Jump to content
Ciombelete

Propun" se ofera recompensa" pt Mercenari

Recommended Posts

Salut!

Pentru ca tot suntem o comunitate, ar trebui sa ne ajutam nitel intre noi.

Se mai intampla in joc sa ne supere cate un bulangiu. Fie unu din echipa proprie care ne sicaneaza, injura, impinge, blocheaza intentionat.. fie unu din echipa adversa care in mod evident foloseste moduri ilegale (in special aimbot)

Daca dam "report" - e cam frectie la picior de lemn.. O spun din experienta, pe contu mic mi-am luat reporturi dupa fiecare meci si nu s-a intamplat nimic.

Eu cand dau de de-astia - le intorc favoarea, ii blochez, le dau senila cand sunt focusati sau un off-side.. le dau una si apoi fug repede in cercul din baza astfel ca daca trag si ei in mine- devin instant albastrii etc, ma rog, am io metodele mele. Dupa meci, ii trec la blacklist. Cum sunt un mitic din Miticia - cei de la blacklist ii trec pe o foaie pe care o am in fata mereu cand intru in joc. Daca am ocazia (destul de rar ) sa intalnesc in aceeasi echipa unu de la black-list - apoi pt ala o sa fie un meci de pomina - fie ii fac felul, fie il ajust sa moara mai repede, iar daca joaca cu arty - il ajut sa rateze fiecare lovitura. Pt mine o sa fie un meci in care eventual risc sa devin albastru / sau sa iau o pauza de 24H in cel mai rau caz..

Ce-ar fi daca am face un topic " ofer recompense pentru mazilirea jucatorului X in timpul meciului"

Ceva de genul:

Cine ofera recompense > (Ciombelete)

Cine trebe mazilit > X-ulsescu / clan XXXX

Care e perioada pentru indelinirea taskului? (03.03>15.03)

Care e recompense - 300 gold / mazilire

Conditii speciale : " tinta trebe sa aiba zero damage la sfarsitul jocului" / " tinta trebe sa scrie injuraturi pe chatul jocului" / " tinta trebe sa scrie injuraturi pe PM la sfarsitul jocului"

Mazilire poa sa insemna TK, joc cu zero damage pentru ala, sau joc in care ala devine albastru si e omorat de colegi INAINTE sa faca damage , adica sa isi ia WN8 zero

Ce ziceti? Io am cativa la Black-list care m-or injurat sau care mi-or footot jocu - si pe bune ca as da 300 gold oricui prezinta aci niste prtscrn cu mazilirea alora.

Lol, asta e , propunerea vine in urma discutiilor incepute pe alt topic :

http://www.wotromania.ro/forum/topic/2707-discutii-cu-si-despre-jucatori-off-topic/?page=19

e doar o propunere (asa-s io mai idiot :) ) - pe baza careia putem discuta - ca de-aia e forum.

Ca sa nu se inteleaga gresit > propunerea face referire strict la userii din JOC, nu pentru personae reale :)

P.S - daca vre-un admin considera propunerea mea jignitoare/ ofensatoare sau ca se incalca vre-un regulament - rog inchideti / stergeti..

Acum 16 minute, _micKee_ a spus:

Esti un idiot.

:lol:

Ciombelete,cum dracu sa faci asa ceva.Da-mi lista si promit ca de cate ori intru in lupta, stau si o confrunt cu jucatorii din echipa cateva minute,asta e, asta nu e, asta e, asta nu e, asta daca nu mor si apoi ii omor pe toti :rolleyes:

Edited by haua26
  • Upvote 3

Mai, tu nu ma crezi?? Sa mor io ca am lista pe o foaie, in timpul count-down verific rapid echipa mea vs lista.. e usor pt ca momentan e destul de scurta lista aia :). Da foarte foarte rar am ocazia sa prind cate unu din black list..

Am mutat topicul la " Amuzament". Mi-e greu sa cred ca cineva chiar ar face chestia asta.

Carry on..

Ciombelete eu am deja cred peste 200 in lista neagra ( pt diferite motive) , sa mai stau si cu o foaie in fata, sa ma ocup si de lista altuia...pnm e greu, plus ca asta inseamna sa-ti tufi si tu meciul ca sa-i faci necazuri altuia.

20 hours ago, Olban said:

Imi este dor de Deus.

Incepe sa imi fie si mie.

In general nu ma intereseaza cat de idiot este un jucator in timpul meciului. ll vad ca face ceva stupid, asta este, trecem la urmatorul. In general ma intereseaza sa fac cat mai mult damage posibil, chiar daca imi dau seama ca jocul este pierdut. Iar multe meciuri poti sa iti dai seama ca urmeaza sa fie pierdute dupa cum se aseaza pe harta in primele 2 minute. Mai sunt si exceptii. 

Sincer, daca vad ca de exemplu tu esti la mine in echipa si te apuci sa blochezi pe careva, nu ma intereseaza motivele tale, tie iti dau report direct. Pentru ca tu esti cel care imi strica mie jocul in momentul respectiv. Nu ma intereseaza ce a facut ala acum 10 meciuri. Chiar daca este albastru, nu ma apuc sa trag in el ca tampitul. Ma intereseaza jocul meu, nu al lui sau al altuia. Iar daca stai sa te cobori la nivelul lui, nu esti cu nimic mai bun decat el. 

Eye for an eye, until the whole world goes blind(ochii pentru ochii pana toata lumea ramane oarba), nu mi se pare foarte atragatoare aceasta lozinca.

@Catalin. Nici macar pentru sectiunea amuzament nu mi se pare buna postarea asta. 

• Upvote 1

Daca tot mi-am luat reputatie negative pt topical asta - hai sa va dau si dovada ca am lista langa tastatura :)  - e drept, nu e lunga..

Blacklist.jpg

Nu zice nimeni ca nu te crede, doar ca e cam absurda ideea si cum a scris si "Legio" gandeste-te ca strici meciul altora. Daca ala a fost retard intr-un meci sau este in continuare, oare se merita sa-ti tufi tu meciul si a altor 14?. Daca si ceilalti 14 te baga si ei in lista neagra si procedeaza la fel ca  tine gandeste-te cate meciuri tufute vei avea tu .

Acum 22 ore, Ciombelete a spus:

Daca tot mi-am luat reputatie negative pt topical asta - hai sa va dau si dovada ca am lista langa tastatura :)  - e drept, nu e lunga..

Blacklist.jpg

Ce urat scrii...

• Upvote 1

Nu ca ma bag, dar stii ca daca ii bagi la blacklist, iti apar diferit in joc, nu? Adica nu e nevoie de liste, listute si pancarte. Inchipuie-ti cate agende mi-ar fi trebuit mie, care am deja 1000 jucatori la blacklist.

Never go full retard, man.

• Upvote 2

hmm.. asta cu aparutul diferit chiar nu am stiut-o :) merci de info, cred ca daca e adevarata - o sa renunt la lista