a creat acele moduri ilegale ca sa faca mai multi bani! De ce oare ar bana? Folosesc moduri ilegale de cand am deschis prima data jocu', mi le-a dat un amic. Niciodata n-am fost banat! Cum credeti ca sunt unicem, sau cum se scrie? E imposibil altfel, toata lumea foloseste. Continuati! E mai fun sa ne pocnim intr-o lupta doar conducand tancu' stanga-dreapta.

2zuJyqw.png

• Upvote 1

..imi este indiferent ca joc cu mod sau fara...dar ca vad ca voua nu ... si va bateti in piptul ala slab .... ca voi nu jucati cu mod ... cate unul vad ca mai fasaie ...dar ... nimic .de cand cu "banarea" au cam disparut "generalii " de pe forum ! bafta si haba haba !

On 12/2/2016 at 10:01 AM, haua26 said:

Din punctul meu de vedere asa baneaza, dupa cum cotizezi si dupa cum esti activ(esti activ si bagi ceva bani) nu

esti activ si nici nu ai bagat, ban(tii locul ocupat) personal cunosc jucatori care folosesc tundra si modul ala unde iti arata pe harta obiectele distruse si nu si-a luat ban.Dar a bagat bani in jur de 2000 de euro in joc. 

eu sunt activ ,bag premium si am si tancuri premium ... asa ca ... 

Acum 5 ore, mihacernat a spus:

..imi este indiferent ca joc cu mod sau fara...dar ca vad ca voua nu ... si va bateti in piptul ala slab .... ca voi nu jucati cu mod ... cate unul vad ca mai fasaie ...dar ... nimic .de cand cu "banarea" au cam disparut "generalii " de pe forum ! bafta si haba haba !

Asta cu generalii nu am inteles-o,poate e prea dimineata, dar oricum, multi nu mai intra pe forum, din cauza ca daca incepi sa porti o discuţie mai aprinsa cu cineva sau incerci sa ii faci pe unii sa inteleaga niste lucruri, imediat se inchide topicul,vine unul frustrat  care a fost banat si troleaza pe aici(de ciuda cred).Cred ca cine a fost banat, nu a fost banat degeaba,indifererent de cati bani a bagat si bine v-a facut,cine a fost banat si se plange acum,e ca si cum stiai ca te frigi, dar tot ai bagat mana in foc,nu mai zic de faptul ca vad in joc acum, o gramada de fosti useri de moduri, care campeaza in baza la snipe, joaca ca niste booti care habar nu au pe unde sa se duca,isi invart turela stanga-dreapta, nu mai nimeresc un tank(na', fara aimboot e greu) adica ii cam depaseste jocul fara modurile alea. 

Oricum nu va dura mult treaba asta cu banarile, pentru ca daca vor continua asa, isi vor pierde oamenii care cotizeaza. 

Eu personal nu am vazut in ultimul timp decat un topic inchis, unul de ieri in care initiatorul topicului va indemna sa folositi moduri ilegale ptr ca unii de pe nu stiu ce servere spun nu stiu ce aberatii 

ps: folderul python spune tot ce ati facut, inclusiv ce moduri aveti ;)

Acum 17 ore, _micKee_ a spus:

Go for it! Continuati sa folositi aimbot, etc.! Nu va baneaza nimeni, n-au dreptul, e proprietatea voastra contu'! Nu? Sar avocatii pe ei daca va baneaza. Just trust me. Nu renuntati la moduri ilegale. WG defapt a creat acele moduri ilegale ca sa faca mai multi bani! De ce oare ar bana? Folosesc moduri ilegale de cand am deschis prima data jocu', mi le-a dat un amic. Niciodata n-am fost banat! Cum credeti ca sunt unicem, sau cum se scrie? E imposibil altfel, toata lumea foloseste. Continuati! E mai fun sa ne pocnim intr-o lupta doar conducand tancu' stanga-dreapta.

Taci mai omule ca te crede lumea si mai rau faci cu ce ai spus.

P.S. un coleg si-a luat ban pe chat si bietul de el ne explica ca el nu foloseste moduri, ca sa nu-l credem cheater. Cand m-am prins ce a patit m-am inecat cu cafeau de ras.

Cica banurile astea pentru moduri nu vor fi anulate sub nici o forma dar celelalte puteau fi contestate? De curiozitate intreb.

Edited by Datcu Cristian

3 minutes ago, Datcu Cristian said:

P.S. un coleg si-a luat ban pe chat si bietul de el ne explica ca el nu foloseste moduri, ca sa nu-l credem cheater.

Pai ce treaba  are ban-ul pe chat   cu  modurile ?

Nu are. Dar el nu stia asta si pentru mine a fost amuzant ca tot explica ca el nu-i cheater.

L-am linistit cand i-am spus ca nu mai poate sa injure in scris o saptamana.

Edited by Datcu Cristian

Datcule ,care celelalte? Ca pt lovirea coechipierilor nu se anulează, chiar explica cei de la wg ca acestea nu pot face obiectul unei plângeri sub nici o forma.

La 05.12.2016 la 22:50, S80iulian a spus:

Datcule ,care celelalte? Ca pt lovirea coechipierilor nu se anulează, chiar explica cei de la wg ca acestea nu pot face obiectul unei plângeri sub nici o forma.

Masluirea misiunilor, share accounts.

Daca pentru cont, tancuri premium se pot discuta multe, pentru PC, NU! (de aceea se numeste Personal Computer). Modurile lucreaza pe PC, iar spre server se trimite un semnal identic cu acela care se trimite cand apesi o tasta, combinatie de taste, etc.(exemplu, extinctor manual vs automat). Pentru a detecta folosirea de moduri trebuie, ori sa arunce un ochi in PC-uri, comitand o ilegalitate, sau sa urmareasca toate replay-urile!. Caz in care le urez: spor la lucru!!!. Chiar daca este jocul lor, EULA lor, WG-ul lor, in PC-ul nostru nu au ce cauta!!!. In caz de litigiu trebuie sa arate cum au descoperit ca cineva a folosit moduri interzise de ei!.

Nu incurajez folosirea de moduri, dar este inadmisibil ca cineva sa-ti cotrobaie prin PC, cum ca cauta te miri ce, printr-un joc de al lui.

In mod sigur eula le permite asta. Citeste cu atentie, eu sincer am altceva mai bun de facut cu timpul meu.