Jump to content

Recommended Posts

salutare, caut un clan care participa seara de seara la ofensive, cw (pentru gold ca si pentru tancuri premii),sa aiba activitate pe ts cat si pe joc.Daca doriti sa ma contactati sau va uitati la statisticile mele pe joc ma gasiti ca Razvan9011

Un clan din care sa iesi dupa ce castigi tancul, asa cum ai iesit din Unicr si H-_-H? :) Succes Razvane :)

Edited by chevy_x

Stii ce imi place cel mai mult de la un om? Atunci cand vorbeste fara a cunoaste toata povestea sau mai bine zis cauza iesirii din clan.Bafta in continuare :)

40 minutes ago, Razvan Florea said:

salutare, caut un clan care participa seara de seara la ofensive, cw (pentru gold ca si pentru tancuri premii),sa aiba activitate pe ts cat si pe joc.Daca doriti sa ma contactati sau va uitati la statisticile mele pe joc ma gasiti ca Razvan9011

Daca doresti sa intrii intr-un clan da detalii despre tine,asa cum clanurile dau toate detalii cand recruteaza.

Acum 5 minute, Razvan Florea a spus:

Stii ce imi place cel mai mult de la un om? Atunci cand vorbeste fara a cunoaste toata povestea sau mai bine zis cauza iesirii din clan.Bafta in continuare :)

Cunosc foarte bine Razvan, daca am postat aici, nu am facut-o cu scopul de a face misto de tine. Ci doar de a le atrage atentia altora despre ce inteleg unii jucatori prin a fi membru al unui clan. Nu dam nume ca nu e frumos, nu? Tie iti doresc succes in gasirea unui clan, clanurilor le doresc sa nu se trezeasca ca au oameni care ii lasa balta dupa ce se incheie campania si catiga tancul. Stii bine la ce ma refer. Intradevar, in final e un win win.

Spor sa ai!

Edited by chevy_x

Am iesit din clan dupa 5 luni de la campanie, cum poti spune ca dupa ce am castigat tancul am si iesit?

Am iesit din clan pentru simplu fapt ca toata lumea avea dreptate in privinta  strategiilor iar eu daca ziceam ceva fie de cw fie de altceva nu aveam dreptate

2 minutes ago, Razvan Florea said:

Am iesit din clan dupa 5 luni de la campanie, cum poti spune ca dupa ce am castigat tancul am si iesit?

Am iesit din clan pentru simplu fapt ca toata lumea avea dreptate in privinta  strategiilor iar eu daca ziceam ceva fie de cw fie de altceva nu aveam dreptate

Eeeee,pai asa zi.O sa fie greu sa gasesti clan,cred eu.Daca credeai ca tu ai dreptate in privinta stategiilor,nu trebuia sa te certi cu ei.Strangeai niste baieti din clan,jucai cu ei sh,ca si strateg,cu un win rate de 60% si plecau ei din clan,nu tu.

8 minutes ago, Razvan Florea said:

asa ar fi trebuit sa fac dar nu sunt genu de om care sa faca asa ceva dar daca vrei un exemplu il poti regasi mai sus

Ba chiar este recomandat sa faci asa ceva,clanul are nevoie de oameni care se implica si au si rezultate.

Adevarul de fapt e altul Razvan.

Unicr, ai primit tancul... ai iesit fara un simplu salut.  H-_-H, la scurt timp dupa campanie, idem ca in Unicr.  Eram o echipa, ne roteam ca sa ii lasam sa adune puncte si pe cei ce aveau mai putine. Cine era contra dintre toti ca sa ii lase si pe altii daca nu tu?  Ai castigat 2 tancuri cu strategii facute de oamenii aia, dintr-o data nu au mai fost buni? Pai asa prosti, te-au dus spre tancuri, dintr-o data ai devenit mai bun ca ei? Nu te cred! 

Ca sa inchei spamul pe topicul omului, recrutati-l daca aveti nevoie de el sau nu. Lupul isi achimba parul dar naravul....

Ai dreptate am iesit din Unicr si am salutat dar oameni de valoare nu ca tine care comenteaza numai de dragu de a o face. Se vede ca nu esti mincinos chiar de loc dupa ce ai vazut ca am dreptate si ca am iesit din clan dupa 6 luni de la campania de tier 10 acuma ai intors povestea si asa ca hai sa comentam ca asa face romanu ca daca vede ca nu poate sa il prinda respectivu cu ceva hai sa inventam ca ii mai frumos . Sper sa dai si tu de oameni cu asa o personalitatea pe care o ai tu ca sa vezi ce frumos ii.

Nu ma ascund de nimenea daca doreste cineva sa sa se lamureasca sa intre pe saitu de la wg.eu si sa caute clanu H-_-H si sa vada pe ce data am iesit din clan

Faptul ca recurgi la jigniri denota ce fel ce om esti ( de parca nu stiam deja ). Nu o sa ma cobor atat de jos sa iti raspund la fel, am postat ca sa nu isi ia si alte clanuri teapa cum si-au luat 2 in care am fost impreuna. De salutat, crede-ma ca nu am nevoie de salutul tau, nu am nevoie de salutul unuia care intr-o comunitate isi vede doar interesul propriu. Bineinteles ca nu doar istoricul tau ( care te poate incadra la traseistii wot ) poate fi verificat ci si ceea ce spun eu ( Mike, pribus, raijin, negrutu si altii ). Ce spui tu ca sa coafezi in interesul tau e una, adevarul e altul tot timpul. 

Eu am sa inchei polemica aici, ca stai in clan pana te vezi cu sacii in caruta e o realitate, nu o minciuna. Spor la recrutat atat tie cat si clanurilor care vor unul de teapa ta. Diferenta intre noi 2 e ca eu nu arunc cu noroi cum ai facut tu cu mike pribus si bullets mai sus ci spun adevarul. Nu am cu ce sa incerc sa te prind, daca ai uitat am spus-o si pe ts cu tine prezent ca nu te vreau in clan ptr ca nu esti un tip ok. Am acceptat la ultima campanie doar ca sa fie liniste in timpul ei. Am vrut sa ii avertizez si pe altii asupra ta si cred ca am reusit. Mai multe detalii, daca e cazul, voi da pe privat. Aici inchei discutia cu tine.

Seara buna!

Edited by chevy_x

Si daca ar fi parasit clanul la 1 zi dupa ce a luat tancul, ce? I-au jucat executivii pe cont la campanie sau cum? Atat timp cat a jucat campania, acel tanc e si meritul lui. Acel strateg fara jucatori ar fi luat 0 tancuri.

Nu am sa inteleg niciodata de ce foarte multi se simt atat de tradati si au atata ciuda pe oamenii care schimba clanuri. E doar un joc, in care cautam sa ne simtim cat mai bine, si asta e cel mai important. Nu conteaza ca ai castigat un tanc intr-un anumit clan pentru simplul fapt ca ai fi putut lua acel tanc in alte zeci de clanuri.

• Like 1
  • Thanks 2