Jump to content
Nece

1.000 de coduri pentru Type 59

Recommended Posts

Acesta este ultimul zvon care circula pe facebook, desi nu exista o sursa oficiala, Wargaming nu a mentionat nimic despre acest premiu... totusi oamenii vorbesc.

Important!
Azi de la 5 la 9 seara e stream live cu coduri bonus - 1 luna premium, cod pentru TYPE 59!!! pentru primele 1000 de activari, etc. Fiti pe faza! Stream-ul va fi AICI
post-1-0-38278800-1397382362.png

Parerea mea personala este ca e doar un zvon, Wargaming nu arunca chiar asa cu tancuri premium de tier 8. Nu au dat nici macar alte tancuri premium de tier 8 gratis, dar ce sa mai vorbim despre Type 59 (1000 de bucati). Stim si sunt sursele pe site ca au mai fost date coduri de Type 59 pe stream, dar niciodata un numar mai mare de 10, iar astea au fost date pe serverul American (acolo toata lumea contribuie la Wargaming, fiecare jucator cumpara cel putin premium)

Chiar daca ieri au dat 1 Type 59 pe streamul german, totusi sa nu exageram la 1,000 pentru azi.

Nu ma intelegeti gresit imi doresc sa fie asa, nu vreau sa fiu carcotas, dar nici sa facem din tantar armasar.

• Upvote 1

Putin probabil, dar ar fi frumos. Tancuri premium mi se pare ca s-au mai dat, nu la ultima finala de WGL, ci la cea dinaintea ai, acum 2 luni parca, nu mai tin exact minte. Era un eveniment legat de Twitter, trebuia sa dai tweet mai departe la un anumit mesaj. Acum, traim si vedem, mai sunt cateva ore.

• Upvote 1

Da, am zis mai sus, au mai fost niste Type-uri 59 la finala din USA, pentru serverul din USA, dar nu cred ca au fost mai multe de 5.

Acesta este ultimul zvon care circula pe facebook, desi nu exista o sursa oficiala, Wargaming nu a mentionat nimic despre acest premiu... totusi oamenii vorbesc.

Parerea mea personala este ca e doar un zvon, Wargaming nu arunca chiar asa cu tancuri premium de tier 8. Nu au dat nici macar alte tancuri premium de tier 8 gratis, dar ce sa mai vorbim despre Type 59 (1000 de bucati). Stim si sunt sursele pe site ca au mai fost date coduri de Type 59 pe stream, dar niciodata un numar mai mare de 10, iar astea au fost date pe serverul American (acolo toata lumea contribuie la Wargaming, fiecare jucator cumpara cel putin premium)

Chiar daca ieri au dat 1 Type 59 pe streamul german, totusi sa nu exageram la 1,000 pentru azi.

Nu ma intelegeti gresit imi doresc sa fie asa, nu vreau sa fiu carcotas, dar nici sa facem din tantar armasar.

si codurile astea cum trebuie folosite sau mai exact imi explici si mie cum trebuie sa le folosesti sant incepator si nu prea stiu exact toate optiunile sau bonusurile din joc mss mult

Daca se da acest cod pe stream, il copiezi apoi intri pe www.worldoftanks.eu si mergi la profil -> click pe Activate a bonus code -> si bagi codul.