Sari la conținut
2good4WoT

"Ilegal" Adevar sau Minciuna.

Postări Recomandate

7 minutes ago, ZeRO said:

Nu poti face pe vigilentul, si legat de ce spuneai ca se foloseste Alin de oamenii modati la Advance, tin sa te contrazic. De fiecare data cand se trezea cineva zicand "s-a rupt aici" ii intreba de unde stiu. Daca "am modul ala" era raspunsul, iti garantez ca niciodata nu a incurajat, ba din contra, i-a rugat sa nu mai foloseasca moduri. Am jucat in ultimii 2 ani la majoritatea activitatilor de clan din Dacus si mereu a fost aceeasi atitudine. Repet ce am spus si in postarea anterioara, singura entitate care are un cuvant greu de spus legat de moduri este Wargaming. Dar nu ii intereseaza. Drept urmare, personal, am ales sa nu mai particip la aceasta mizerie de joc. Am sperat ca odata cu patchul 1.0 poate se schimba anumite lucruri (nu stau sa enumar toate mecanicile lor de stors bani de la jucatori) dar se pare ca am fost naiv. Prefer sa-mi petrec timpul liber, si-asa putin, intr-un joc care nu ma frustreaza dupa primele 10 minute.

-over & out

Te contrazic, la meciul de pe cliff(min 51) a reacționat la informația "sunt multe tancuri pe mijloc" nu au trecut mai mult de 30-40 de sec și a dat comanda sa urcati cu tancurile. Primul a plecat dupa un scurt "doamne, ajuta!". Informația l-a incurcat mai mult, după părăsirea poziției inițiale ați intrat in crossfire si Deus s-a blocat, il auzeam doar "focus fire, focus fire". La final acuzând echipa de lipsa de skill chiar dacă ii spuneai ca voi erați in crossfire, nu ei. 

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
39 minutes ago, Anghel Adrian said:

Te contrazic, la meciul de pe cliff(min 51) a reacționat la informația "sunt multe tancuri pe mijloc" nu au trecut mai mult de 30-40 de sec și a dat comanda sa urcati cu tancurile. Primul a plecat dupa un scurt "doamne, ajuta!". Informația l-a incurcat mai mult, după părăsirea poziției inițiale ați intrat in crossfire si Deus s-a blocat, il auzeam doar "focus fire, focus fire". La final acuzând echipa de lipsa de skill chiar dacă ii spuneai ca voi erați in crossfire, nu ei. 

Cat ai stat la noi cred ca ai prins mai multe meciuri pe cliff. Asta facem de obicei, si am impresia ca deja se spotasera niste tankuri fix in minutul ala pe care l-ai dat ca exemplu. In fine, eu am facut acel mic rezumat referitor la pozitia clanului fata de moduri ca replica la o postare. Ca scrisese careva mai sus ca oricine foloseste moduri e primit cu bratele deschise. Nu e asa, daca ai fi stat mai mult in clan ti-ai fi dat seama ca cei care folosesc moduri pierd instant respectul celorlalti (cel putin al meu) chiar daca sunt nou-veniti sau veterani.

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, ZeRO said:

Cat ai stat la noi cred ca ai prins mai multe meciuri pe cliff. Asta facem de obicei, si am impresia ca deja se spotasera niste tankuri fix in minutul ala pe care l-ai dat ca exemplu. In fine, eu am facut acel mic rezumat referitor la pozitia clanului fata de moduri ca replica la o postare. Ca scrisese careva mai sus ca oricine foloseste moduri e primit cu bratele deschise. Nu e asa, daca ai fi stat mai mult in clan ti-ai fi dat seama ca cei care folosesc moduri pierd instant respectul celorlalti (cel putin al meu) chiar daca sunt nou-veniti sau veterani.

Eu ma intreb de ce inca nu esti comandant in Dacus, fara misto !

Partajează acest post

Link spre post
33 minutes ago, vaahian said:

Eu ma intreb de ce inca nu esti comandant in Dacus, fara misto !

