Jump to content
Guest Ispitame30

ADRO recruteaza tier 8 si 10 pentru ofensiva

Recommended Posts

• Super Moderator
La 9/2/2017 la 15:16, ispitame30 a spus:

250 gold la fiecare jucator care accepta sa faca parte din clanul ADRO

O sa te rog sa vii cu dovezi de acrodare a acestor premii . 

Sau raspunde la urmatoarea intrebare: in cat timp de la intrarea in ADRO primeste jucatorul 250 de gold ? Imediat sau mai tarziu ? Care sunt conditiile suplimentare pentru a primi gold ? 

Astept un raspuns, altfel iti voi sterge toate promisiunile astea cu dat gold pentru intrarea in clan.

• Membru Activ

Salut, nu sunt promisiuni sunt doar adevaruri,intri la mine in clan stai minim 30 de zile in clan,participi la detasamente si ofensive,strangi un minim de 2500 de caramizi in clan si primesti automat 250 gold! In plus sunt in desfasurare anumite concursuri in clan pana la data de 15 noiembrie,unde se castiga de la gold,...pana la tankuri de tier 8! In plus avem si pagina de facebook unde sunt confirmate premiile oferite pana acum in clan! Si da clanul ADRO este un clan serios ce se tine de promisiuni!

• Super Moderator

Am inteles. Mult mai explicit acum .Asa da, deci un jucator nu primeste 250 de gold la intrarea in clan, ci in anumite conditii ( cele explicate de tine mai sus). De promisiuni te tii tu, nu clanul ca tu esti comandant. Cat despre seriozitatea clanului ca entitate si de jucatorii si discutiile dintre ei in timpul serii, pe ts, permite-mi sa am mari retineri.

• Membru Activ

Incepand cu aceasta data de 11.10 doresc tuturor  celor care m-au ajutat cu vb bune dar si celor care imi constesta activitate in clan tot binele din lume si succes la cucerirea de teritorii si tin sa anunt ca, comanda clanului ADRO a fost predata unui alt jucator din clan.  NU ma mai pot implica asa de mult in clanul ADRO.

Doresc inchiderea acestui topic de recrutare!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...