Jump to content
Gentutza_Ro

Ranked Battles

Recommended Posts

Acum 2 minute, York a spus:

Nu stau cu mâna acolo,în primul rând că îmi crește nivelul de adrenalină repede și de obicei prefer alte mâini în zona aceea sensibilă.

În seara asta,în cinstea voastră spoterilor ,o să dau câteva clickuri accidentale in spoterii mei și o să mă gândesc la voi.

Dacă mă înjură o să le dau numele voastre și o să le transmit că voi sunteți vinovați de clickurile ălea.

Și pentru un spor de comfort in lupta,în seara asta dau cu arty numai cu gold pentru mărirea mediei de damage și un plus de anihilare al spoterilor.

Dar de curiozitate,seara la ranked,care spoteri sunteți voi,cumva aia care stau ascunși în spatele artileriei mele,că spot seara mi-au făcut mai mult heavyurile,vad o grămadă de spoteri la ranked care zici că sunt cel puțin jg.pz.

Nu-mi răspunde domnu' Haua!

Pai da si tu un nickname, poate ne intalnim, sa stiu sa fug

20 hours ago, Awa said:

Ete aici un exemplu de aseara :

Victorie eu in RHM : - 1 kill , 7 tankuri spotate , 2634 dmg assist , 434 dmg dat ..am iestit pe locullllllll.........14 :D

Foch 50155 : 2 kill , o tancuri spotate , 1262 dmg assist , 1488 dmg ......dat loculllll 13 

IS 7 : 0 kill , 1 tank spotat , 1670 spot dmg , 1132 dmg  ...loculllllll 11 

Deci eu am stat tot timpul in fata si am facut spot , ala cu foch a stat ca baietii pe spate ..eu mumu ei ok .

Asa cum a postat si supar si am postat si eu ..undeva in atribuirea punctelor de XP este o fractura de logica ...MARE

@holyoldman : WEBAN e WEBAN..noi suntem WEBAM :)

reply :

http://wotreplays.com/site/3662407#teams

Inteleg perfect. Sistemul de EXP din ranked este fucked up.

Aseara cu B-C 5.5k spotat si 1.4k damage dat.

O arty in fata mea cu 1.8k si 2k assistat.

Asa ca am zis hai GWE100 sa te vad - a inteles baiatul si l-am dus la 5 chevroane (ar trebui sa imi fie rusine? Poate putin :) )

Edited by Raffy5

Am dat aseara Ranked.. primul meci- lost, urmatoarele 3 - > DRAW, urmatorul meci - LOST. apoi airasi un win unde am murit prea repede, si am iesit al 11-lea, apoi airasi Lost, apoi Draw.. kkt.. mi s-a taiat..

Season 1 of Ranked Battles
Care mai jucati? 
Noi reguli de acordare a punctelor,gold spamm pt a fi competitiv, jucatori buni si foarte buni
Asta e ce am observat eu jucand aseara si unde cu chiu cu vai am ajuns la nivel 6

shot_042.thumb.jpg.d1d9a389c7e14a329bb153563f871dd0.jpg
Am avut meciuri(nivel 5+) in care 3 sferturi din fiecare echipa -----> jucatori unicumi:Fame, Mvps, Go-In, Csa .. etc 
Ce dracu sa mai joc cu astia frate ??  astept sa urce ei mai sus, ca sa mai joc si eu cu deastia galbeni si verzi 
Dupa prima seara sunt la acelasi nivel cu idolul maselor(inclusiv al meu): QB :lol::D

2 hours ago, Gentutza_Ro said:

Dupa prima seara sunt la acelasi nivel cu idolul maselor(inclusiv al meu): QB :lol::D

Off: QB LUL. Best standard is no standard

On: Mi se pare cel mai eficient credit sink, acest mod de lupta, inventat de WG. La cum se joaca (-50.000 in medie  / meci) e ca si cum ti-ai lua echipamentele alea cu cateva milioane de credite. #fuckitall

Edited by ZeRO

Am dat si eu cateva meciuri de ranked battle. Dupa o serie mica de victorii a urmat o serie mare de infrangeri consecutive (botii cu 300 WN8 au gasit din greseala butonul de ranked battle si s-au bagat si ei). Botii trag cu HE-uri, "coloratii" baga full gold, campare masiva. Nu vad scouti in meciuri, artilerii cate 3 pe meci, plin de heavy-uri care campeaza langa arty... Astazi am inceput sa joc si eu pentru prima data in viata ranked battle asta, si tot astazi o sa si termin si cu mod-ul asta de lupta...

• Upvote 1

Ca de obicei, modul asta de joc reseteaza tot ce au invatat jucatorii despre joc, noroc ca a cazut serverul aseara :angry:.

Acum 17 ore, Emil a spus:

Am dat si eu cateva meciuri de ranked battle. Dupa o serie mica de victorii a urmat o serie mare de infrangeri consecutive (botii cu 300 WN8 au gasit din greseala butonul de ranked battle si s-au bagat si ei). Botii trag cu HE-uri, "coloratii" baga full gold, campare masiva. Nu vad scouti in meciuri, artilerii cate 3 pe meci, plin de heavy-uri care campeaza langa arty... Astazi am inceput sa joc si eu pentru prima data in viata ranked battle asta, si tot astazi o sa si termin si cu mod-ul asta de lupta...

Procentajul de gold folosit nu e mai mare decat in advance sau cw !
Botii de 300 wn 8 trag cu HE , 2-3 arty pe meci , heavy care campeaza ----->la fel si in random !
Am jucat eu light si mi am luat o in freza intr un mare fel(am castigat dar nu am luat punct)de cele mai multe ori
Eu il joc pt a vedea la ce nivel sunt la tier 10 si nu am asteptari foarte mari
Aici nu mai e colegul de clan sau de pluton sa te ajute chiar daca tu joci mai slab ,esti singur si trebuie sa te mulezi pe ce echipa ai
Consider ca e cel mai bun mod de lupta pt a ti verifica skill ul individual in tier 10 
Din cate vad lui Chivu ii cam vine manusa modul asta de lupta

shot_045.thumb.jpg.c760fcab0c8b71e5218814b7b3ed7ba0.jpg