Jump to content

Recommended Posts

Buna dimineața, acum ai aflat că se umbla prin astea? Crezi ca ar fi singurii? Probabil ținând cont de nr mic de jucători banati , dau ban doar celor reclamati de alții cu înregistrări ale meciurilor.

35 minutes ago, S80iulian said:

Buna dimineața, acum ai aflat că se umbla prin astea? Crezi ca ar fi singurii? Probabil ținând cont de nr mic de jucători banati , dau ban doar celor reclamati de alții cu înregistrări ale meciurilor.

Asta cred si eu. 

Sau  poate prin analizeaza  pythonlog  sau  alta chestie in care se inregistreaza ce incarca jocul tau.

In principiu undeva  trebuie sa se inregistreze pe undeva ceea ce se incarca in joc.

Edited by fluffyLuchs

Chestia e ca inca sunt destui care folosesc moduri interzise plus ca ele încă se găsesc pe google. Poate la următorul up date vor baga ceva care să nu mai dea voie să ruleze jocul cu alte moduri decât ale lor, deși asta înseamnă că nu vor mai putea fi folosite nici xvm da statistici ori altele permise.

Din punctul meu de vedere  Wargayming  trebuie sa  adauge in joc  ceea ce ofera unele moduri. ( macar asa vor fi disponibile pentru toata lumea)

Ceea ce au facut pana acum arata  ca se poate  ca  unele moduri sa fie introduse in joc.

Si apoi sa nu mai permita moduri.  Si cine adauga modificari jocului sa ia ban.  

Si cu asta basta.

Edited by fluffyLuchs

Pana la moduri si WG, treceti la VOT ca daca iesa iar cine nu trebuie, ne taie astia si internetul sau baga  taxe pe timpul petrecut pe WOT :SURPRISE:

• Upvote 2

Indiferent cine iese, nu se va schimba nimic atata timp cat votezi liste politice cu 'skill-urile' candidatilor. Eu raman la Wot, vot-ul ... nu ma  intereseaza. Pleaca niste hoti, vin altii.

• Upvote 1

Va rog, fara politica. Aia se poate face la un pahar de alcool. Imi este plin feed-ul pe Facebook de discutii si comentarii politice. Daca mai vad si aici, ma arunc in Tamisa.