Sari la conținut

Postări Recomandate

Din pacate la mine nu merge (vad doar tancul ca si cand as fi mort, nu imi apare tinta, timpul de reincarcare) ... o sa incerc pe alt comp

Partajează acest post

Link spre post

Salut. M-ar interesa si pe mine un mod doar sa-mi arate o statistica fara xvm. Ceva ca in poza atasata. Facuse cineva asa ceva dar nu a mai raspuns pentru versiunea noua.

shot_009.thumb.jpg.0dcb86cdc43ebf031db23824a2816284.jpg

Partajează acest post

Link spre post

daca te referi la statistici fara xvm, acum 2 zile cand l-am pus mai intai l-am verificat si mergea (fara alte moduri instalate). ieri am inteles ca a fost un update la WoT si inca nu am apucat sa intru pe joc ca sa pot spune altceva

PS: varianta cu WN8 in loc de WGR, verificat (fara alte moduri instalate) si merge (28.12.2016)

poate singura diferenta intre mine si tine este ca eu fac actualizare pe site la XVM, chiar daca nu folosesc modul lor in timp ce folosesc aceasta varianta.

Editat de NiseriuS

Partajează acest post

Link spre post

Salut. Modul merge 2 jocuri 4 nu. In lupta nu imi mai arata cu ce tancuri ma confrunt doar statisticile jucatorilor. Si m-ar fi interesat sa imi arate si nationalitatea fiecarui jucator. Daca poti sa il stabilizezi putin si sa arate ca in poza ar fi perfect. Multumesc

shot_009.thumb.jpg.0dcb86cdc43ebf031db23824a2816284.jpg

Partajează acest post

Link spre post

stiu ca este internetul plin de pachete de moduri cu diferite variante de XVM si optiuni, daca vreti puteti incerca si acest XVM personalizat (.rar fara optiuni de ales). nu uitati sa faceti un backup.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...