Jump to content

Recommended Posts

Salutare. Chiar trebuie sa se incinga spiritele pentru o mizerie de joc? Daca sunt unii idioti care dau bani sa ia o mizerie de tanc este treaba lor fratilor. Si mie mi-au trimis invitatia sa intru in clan dar nu a pomenit cineva de asa ceva din REON. Asa ca e multa "poveste". Hai sa venim totusi cu mesaje mai de interes. Sunt convins ca aparitia unui nou clan cu jucatori deosebiti deranjeaza dar totusi care este clasamentul actualizat ? :)

Acum 52 minute, vohu_manah a spus:

care este clasamentul actualizat ? :)

Daca doresti un clasament actual,uite aici http://wotevent.guildity.com/clans/ 

Este al tuturor clanurilor participante(primele 100),alt clasament mai bun este acesta https://clantools.us/servers/eu/fame?t=c&e=steel_corrida_third_step&f=campaign_05_eu_west

Edited by Mace Windu
adaugare

Unde-i cerere e si oferta, sincer nu vad problema. Iar masurarea epeenului intre clanuri e misto de urmarit... nu inteleg de ce s-ar cenzura asa ceva. :D

Edited by _micKee_
  • Upvote 2

Nu se cenzurează, numai că se întâmplă câteodată să se ajungă la jigniri (vezi vechile provocări) iar tocmai acest lucru nu se dorește.

6 hours ago, _micKee_ said:

Unde-i cerere e si oferta, sincer nu vad problema. Iar masurarea epeenului intre clanuri e misto de urmarit... nu inteleg de ce s-ar cenzura asa ceva. :D

ca o  telenovela :)

Mai sunt 2 zile din campanie iar clanurile romanesti sunt praf si pulbere .

Exceptie claunrile cu renume (ARCAN /REON/ELLTE/YOURE), clanuri care la fiecare campanie au facut treaba restul praf si pulbere .

DACUS posteaza o gramada de strategii dar au reusit performanta sa nu aiba nici macar un om in tanc ...

CTRL .... nu am nici cea mai vaga idee de ce au asa putini oameni in tanc ..(5 parca)

Poate mai multe clanuri trebuia sa urmeze exemplul celor din AZT ....2 echipe o singura harta si jucat blana ..o gramada de la ei sunt in tanc .

Acum 28 minute, Awa a spus:

Exceptie claunrile cu renume (ARCAN /REON/ELLTE/YOURE), clanuri care la fiecare campanie au facut treaba restul praf si pulbere .

DACUS posteaza o gramada de strategii dar au reusit performanta sa nu aiba nici macar un om in tanc ...

CTRL .... nu am nici cea mai vaga idee de ce au asa putini oameni in tanc ..(5 parca)

Poate mai multe clanuri trebuia sa urmeze exemplul celor din AZT ....2 echipe o singura harta si jucat blana ..o gramada de la ei sunt in tanc .

Adică toți din AZT care au jucat sunt in tanc,bv lor

Ca tot vorbim de campanie,legat de tancul ales,ca părere personala, eu inclin sa iau m60 decat 121,ceva pareri?

1 oră în urmă, Gambino a spus:

Adică toți din AZT care au jucat sunt in tanc,

Aici e problema.

Cu cat mai multi au timp sa joace, cu atat se farmeaza FP-uri mai multe. Cu skill si/sau noroc se ia tancul!...timp sa fie

eu o sa merg pe 121B , 907 deja il am si VK7201 l-am avut si l-am vandut de prost ce era , iar alea americane nu prea ma tenteaza sincer sa fiu 

• Upvote 1

15 hours ago, Awa said:

Da, AWA ai dreptate cu exceptia GTD_, 14 in tanc momentan si sigur il vor lua cei 14 plus unul nesigur pentru care conteaza ultima seara, am facut tot ce am putut, am obtinut tancul pentru toti oamenii care s-au inscris si cu exceptia celui de-al 15-lea ne-am facut treaba. 

Nu ne putem compara cu REON, ARCANII sau ELLTE si YOURE pentru ca am fii nesimtiti si impertinenti sa vorbim impotriva lor, dar fata de alte clanuri de nivelul nostru gen DACUS, RO-MW,RO-MN, BDRO, etc. ne-am facut treaba.

p.s. Felicitari si celor din RO-KO si celor din AZT pentru ca tin sus de tot numarul de tancuri obtinute::)

• Upvote 1

VK7201 va fi super tanc in viitor, ascultati la mine. I-au bufat armura pe supertest, UFP > 360, LFP > 310. Are weakspot doar in josul turelei, pe side-uri. Iar firepower-ul l-au dus la nivel de E100.

• Upvote 1

Multumesc liderilor din AZT pentru o campanie reusita. Fara implicarea lor continua si suportul nucleului de jucatori experimentati, campania nu ar fi avut acest succes.

A existat focus pe rotatia jucatorilor, sustinerea meciurilor capitale pentru teritorii (care provoaca la randul lor ulterior multe meciuri de x5), atentie la punctajul fiecarui membru dornic de a lua tanc, strategii efective pe hartile alese, conducere in meci buna, lipsa de drama si critici acceptate fara reactii secific romanesti. Cam asta a fost reteta succesului.

Astazi ultima zi si apoi vacanta de stronghold.

On 12.12.2016 at 9:59 AM, Awa said:

-Vine acum stii tu cine AWA si iti explica el cum sa luptat toata campania vs 3XR , OMNI , FAME si nu i-a fost atat de usor .

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...