Jump to content
___ANGRY___

AXA BRIGADE Recruteaza

Recommended Posts

• Membru Activ

AXXA_OFFICIAL.png

• Nume Clan:AXA BRIGADE
  • Adresa spre pagina principala a clanului:http://eu.wargaming.net/clans/500076206/
  • Numar de jucatori (in data de 10 .12.2016):15
  • Persoane de contact:Recruteri
  • Data infintarii clanului:08/07/2016
  • Program de comunicare (ex. TS, RaidCall):Teamspeak 3
  • Alte informatii referitoare la clan:O noua sansa ,un nou inceput!
  •  
  • Cerinte Minime de Recrutare in clan la inceput de drum:

2 Tier 8
    2 Tier 10
    5000 Batali

Extra:

casti si microfon
    teamspeak 3
  •  
  • Am ales sa continuam doar cu cei activi,in consecinta punem accent pe calitate si prezenta pe joc!
Edited by ___ANGRY___
  • Moderator

Referitor la raportul tau : 

Citeste te rog regulamentul -

Este permis un singur UP / FRIENDLY BUMP pe zi . Incalcarea acestei reguli va duce la o atentionare verbala in cazul primei duble postari si a cate unui punct warn pentru urmatoarele incalcari de regulament.

*Nerespectarea modelului de mai sus se va sanctiona prin inchiderea si mutarea topicului in sectiunea "Cos de reciclare". Cererile de intrare in clan si raspunsul celor care se ocupa de topic sunt permise dar nu mai mult de una si mai mult de un raspuns per membru, orice alte discutii vor fi sanctionate cu warn . Orice incercare de a tine topicul pe prima pagina prin cereri repetate ale aceluiasi membru si raspunsuri repetate vor fi pedepsite cu warn pentru cei care incalca regulamentul.

Odata ce respecti acest regulament nimeni nu va avea nimic cu tine . Nimeni de aici nu are nimic personal cu tine . 

• Membru Activ

lol

cine sa gasit sa raspunda>)))))))

UP

edit by Belleaua : eu te-am respectat si te respect ce a fost intre tine si clanul in care sunt eu nu ma priveste aici . aici am o functie pe care o respect . odata ce stau si iti explic si tu vad ca ma iei peste picior inseamna ca nu ai bunul simt. la urmatoarea abatere ai warn . nu permit nimanui sa ma ia peste picior . hai totusi sa ne respectam si sa pastram distanta :) . tu vezi de clanul tau acolo eu imi vad de functia de aici . nu are nici un rost sa ne luam la misto / injuraturi etc. 

• Super Moderator

Am rugamintea, din nou, sa respecti regulamentul ariei " Recrutari clan" . Daca nu din respect pentru regulament in sine, atunci din respect pentru celelalte clanuri, care se rezuma la up-urile / friendly-bump-urile zilnice, restul discutiilor continuand pe ariile dedicate. Te rog !