Jump to content
RARES

[ANUNT IMPORTANT] Modurile ILEGALE interzise pe WoTRomania.RO

Recommended Posts

Nu dar este ilegal să spui lui x hai să îl omori pe Y ca să nu o mai "alerge" pe Z cu 200km/h pe autostrada. Vre-un avocat pe aici sa ne spună cum se numește asta? Instigare parcă. 

Acum 6 ore, uncatalin a spus:

înțeleg că nu mai găzduiți voi moduri ilegale, dar o îndrumare spre locuri de tipul ăsta cred că nu e ilegal.

Vezi daca "goagle" are.

• Upvote 1

El aimboot ii doar de auto apuntare

Ai dreptate

Ce ma deranjeaza la ei ca nu ti dau probe pt ce ai fost banat:angry:

On 30/11/2016 at 1:15 AM, Dumitru Sebastian said:

DA o sa renunt la ele cand o sa le scoata definitiv , sa nu mai foloseasca nimeni asa ceva

Sa ii caute pe aia care folosesc modurile cu bani , alea care iti da ammo rack si foc ....ca cele free nu reprezinta asa mare avantaj

Chiar astept sa introduca un mod anticheat WG pentru a le scoate definitiv, dar nu vad nici un progres.............pai cum sa le scoata mai cand MODURILE alea cu bani sunt facute tot de cei de la WG....sunteti nebuni........baniiiiiiii sunt principalul obiectiv

Sfatul meu e sa renunti sa ti dezinstalezi jocul si sa l  instalezi curat..ca altfel ban..

On 01/12/2016 at 1:48 AM, holyoldman said:

https://thedailybounce.net/

Seems Wargaming decided to release some information on the matter. According to the official World of Tanks Portal, Wargaming has issued a 7 days ban to:

• EU Region: 2,869 Players
  • NA Region: 252 Players
  • SEA Region: 115 Players
  • RU Region: 15,937 Players

We can now see some results to what the majority of players didn’t believe. I had confirmation from players on the EU, NA and RU Regions that know someone who has been banned.

I would expect more players to be banned in the upcoming weeks, and also some more information from Wargaming regarding what is considered illegal or not.

Si un comentariu pentru cei ce spun ca pe aia care baga bani nu o sa-i afecteze:

Fără titlu.jpg

Cand tr baneaza nu fac diferenta intre cont premiu si normal eu am avut premiu si cateva tancuri premiu si pt aia tot mi au facut cadou un ban de 7 zile

:P

Cauta si tu pe  sf google

Daca ar baga bestiile de la wg in joc optiunea aia cu mutatul echipajului automat ,ca e destul de enervant, cel putin pt mine sa stau sa mut echipajul mereu cand alternez tancuri prem. cu nonprem., nu cred ca ar mai fi nevoie de vreun mod in afara de ce au implementat ei. 

Mie singurul lucru care imi lipseste din standardul jocului si pentru care e nevoie de mod, sunt tancurile spotate/nespotate din lista tancurilor inamice. Partea cu XVM-ul ar trebui scoasa neaparat deoarece e unfairplay sa fii focusat din cauza statisticilor si nu din cauza importantei tancului.

spotStatus.jpg

Lasa-l ca e bun, stii de cine sa te feresti in lupta :) Nu imi pot explica cum ajung la tier 9-10 jucatori cu 2-300 wn8. 

Acum 34 minute, chevy_x a spus:

Nu imi pot explica cum ajung la tier 9-10 jucatori cu 2-300 wn8.

Incet si incetisor!...nu-i grabeste nimeni! :))))

Cred ca cel mai bine ar fi ca jocul sa revina la starea initiala din 2013 cand inca nu era faza cu wn8 si xvm etc. atunci cand se recruta jucatori doar ca era nevoie si se invatau jucatorii care nu stiau mai nimic despre joc si se lega o comunitate mult mai stransa,sa nu uitam ca din momentul in care a aparut febra wn8 majoritatea clanurilor bune care erau un exemplu pentru celellate clanuri sau destramat si sincer imi pare rau .Pentru mine cele mai bune exemple ca si clan romanesc sunt doar cateva>TA-RE/NRA/ODV/FOCA SI TMB in rest sunt doar clanuri care au incercat sa faca ceva !