Jump to content
Catalin.

Gaming

Recommended Posts

Multa vreme, inainte de a ma apuca de WOT > am jucat Atlantica Online. A fost un joc misto, doar ca acolo nu am intalnit la vremea aia jucatori romani, eram intr-un clan emtesc condus de o gagica :) - > o fost fun!

Inainte de a ma apuca de wot ( si in paralel cu wot, o perioada), am fost fan fps si racing. Cele mai tari jocuri, de departe, mi s-au parut Toca Race Driver 3 ( in modul simulare) si NFS  MW Black Edition. La FPS, foarte misto seria Serious Sam, CoD si, cel mai frumos, Bioshock Infinite. La inceputuri, eram mare fan Generals si expansionul Generals-Zero Hour. il jucam cu colegii de liceu, la sala de calculatoare in retea ( si acum imi aduc aminte cum ne acordam juma de ora sa ne pregatim de lupta, eu contra ei 2, si veneau astia gramada cu hummere pline de lansatoare de grenade - una din cele mai eficiente, dar fragile, combinatii de arme din joc, si nu intelegeau de ce ajungeau hummerele goale la mine in baza si mureau ca mustele...dupa vreo luna le-am spus ca plantam sniperi pe traseul lor si ii ciugulea de oameni, de aia ajungeau masinile fara grenadieri).

Acum mai joc Just Cause 3 pe ps4 si Mortal combat XL ( la dublu, cu sotia :))   )

• Upvote 1