Jump to content
Ciombelete

La numaratoare!

Recommended Posts

Salut!

Am io o nedumerire.. referitoare la startul partidei la numaratoare.

E ceva ilegal in treaba asta? Si-a luat cineva BAN in random pentru ca a dat la numaratoare? Nu ma refer la misiunile pt T22- ci pur si simplu - daca ne strangem 20 de insi seara si mai dam la numaratoare imediat ce se termina CW asa intre 2 CW-uri.. WTF? Ce e illegal in treaba asta? S-a intamplat sa fim 4-5 de-o parte si inca 3- 4 de cealalta parte. Si s-or trezit cate unii sa ameninte ca ne reclama.. sa reclame ce? Ca jucam WOT ?  Chiar daca nu dam pentru misiuni, e mai fun sa ne trezim o gramada din acelasi clan intr-un meci. Poate sa se sesizeze organele abilitate din WOT si sa imparta ceva sanctiuni doar asa ca am dat la numaratoare?

Eu pana acum nu am auzit sa fi fost careva banat pt dat la numaratoare in random...

???

In principiu nu au cum sa va baneze ptr ca nu au cum sa dovedeasca ce ati facut. Dar, ei sunt wg, pot face ce vor. 

Da, stiu care si-au luat ban desi nu riguisera nimic, era de fun intre CW.

Dar asta era ceva vreme in urma. Din ce stiam eu, au modificat astia de la WG ceva sa nu mai poti nimeri cu alti din clanul tau in aceiasi lupta, sau cel putin asa stiam eu, poate ma insel.

Acum 15 ore, Raffy5 a spus:

Da, stiu care si-au luat ban desi nu riguisera nimic, era de fun intre CW.

Dar asta era ceva vreme in urma. Din ce stiam eu, au modificat astia de la WG ceva sa nu mai poti nimeri cu alti din clanul tau in aceiasi lupta, sau cel putin asa stiam eu, poate ma insel.

Acum ceva timp stiu ca luasem ban multi fara vreun motiv anume sau cel puţin motivul era unsportsmanlike. 

Inca nimeresti cu cei de la tine din clan, in ultima perioadă tot am cazut cu cei din clan. 

Si ca sa iti iei ban pe motiv ca ai dat la numaratoare, trebuie ca un hater frustrat, care nu are ce face sa trimita replay la Wg in care se vede ca ai facut nu stiu ce misiune. 

Adevaru e ca e chiar fun sa dai la numaratoare :)

Mai ales cand ne intelegem " bagam de 8" si vine Haua cu tancu de 9 :)

• Upvote 1

Tot cu Strv 103-0 se da? :) 

Sa vezi ce fun e cand nu dai la numaratoare si pici tu singur si dincolo pluton de la tine din clan. Apoi mai fun e cand incep pe ts sa faca galagie ca am tras in ei :):) ca  am scos 2 dintre ei nu au zis nimic :P 

• Upvote 1

Fun e iar,cand cazi tu singur si celalalt tot singur in cealaltă echipa, fara numaratoare si esti pe acelasi canal de ts. si sta ca boss-ul intr-un tufis si crede ca nu il spoteaza nimeni, dar tu ai deja 1k spot dmg. de la el si apoi il auzi :bagami-as ,care ma tot spoteaza? El nevazand ca sunt in cealalta echipa. Si tu abia te abtii sa nu te bufneasca rasul. :lol:

• Upvote 1

Eu joc cu nevasta-mea la numaratoare. :))) Ideea e ca dupa noul patch, nu poti sa bagi o artilerie in pluton. Artileriile pur si simplu nu pot sa fie in pluton cu nimeni. Iar a mea soata e clicker. Da numai si numai cu artileriile. In consecinta.... 3, 2, 1, GO. 

Pai baga si tu tot arty :)

Dar cand dam 5-6 la numaratoare si picam toti pe harti diferite nu ziceti nimic? :) 

Nu joc cu arty bre. Am una in garaj doar ca am vrut sa vad ce poate sa faca in noul patch ca sa stiu ce si cum sa ma feresc de ea. Pe mine unul ma doare in basca daca vad ca sunt mai multi din acelasi clan in aceeasi echipa sau adversari. The fuck, oamenii vroiau sa se distreze. Si eu faceam din astea, poate ca nu eram tot timpul corect, dar nah.... e un joc, trebuie sa ne mai si distram. 

mama ei de numaratoare ca era tare distractiv inainte ... acum cu tot cu numaratoare pici mai greu ...

Acum 2 ore, chevy_x a spus:

Pai baga si tu tot arty :)

Dar cand dam 5-6 la numaratoare si picam toti pe harti diferite nu ziceti nimic? :) 

Se aude pe canal dezamagirea:nu m-a bagat ba'. Altul:nici pe mine bag piciorul.Altul ba' eu astept si acum.:lol: Si apoi liniste totala, toti concentrati, pana moare primul si sparge gheata, ba' eu am murit :wacko: :D

• Upvote 2