Jump to content
Ciombelete

Propun" se ofera recompensa" pt Mercenari

Recommended Posts

@Ciombelete apreciez ideea ta ... ( chiar daca nu e buna ) omul incearca ... dar ca sfat mai bine iti vezi tu de jocul tau ii lasi pe aia in pace pentru ca vorba membrilor .. in primul rand iti strici jocul tau in al doilea rand strici jocul echipei in al treilea rand pentru o prostie facuta aiurea poti pierde lupta ... lasa-i in pace daca atat pot ei nu trebuie si tu sa faci exact ca ei ... 

• Upvote 1

La 3/7/2017 la 8:41, Ciombelete a spus:

hmm.. asta cu aparutul diferit chiar nu am stiut-o :) merci de info, cred ca daca e adevarata - o sa renunt la lista

Ahahahaa! Fabulos! Deci tu nu stiai ca aia pe care ii ai blocati iti apar cu un semn in echipa? Pai si ce faceai? Tot meciul ii cautai pe aia in echipa uitandu-te pe hartiile tale? Totusi iti lua ceva timp sa verifici atatea nume. Spune sincer acum ca nu ai spus tu "Tu-i ceapa ma-sii ca au capat astia, s-a terminat meciul repede si nu am apucat sa verific daca am pe cineva in echipa care e la blocklist. Totusi, revin. E greu daca ai mai multe nume pe o hartie sa verifici daca sunt si in echipa ta. Si daca erau in echipa adversa ce faceai? Ii omorai in chinuri? Ahahahahaa! Nu te supara pe mine dar e tare rau faza cu numele pe hartie. La piata, nu cumva ai incurcat listele? In loc sa iei lista de cumparaturi ai luat lista jucatorilor blocati in wot? Ahahahaha!

Edited by alekx
  • Upvote 3

Alekx, mi s-a mai intamplat ( recunosc, deh, varsta) ca mai uit cate-data sa compar lista cu aia din echipa mea la inceputul jocului dar pentru asta - ca sa stau io linistiti - am verificat dupa meci. Oricum, la cat de lunga e lista aia, o stiu pe dinafara :)

Nu imi aduc aminte sa fi intalnit pe cineva de la black list in echipa adversa, iar in echipa proprie am intalnit unu cu muuulta vreme in urma, chiar la cateva zile dupa ce l-am trecut pe lista buclucasa.

Belleaua, crede-ma, ca (in)satisfactia de a pierde un meci pt ca sa ii tufulesc meciul la ala e cu atat mai mare cu cat ma gandesc la cat am asteptat momentul ala (adica astepti momentul ala luni de zile- si de-data ... uau!!!!!) .. Cred ca nici nu ar mai conta daca meciul ala il castig sau il pierd sau daca imi iau ban o ora sau 24.. ooo sa-l intalnesc io pe Polsky-Ziomek ala sau pe S33KER cu mine in echipa- mama - mama - ar fi ca si cum as trage biletul norocos la loto :). Sau pe unguru ala de Attila care m-o invatat atatea expresii pe limba lui - ca am dat copy/paste si o ras cu lacrimi un coleg de service ungur dupa ce mi-a tradus in ro ce a scris ala- cum as putea uita???... (nu sunt xenofob, chiar am prieteni foarte buni de etnie maghiara ). Iar pe ISTAMBUL-34 -ala, off, ce I-as face, mai ales sa-l prind cu arty de 10 din nou in joc ..da deh, fiecare cu pasaricile lui.. mie mi s-a pus pata pe astia si punct. Cum spun nemtii " doof geboren - nichts dazugelernt ". Asa si io- mai capos da din pacate jocu nu imi da satisfactia asta.. De ce naiba nu au astia de la WG optiunea sa te bage cu prioritate in echipa cu jucatorul X sau Y fara ca ala sa fie cu tine in pluton???

