Jump to content
  • 0
revolutia

Tancurile nu lasa urme

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Acum 11 ore, revolutia a spus:

Salut, cum pot face ca tankurile sa lase urme?

In primul rand trebuie sa treci jocul pe grafica imbunatatita (daca nu ai pc mai bun o sa ai probl cu fps si ping) , apoi bifezi casuta "activeaza urmele de senila"(e undeva in jumatatea din dreapta ,jos).

• 0

Pt urme de senile ,de la mediu in sus, ptgrafica ultra high iti trebuie jocul tras in format hd. Dar daca nu te ajuta mult pc ul si il dai la grafica med sau mai sus ,nu o sa poti juca. Te inteleg ca se vede frumos la grafica mare dar iti trebuie si "scula". Si vezi ca atunci cand deschizi jocul ai o casuta undeva in dr cu un steag, dai pe el si da-ti jocul in romana.

• 0

Ultimele 2, high si nu mai stiu care e ultima. Dar, ai grija ca nu se schimba doar urmele de la senile ci totul. Consecinta va fi o scadere drastica a fps-urilor, daca nu ai un sistem capabil, lasa-le naiba de urme ca poti juca si fara ele. Sau, iti cumperi un alt sistem ori faci un upgrade de componente. 

• 0

PENTRU CA SA POTI BIFA  "URMELE DE SENILE", E NEVOIE SA TRECI JOCUL PE GRAFICA CEL PUTIN MEDIE, SUB ACEASTA  nu poti decat sa le faci tu cu ceva pe  monitor ( eventual o surubelnita). Pe grafica low sau mai jos NU SE POATE. Tu citesti raspunsurile pe care le primesti?

• 0

Eu cred ca trolleaza. Raspunsurile le ai deja. Trebuie doar sa le citesti. 

Topic inchis !

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...