Jump to content
_micKee_

T26E5 Patriotu'

Recommended Posts

Nu m-am putut abtine si mi-am luat T26E5 Patriotu'. E o combinatie intre Pershing si T32, care jucat bine hulldown se cam pisa pe orice tanc de tier-ul lui (IS-3 e tier X, nu intra in discutie). Dupa mine e printre cele mai bune tancuri de tier 8 din joc. Are o turela extrem de buna, aproape impenetrabila in tier VIII si IX. N-am prins suficiente meciuri de X ca sa o testez si acolo. In 20 de meciuri am 1.25 blocked coeficient. Ca si comparatie, pe majoritatea sau toate heavy-urile am sub 1 (E5, E100, IS7, etc.).

*cenzurat*, e un heavium putin mai lent decat un Pershing, cu o turela putin mai slaba decat T32 dar la fel de eficienta si cu armura in hull. DPM de neam prost, pew-pew, 230 pen (holy fuck), alfa mic, view range 390. :damnnigga: E un E5 la tier 8. Combinatia perfecta dintre toate. Versatil. Printeaza credite - 20 de meciuri, 1kk credite. Am tras si cu gold, nu m-am uitat la bani.

PAY2WIN NOOBS! Recomand!

https://www.youtube.com/watch?v=OvzbZ4b79p8

Edited by _micKee_

daca e combinatie intre T32 si Pershing (2 tancuri cu care imi place sa joc si cu rezultate bunicele ),cred ca o sa l cumpar si eu 

On 11/24/2016 at 0:11 PM, Gentutza_Ro said:

daca e combinatie intre T32 si Pershing (2 tancuri cu care imi place sa joc si cu rezultate bunicele ),cred ca o sa l cumpar si eu 

Sa-mi zici cum ti se pare.

Ieri nu stiu ce s-a intamplat, dar am dus Patriotu' de la 68% WR la 54%. :))))) Am avut o sesiune de 30% WR.

Acum 41 minute, _micKee_ a spus:

Sa-mi zici cum ti se pare.

Ieri nu stiu ce s-a intamplat, dar am dus Patriotu' de la 68% WR la 54%. :))))) Am avut o sesiune de 30% WR.

e super misto 

primele 20 meciuri cu el 40 % wr si AS in meciul 7

nu ma intereseaza asa mult acum cat castig cu el, pt ca intr un final tot undeva la 55 % wr o sa se stabilizeze ( pt mine e de ajuns )

ceea ce pot sa spun ca este Fun frate si mai fac si o gramada de bani, cu care cumpar acum de toate ca sunt la reducere ( 6 mil cheltuiti azi )

30 minutes ago, Gentutza_Ro said:

e super misto 

primele 20 meciuri cu el 40 % wr si AS in meciul 7

nu ma intereseaza asa mult acum cat castig cu el, pt ca intr un final tot undeva la 55 % wr o sa se stabilizeze ( pt mine e de ajuns )

ceea ce pot sa spun ca este Fun frate si mai fac si o gramada de bani, cu care cumpar acum de toate ca sunt la reducere ( 6 mil cheltuiti azi )

GG pt. Ace! Eu inca n-am reusit sa iau. Am avut meci cu 1452 base exp si a fost 1st Class. dafuk? De curiozitate, la cat base exp ti-a dat Ace-ul? Joaca lumea super bine tancu', si e foarte ridicat numarul momentan.

http://wotreplays.com/site/3116822

shot_002.jpg

Edited by _micKee_

Acum 25 minute, _micKee_ a spus:

GG pt. Ace! Eu inca n-am reusit sa iau. Am avut meci cu 1452 base exp si a fost 1st Class. dafuk? De curiozitate, la cat base exp ti-a dat Ace-ul? Joaca lumea super bine tancu', si e foarte ridicat numarul momentan.

http://wotreplays.com/site/3116822

shot_002.jpg

ms

eu nu inregistrez luptele si nici nu fac print , asa ca nu mai stiu cu cat  exp am luat as ul

-am mai avut o lupta cu 1600+ exp si a fost doar 1st class

-cred ca trebuie 1700+ pt as

am jucat pana acum 56 lupte , 53.57 wr , 1846 dmg

oricum cred ca am un nou tank preferat

Edited by Gentutza_Ro
  • Upvote 1