Jump to content
2good4WoT

"Ilegal" Adevar sau Minciuna.

Recommended Posts

Acum 1 minut, alekx a spus:

Pai si tu daca nu ai jucatori de 3000 wn8 si sa nu fie cu suparare nici tu nu esti vreun mare capabil ( vezi meciuri la campanie cand Emil avea mult mai multe victorii decat tine  si multe batalii la advance in care nu intelegi nimic) cum te poti numi clan foarte bun? Acum te compari si cu Dakillzor, ahahaha. Daca ai fi mai modest ai avea mai mult de castigat dar unicornii aia pe care ii vrei tu in clan, cand vad ce scrii pe aici vor fugi ca dracul de tamaie de clanul tau. Unicornii nu se vor lasa condusi de cineva cu 1000 wn8 care face greseli mari de strategie, pentru ca lor nu le place sa fie umiliti. Ce mai ai tu prin clan acolo sunt mici exceptii.

Nu vreau sa intru in culisele campaniei...Emil a condus ,,masinuta,,mea ucigasa!

Iar eu restul...si cu toate astea am avut 50 wr la sfarsit! :)

5 hours ago, Anghel Adrian said:

După o săptămână de investigații pot sa afirm cu certitudine ca in Dacus se folosesc moduri ilegale. Chiar daca Deus nu folosește, știe si accepta jucatorii codați( si nu vorbim de 1-2 jucatori) . Unele conversații erau de-a dreptul savuroase:

generalul chior "vreau si eu modul ala cu boscheti"

generalul chior "eu nu vad nimic de boscheti"

Altul(la mișto)  "ia legatura cu Beleaua"

Pisicuțele la putere

http://hjundaj.com/mods/controversial-mods/cheats-and-forbiden/9-20-easytundra-bosomi

Sa fiu corect sunt si jucatori buni sau medii care nu folosesc, gen zzzero, mr_ove, WhErE_ArE_YoU și alții. 

Jucatorii cu moduri îi gasim in toate clanurile si primii care pot lua atitudine sunt chiar jucători din acele clanuri, sa nu joace alături de "codati". Se poate? 

received_1910979688943314.png

Maaaai golanule, deci tu erai "Nişche"? :o:D

• Haha 1

4 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Uite Supar,palmaresul tau si fa-i comparatia raportat la nivelul la care ai activat tu in ultimii ani,adica alaturi de ,,crema,,! :)

Si din cate mi-ai spus tot cu arty iti place si tie sa o arzi... :)

image.thumb.png.b5fe07bc7217dddaf7e089c98e5c9d48.png

Deci,mai judecam pe cineva pentru niste erori inerente? :)

Ma declar invins. Esti peste mine ca strateg si mai ales ca jucator cu arty

Respect

P.S. Poate ne ajuta Beleaua sa mutam ce este in afara subiectului pe alt topic

• Haha 1

Chiar acum, Anghel Adrian a spus:

Nu prea ai fost Bond,ia intreaba-l pe Lucian ce i-am scris pe grupul nostru de whatssap! :)

Vor mai urma si altii. O vorba de la marele Nietzsche „Uneori, oamenii nu vor să audă adevărul deoarece nu vor să le fie distruse iluziile.”

Nici macar el nu a rezistat in clan. A vazut ce era de vazut si a plecat mai departe.

Acum 1 minut, Ic3Cub3 a spus:

Da supar, intreaba-l intreaba-l pls pls

Tu cine esti mah,esti pinguinul care aplauda de pe margine? :)

29 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Lucian a încercat și el să facă strategie și știe ce a ieșit

Lucian asta e cel mai bun strateg de pă Calea Lactee. Dar din cate mi-a zis mie nu are timp sa-si "bata capul". Oricum e mai bun ca tine, asta e clar :VOMIT:

• Haha 2

5 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Nu prea ai fost Bond,ia intreaba-l pe Lucian ce i-am scris pe grupul nostru de whatssap! :)

Poate pui un SS cu discutiile de pe whatssap legate de moduri, este topicul potrivit :D

Chiar acum, Anghel Adrian a spus:

Poate pui un SS cu discutiile de pe whatssap legate de moduri, este topicul potrivit :D

S-a creat un regulament din 3 puncte...cam atat pot spune,sunt intimitatile noastre! :)

3 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Tu cine esti mah,esti pinguinul care aplauda de pe margine? :)

Auzi ma,eu nu sunt ala ca-ti vorbeste cu "mah".

Sunt ala de si-a facut popcorn pentru topicul dedicat tie.

20180323_163906_HDR.jpg

E nevoie, la ce aberezi acolo e nevoie.

Ai fost acuzat de Coduri cu dovezi si duci discutia catre WBZ - LGEND - FAME si alte clanuri.

Memo+ bunicule.

Eu nu mai gasesc postul pe forum. Mi-a ramas insa deschis in pagina, si vad ca si pot scrie in el, ce ciudat...

Si ca sa nu fiu complet offtopic, codati sunt in toate clanurile, inclusiv cele mov, si nu prea ai ce sa le faci. Ce poti sa faci ca si comandant cand iti zice un cunoscut "frate, pai sa vezi ca eu pt fps il folosesc nu de alta". Sau ii zici sa le scoata si el iti spune gata frate am scos! Poate sa ii pui cum facea Xav sa iti dea screenshot in timpul meciului. :)

Edited by Wizzmann
  • Upvote 1

1 oră în urmă, Wizzmann a spus:

Poate sa ii pui cum facea Xav sa iti dea screenshot in timpul meciului. :)

Hai sa fim serioși,in fond și până la urma urmei e doar un joc,nu cred că e plăcut pentru nimeni ca și comandantul clanului din care face parte sa se dea mascul alfa!

Toate au o limită! :)

Depinde cat de exigent vrei sa fii si unde vrei sa ajungi. Pana la urma ce a facut Xav cu ODV nu a mai facut nimeni, nici Tare si nici Legend.