De ce crezi ca as fi potrivit pt. asemenea pozitie? ^_^

Partajează acest post

Link spre post
21 minutes ago, ZeRO said:

De ce crezi ca as fi potrivit pt. asemenea pozitie? ^_^

Pentru ca ai reusi sa creezi o imagine mult mai buna a clanului, sau mai bine zis sa o repari. Mai mult de atat nu zic, sa nu il provoc din nou pe zamo

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post
22 minutes ago, vaahian said:

Pentru ca ai reusi sa creezi o imagine mult mai buna a clanului, sau mai bine zis sa o repari. Mai mult de atat nu zic, sa nu il provoc din nou pe zamo

Dacus este copilul lui Deus. Esti de la protectia copilului? :D

Partajează acest post

Link spre post
8 minutes ago, Anghel Adrian said:

Dacus este copilul lui Deus. Esti de la protectia copilului? :D

Eh, sunt constient ca nu l-ar lasa orgoliul sa cedeze la conducere, nici macar de-ar fi pentru binele clanului... imi dadeam si eu cu parerea

Partajează acest post

Link spre post
33 minutes ago, vaahian said:

Chiar ma gandeam sa dau o "lovitura de stat", dar intre timp am decis sa ma las de joc. Deci Dacusul ramane, cum a fost si pana acum, in mainile de aur (cu urme de praz) ale lui Deus :)

Tocmai mi-am re-activat subscriptia la WoW. Kappa

Partajează acest post

Link spre post
5 minutes ago, ZeRO said:

Chiar ma gandeam sa dau o "lovitura de stat", dar intre timp am decis sa ma las de joc. Deci Dacusul ramane, cum a fost si pana acum, in mainile de aur (cu urme de praz) ale lui Deus :)

think-of-the-lzgy7j.jpg

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
11 minutes ago, vaahian said:

Eh, sunt constient ca nu l-ar lasa orgoliul sa cedeze la conducere, nici macar de-ar fi pentru binele clanului... imi dadeam si eu cu parerea

Si mai e si oltean, stiti voi, astia sufera de functie :)))

Hai ca deja o dam in off-topic si ne muta Catalin satra in trash

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
14 minutes ago, ZeRO said:

Eu ma antrenez intens sa ii iau locul

Deus a fost foarte amuzant cand a incercat sa ii spuna lui "Nische" ca a dat gresit cu arty, daca nu senila bat-ul capitalist ramaneati fara bat-ul proletar sa faca spot. :D 

Editat de Anghel Adrian
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
58 minutes ago, Anghel Adrian said:

Eu ma antrenez intens sa ii iau locul

Deus a fost foarte amuzant cand a incercat sa ii spuna lui "Nische" ca a dat gresit cu arty, daca nu senila bat-ul capitalist ramaneati fara bat-ul proletar sa faca spot. :D 

Ti-a pus capac MTLS-1G14:)

Partajează acest post

Link spre post

Intreb si eu... ce este cu banurile astea din ultima vreme? S-a mancat mai mult rahat decat de obicei sau e o toana de admin... ca mozii si supar/mozii doar o cer... nu dau banu' (niste zgarciti...). Unde sa citesc despre spin si sange? Sau iar s-au sters postari?!

Partajează acest post

Link spre post

Cam cine credeti voi ca face un secret din asta? M-am retras dintr-o "echipa" de rahat. Asta este tot. Cine e vechi pe aici stie despre cine este vorba. Cei cu bun simt sau altceva ma ignora.

La un moment dat nu v-am mai suportat si atat. Aveti invectivele mele pe bucatica de forum rezervata moderatorilor. Puteti sa le faceti publice oricand. Va invit!

Nu o sa improsc cu cacat mai mult decat este necesar. Am ales sa fiu un simplu user. Cu ce am deranjat?

Sunt un nimeni si in acest joc... si in viata reala cam la fel...  Se pisa pe mine constant partidul aflat la guvernare... cam de aproape 30 de ani! E mult? E putin?

Incerc sa ma mentin vertical, desi am deja o varsta la care ar trebui (conform cu varsta si experienta) sa nu ma mai iau in gura virtual cu toti putoii.

Asta ca sa scriu fara acel tz care tine loc de... la cei cu tastatura data pe englezisme, pentru care am fost criticat, candva, de un aparator al limbii romane. Macar sa fiti toti la fel si sa aparati   romanismul si ce o mai reprezenta el...

Multi carnati isi dau cu parerea fara sa fi facut armata... macar... Numai viteji...

L-am sinucis total pe acel holy... Nu merita nimic!

Nu ma mai "dati de gol",  pentru ca nu e cazul. N-am bagat mana in buzunarul nimanui!

Eu doar va urez "Sarbatori Pascale Fericite" orice ar reprezenta asta pentru orice amator de wot/wows/wowp care viziteaza acest site... din orice motiv.

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.