Jump to content
Hilos

Merge foarte prost

Recommended Posts

Salutare tuturor am deschis acest new topic sa mai aflu si eu de la voi daca eu sunt un jucator mediu sau unu foarte prost. 

Joc World of Tank  din 2013 si imi place foarte mult dar de le ultimurile update a inceput sa fie cam prost rau ma refer la batali merge foarte prost din 10 lupte date reusesc debia 2 sau 3 sa castig 

mai ales cand activez REZERVE PERSONALE SAU CONT PREMIUM fara ele active reusec sa fac din 20 de lupte sa castig si eu 8 lupte sau cateodata 10 cu noroc 

Am xvm activ si in proportie de 100% echipa mea are tot timplu cei mai praf jucatori asta spune xvm nu spun eu 

As vrea sa stiu ce as putea sa fac sa am si eu echipe normale mai echilibrate 

Cer scuze la Admin pentru acest topic daca nu ma aflu la sectiunea nepotrivita

Astept raspunsurile voastre, daca si la voi se intampla cam la fel dar din cate am citit pe acest forum am vazut jucatori care se plang si ei de aceasi problema.

Cer scuze pentru scris... 

Acum 17 ore, Hilos a spus:

Am xvm activ si in proportie de 100% echipa mea are tot timplu cei mai praf jucatori asta spune xvm nu spun eu 

Welcome To The Club

Am trecut prin toate fazele pe care le descri mai sus. Tot din 2013. Incearca sa vezi partea funny. Dezactiveaza xvm ca sa nu te frustrezi, joaca egoist, pentru tine ca asa fac toti, in mod special "profesionistii". Ignora faptul ca altii au moduri pentru altceva decat sa asculte pe fundal Star Wars. Daca nu merge azi, poate merge maine. In timpul asta poti rumega o iarba, poti sta cu p**a la soare sau mai stiu eu ce altceva. Am descoperit ca exista si altceva for fun de facut pe net sau in general in RL :) Poate descoperi si tu.

Nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi. Incerc sa-ti economisesc niste timp....

On 4/15/2017 at 4:31 PM, Hilos said:

Salutare tuturor am deschis acest new topic sa mai aflu si eu de la voi daca eu sunt un jucator mediu sau unu foarte prost. 

Joc World of Tank  din 2013 si imi place foarte mult dar de le ultimurile update a inceput sa fie cam prost rau ma refer la batali merge foarte prost din 10 lupte date reusesc debia 2 sau 3 sa castig 

mai ales cand activez REZERVE PERSONALE SAU CONT PREMIUM fara ele active reusec sa fac din 20 de lupte sa castig si eu 8 lupte sau cateodata 10 cu noroc 

As vrea sa stiu ce as putea sa fac sa am si eu echipe normale mai echilibrate 

Cer scuze la Admin pentru acest topic daca nu ma aflu la sectiunea nepotrivita

Astept raspunsurile voastre, daca si la voi se intampla cam la fel dar din cate am citit pe acest forum am vazut jucatori care se plang si ei de aceasi problema.

Cer scuze pentru scris... 

In primul rand trebuie sa joci tancuri cu care poti avea un impact in meci. Renunta la tancurile de suport gen grille, patton sau leopard. Joaca tancuri gen 140, E5, 62a sau chiar Maus in zilele noastre. F important pentru un impact in meci este initial sa ataci pozitia de fapt tot timpul trebuie pe fiecare harta sa cauti pozitia si sa joci rolul tancului. Joci cu E5 trebuie sa fii agresiv sa fortezi cat mai mult chiar daca iti iei dmg. Cand joci cu medii importanta este pozitia dar si relocarea permanenta functie de inamic. Chiar si facand ce trebuie in fiecare meci sa nu te astepti fara pluton la o rata de victorie mai mare de 65% per sesiune. Vei avea si sesiuni in care nu poti sa sari de 40% wr dar per total te invarti pe la 60%. Acum pentru fiecare harta, dispunerea tancurilor in echipa adversa precum si in echipa ta este o abordare diferita si iti imbunatateste rata de victorie. Discutia cum ca jucatorii buni stau intodeauna in spate este eronata deoarece jucatorii cu adevarat buni sunt intodeauna in fata si cauta in permanenta sa dea damage.

• Upvote 4