Jump to content
macabuba

Cum sa castigi 2500 GOLD si bani reali jucand WOT, Dota2, LoL, etc. - totul legal, nu e scam site!

Recommended Posts

daca este scris altceva in partea de jos va trebui sa dai click pe patrat ca sa ti se activezze pt urmatoarea luna

59c7b7dc1ddbd_freeloyal.thumb.png.8e2b713f1acad1d274834173b5b5e517.png

Dap, arata ciudat, dar poti sa joci simultan 2 competitii?

Edited by macabuba

Cred ca o sa fie la fel deoarece nu iti apare nimic acolo ce sa poti bifa. Oricum in cel mai rau caz deschizi o sesizare luna viitoare, ei raspund cam in o zi. Trebuie sa verifici raspunsul lor pe contul tau de email cu care te-ai inregistrat la ei.

Eu am facut o sesizare si am primit recompensa 1000 de monezi :)

Sfat, desi probabil ai jucat mai mult ca mine. Daca stii ca esti in stare sa faci scoruri mari, intra la competitiile platite cu 250 monede, doar la cele in care 50% din aplicanti castiga, iar 50% nu iau nimic. E competitie de 10 persoane, 5 castiga, 5 nu. Primii 5 clasati iau cate 420 monede. E mult mai convenabil sa ai 4 competitii simultan, 2 gratis, 2 platite. Chiar daca investesti 500 monede in cele 2 competitii platite, iti iei inapoi 840, deci iesi pe plus categoric. Am facut 2 mii de monede in 6 zile, merge mult mai repede acum la adunatul galbiorilor. :D Spor!

Update:

Incepand de azi 10 oct durata competitiilor s-a redus la 24 de ore, asta inseamna de 3 ori mai multe sanse de castig (inainte dura 3 zile). Cu putin efort si ambitie se poate produce in max 1 luna cate 2500 GOLD WOT. De asemenea sunt disponibile toate cele 4 Questuri care sunt exclusiv pe winrate. Investitia este de 10 monezi de ale lor pe Quest, oricum se scoate parleala. Saptamana trecuta le-am facut pe toate intr-o zi, iar sapt. asta momentan doar cel de 55%. Cel de 50% nu prea se lipeste. Asta este pt ca si Wargaming e grijuliu sa nu fie prea multe victorii in linie. Oricum profit sigur se scoate deoarece durata unui Quest este de cca 2 zile. Bafta tuturor!

Dupa noile modificari pe aceasta platforma reies 2500 GOLD WOT la un interval de 40 de zile jucand la nivel mediu fara stres de performanta, doar trebuie logat zilnic si selectat competitii zilnic la voi cum e?

Eu inteleg ca vreti sa ajutati .. dar daca dati un ajutor faceti`o pana la capat .. nu umblati cu smecherii gen dati click aici faceti asta etc ... hai sa ne ajutam intre noi ... nu sa ne vedem interesul propriu :)

Eu zic ca acest tutorial are destul ajutor dat la multi neinitiati. Lumea ma intreaba si pe mesaje pe platforma respectiva si chiar in chat-ul din WOT la PM, nimeni nu este ignorat! Cum se reprezinta interesul propriu? Nu este nici un castig financiar cand se da click!

Pentru cine este la inceputuri pe aceasta platforma recomand pentru "incurajare" sa cumpere cu monezile "pwcoins" 1000 de Gold WOT. In prezent costa 5750 pwcoins si sunt disponibile destule bucati. Pentru veterani recomand 5000 Gold WOT care valoreaza 22000 pwcoins , cel putin eu spre asta merg acum (mai am de adunat cam 4000 monezi). Sincer nu ma risc sa ajung la 8000 Gold ca nu stiu cat o sa tina punctajele care sunt in prezent. De crapat in curand nu cred ca ar fi cazul, cum a fost cu cei de la BoG deoarece sunt destui jucatori care cotizeaza aici pentru conturi premium, dar este posibil sa faca modificari la valorile de cumparare (au facut-o cel putin o data in ultimele 6 luni). 

P.S. nu uitati cei care jucati in primele zile sa intrati la sectiunea "premium" si sa apasati butonul de la Free Loyal ca sa va dea luna urmatoare numar dublu de competitii gratuite disponibile pe zi!

Acum 4 ore, macabuba a spus:

Pentru veterani recomand 5000 Gold WOT care valoreaza 22000 pwcoins

Am luat inainte de Craciun 5000 gold, tocmai de aia ma temeam, sa nu schimbe preturile. Mi-au dat gift-ul la 2 zile de la cererea facuta de mine. De atunci nu mai joc la puncte, joc la vrajeala pe site, cat sa raman free loyal. :SHY: 

Ai timp sa iti strangi gold pana la urmatorul Craciun sa iti iei un tanc premium din tech tree la reducere :) desi circula zvonuri ca o sa mai adauge cateva tancuri premium noi, deci e posibil sa se poata cumpara ceva la pret bun in gold la aniversarea lor de la anul :D

Acum 2 ore, Andrei Nicu a spus:

Salutare! Din toti care si au facut cont pe site,cati au primit gold fara sa bage bani si in cat timp?

La mine a durat cam 3 luni, dar am facut puncte destule cat sa iau 5k gold inainte de craciun. A meritat, odata ce am primit goldul. Problema e ca dureaza destul de mult sa strangi punctele necesare daca nu ai cont premium pe site. Totusi, eu zic ca se merita, chiar daca dureaza mai mult, pentru ca nu faci nimic special, joci random, lucru pe care oricum il faci.