Jump to content
Gabriel Doinas

Wot in 2017

Recommended Posts

Eu imi pot da o parere despre tine, nu, nu te cunosc.Termina cu parerile despre persoana mea, si baga-le undeva,ca nu ma cunosti si nu stii cum sunt,ok.Intreaba-l pe Goboanta cum sunt intai, si abia apoi iti poti da o parere despre mine.Te rog.Am terminat.

Edited by haua26

1 oră în urmă, ZamolxisDeus a spus:

Haua de când citesc site-ul ăsta ești în permanență nemulțumit de joc.

E simplu,ai opțiunea de a nu-l juca dacă nu îți place.

E psihologică treaba, oamenii pozitivi caută partea plină a paharului,tu o cauți pe cea goală.

Dacă ai căuta partea plină,ai observa evoluția grafică a jocului, faptul că te dai acum in tancuri HD, împuținarea codatilor,fata de acum 2 ani se observă clar că nu mai sunt la fel de mulți trișori în joc, faptul că peste vreo 6 luni vei juca pe mape HD etc.

E logică politica lor,mai toți playerii au tancuri premium iar vânzările lor din acel segment au scăzut!

Așa că ridicând costurile jocului in random și clan wars,diminuând costurile de câștig ale tancurilor premium își asigură supraviețuirea lor și a jocului.

În momentul în care nu vor mai face asta îți garantez că jocul va muri.

Spre exemplu ce mari costuri ai tu cu jocul? Dacă ți-ai achiziționat în trecut niște tancuri premium in afara contului premium nu plătești nimic...

Ti-am spus,e foarte importanta perspectiva din care privești lucrurile.

Dacă ai un grup de prieteni într-un anumit clan,oricare ar fi el,te întâlnești seara pe ts,joci ceva organizat fie cw, ofensiva sau detașament,se pigmentează seara cu poveștile din real life ale fiecăruia și cu câteva glume,ti se creează un ambient pozitiv și vei iubi jocul...

Dar în fine,optica e diferită de la om la om și nu suntem toți la fel.

Ti-am spus asta pentru că observ că sunt câțiva oameni foarte negativisti și triști pe site.

Învățați să vă bucurați de fiecare moment din viața voastră,fie că stai in fața pc-ului,fie că ești în RL,pentru că creierul nostru e un procesor,va face ce îi spui tu să facă.

Dacă ceri nori,vei primi nori,dacă vei comanda cer senin atunci acel lucru vei primi!

Aici trebuia sa incep discutia si sa o inchei tot odata asa:  aaaaa ok, cum zici tu:blink:.

Din partea mea se poate sterge tot off topicul.

La 26.07.2017 la 8:18, holyoldman a spus:

Ce stiti despre anuntul asta:

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/48473-wargamingnet-game-center-is-here/

?

The Game Center lets you keep all your Wargaming games in one place, with spaces to read news, watch videos and find dynamite deals with ease! 

You can carry on using the "Standard game launcher" until the 08th of September. From that date, the new Game Center will be the only functioning launcher. 

This announcement will be also share through our portal in the near future, and all the knowledge base articles will be translated to our supported languages.

Poate dau de unul mai milostiv si-mi raspunde daca a intalnit ce scrie cu rosu si in alta parte...

Urmeaza un ”buff” masiv pentru mediile rusesti si unul mai mic pentru IS7.Pentru cine are in garaj AMX 50 FOCH(155),va primi in garaj un tank in locul lui tot tier 10 AMX 50 FOCH B,iar AMX 50 FOCH(155) va deveni tank special(la fel ca Obj 907,M60)si nu va mai putea fi cumparat(nici macar cu gold),deci trageti tare ptr.acest tank sa-l aveti in garaj.

Uite aici toate informatiile http://www.mmowg.net/world-of-tanks-9-20-supertest-detailed-tank-changes/

PS.Pentru fanii ”celebrului” tun BL10 am o veste trista,o sa fie inlocuit cu alt tun :(!

Edited by Mace Windu
  • Upvote 1

Nu stiu cum va simtiti voi ca pro ( eu sunt mult sub) dupa acest upgrade la 9.20.

Artileria cica a fost "balantzata"... XP-UL ESTE F.F.F. MIC ORICATE ALLI medals o sa castigati.  E fix pixul! Sper sa existe artileristi sa ma contrazica cu ceva argumente.

Dupa scoaterea Waffentraggerului cu scuipaturi au bagat hidoshenia aia de Floch. Flochul  cu 6 boabe... + ceva armura, camo si etc...

Singurul + este... d.p.m.d.v. chestia cu 30 vs 30... Acolo chiar te distrezi, daca nu esti noob total si prinzi chichitele hartii (e unica...).

Cam atat despre 9.20 din partea mea. Alta...

Din punctul meu de vedere o prostie 30 vs 30, harta de alergat tancuri, daca ramaii 1 vs 1 pana te gasesti se termina timpul, plus ca ai ocazia sa termini proiectilele, decat sa faca o harta asa mare mai bine 2 mici, ca astea actuale au devenit plictisitoare.In rest imi place ca Pattonul a devenit iar un tanc cu care joci iar cu placere.

Acum 8 ore, haua26 a spus:

Din punctul meu de vedere o prostie 30 vs 30, harta de alergat tancuri, daca ramaii 1 vs 1 pana te gasesti se termina timpul, plus ca ai ocazia sa termini proiectilele, decat sa faca o harta asa mare mai bine 2 mici, ca astea actuale au devenit plictisitoare.In rest imi place ca Pattonul a devenit iar un tanc cu care joci iar cu placere.

da poi ce sa faca.....baga content nou ca altfel s-ar lasa toti de joc....oricum au plecat oameni care chiar stiau sa faca ceva in random......acum....urat...urat de tot...

March of Nations

https://worldoftanks.eu/en/content/docs/mon-rules-regs/

36,000 unique badges, more than 591 years of Premium Account time, and more than 1,000,000 Personal Reserves.

November 15 / November 29

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/650274-registration-now-open-for-march-of-nations/

Edited by Replicant