Sa va mai spun ce mi-a bubuit mintea mea neteda cu ceva vreme in urma?? Hai ca ma bufneste rasul si se uita astia la mine in birou ca la nebuni.. Tot asa, ma enervase unu cu injuraturi si alea alea... L-am bagat la blacklist. Dupa o vreme mi-am amintit de el, si io cum nu prea uit unele chesti care mi-or facut niste scurtcircuite la sinapse in trecut - mi-a venit mie idea creata " ia sa-l scot pe ala din blacklist si sa ii dau invite la friends" .. zis si facut- boon, mai trec cateva zile, si mintea mea neteda face "click" cand vede ca userul meu il are la prieteni tocmai pe ala >> ii dau invite la pluton si .. ma trezesc in pluton cu dusmanu - ala "hi there- alea alea" intram in joc si.. bineinteles cu T10.. a urmat ce a urmat.. un meci de pomina :) dupa care amandoi am fost albastrii - el ca a tras in mine de 2 ori si apoi io l-am nimicit, apoi ai mei s-or apucat sa ma ia la tinta si bineinteles ca am ripostat > dupa faza aia cred ca sunt la blacklistul lui.. pe viata >> da a trecut muuulta apa pe mures de atunci, nu l-am mai intalnit, cred ca intre  timp l-am si scos de la blacklist.. Sa mor io, satisfactia ca I-am intors favoarea cu acea ocazie depaseste rusinea unui meci in care am iesit pe minus si in care toata echipa m-a catalogat in fel si chip > aia am meritat-o, da mi-a placut, recunosc, si as face-o daca mi s-ar mai ivi ocazia... recunosc.. deh.. :(.

" No limits on where your mind can take you! "

Off topic. Asta e de suflet... ca pentru amatori de s.f.

La multi ani si o floricica virtuala culeasa de pe net!

1.jpg

@Ciombelete nu-ti mai bate capul cu asa ceva. Pierzi momente pretioase. Spun asta ca am avut si eu o problema cu asa ceva... Acum recunosc... Sunt codat. Cat timp nu e ilegal si Aslain ma blocheaza sa trag in aliati sunt foarte multumit. Am eliminat un stres. Rar mai baga unu' ghiulele in mine din diverse motive. Il evit si gata... chiar daca insista. Nu-mi mai bat capul cu toate lighioanele. Nu dau sfaturi, dar e mai comod asa. Elimini stresul si te concentrezi pe ce este important.

• Upvote 1

28 minutes ago, holyoldman said:

" No limits on where your mind can take you! "

Off topic. Asta e de suflet... ca pentru amatori de s.f.

La multi ani si o floricica virtuala culeasa de pe net!

1.jpg

Iti multumesc foaaarte mult! <3 <3 <3

• Upvote 2

Loool >> duminica a fost un eveniment istoric, era sa imi ofer singur 500 gold.. Intru in joc, si.. nu imi vine sa cred ce vad in fata ochilor.. unu cu semnul ala de chat taiat in echipa cu mine - imi pica fisa ca ala trebe sa fie la blacklist intr-o secunda mi se scurge printer neuronii mei obositi si sinapsele pe baza de suc de maltz cu hamei  informatia de pe forum si imi aduc aminte de topical asta.. .. ma uit> GhostTM- hopaaaa... imi pare mie cunoscut cumva?? verific repede lista si DAAAAA !!!! E PE LISTAAA!!!!! verific repede- ala to tier cu td  de 9 - io cu patriot.. il vad pe harta- in dreapta mea.. moaaama ce imi batea inima sa-mi sara din piept :) .. cu nerabdare astept inceperea jocului, traiesc cu speranta ca ala sa nu se astepte la ce va urma.. incepe jocu, dreapta si hai dupa el.. ala mere pe flanc, boon, merg si io dupa el.. ala fuge mai tare, nu-I bai ca la un moment dat trebe sa se opreasca... merg si merg.. ala tot mai departe.. il vad urca un mic deal in cover sa dea dupa bolovan.. merg si io... ala apuca sa urce si... foook, nu mai apuc sa il ajug ca ii da RHM-ul advers una de il trimite direct la garaj.. FOOOOK!!!! NU SE PAOTE ASA CEVA>>> off.... ca si cum as verifica luni numerele extrase la loto si as vedea ca is numerele pe care le joc de obicei, doar ca fix in duminica aia am uitat s aimi iau bilet ... off...