Jump to content
macabuba

Cum sa castigi 2500 GOLD si bani reali jucand WOT, Dota2, LoL, etc. - totul legal, nu e scam site!

Recommended Posts

Acum 8 minute, George Mariusz a spus:

La mine a durat cam 3 luni, dar am facut puncte destule cat sa iau 5k gold inainte de craciun. A meritat, odata ce am primit goldul. Problema e ca dureaza destul de mult sa strangi punctele necesare daca nu ai cont premium pe site. Totusi, eu zic ca se merita, chiar daca dureaza mai mult, pentru ca nu faci nimic special, joci random, lucru pe care oricum il faci. 

ms pentru sfat,car in medie cam cat timp dureaza sa iei un tanc premium de 8,cum ar fi lowe?

Acum 2 minute, Andrei Nicu a spus:

ms pentru sfat,car in medie cam cat timp dureaza sa iei un tanc premium de 8,cum ar fi lowe?

Mult. Ca free player, cel putin 6 luni. 

Acum 10 minute, George Mariusz a spus:

Mult. Ca free player, cel putin 6 luni. 

E mult timp,dar atata timp cat e gratis,se merita

Eu am inceput din August, am cules de 2 ori cate 2500 , acum urmeaza sa iau 5000 deci in total 10000 gold , deci cam in 7 luni am strans 10000 gold. Cu LOWE in functie de noroc, mai bine specializeaza-te pe TD-uri ca fac mai mult damage si iau mai putin ca nu stau in prima line. Daca joci cu LOWE stai mai departe de linia de front, adica sa joci in regim TD. Ideal ar fi STRV de 10, cel putin asa am auzit de la jucatorii care sunt in top si fac cel mai mare profit

Acum 5 ore, macabuba a spus:

Eu am inceput din August, am cules de 2 ori cate 2500 , acum urmeaza sa iau 5000 deci in total 10000 gold , deci cam in 7 luni am strans 10000 gold. Cu LOWE in functie de noroc, mai bine specializeaza-te pe TD-uri ca fac mai mult damage si iau mai putin ca nu stau in prima line. Daca joci cu LOWE stai mai departe de linia de front, adica sa joci in regim TD. Ideal ar fi STRV de 10, cel putin asa am auzit de la jucatorii care sunt in top si fac cel mai mare profit

de cand ti ai facut cont pe site,ai bagat vreodata bani ,se merita sa nu?

Nu am bagat bani, doar ca am primit la inceput o luna premium cadou pentru un feedback. In rest am jucat pe cont standard

Acum 4 ore, macabuba a spus:

Nu am bagat bani, doar ca am primit la inceput o luna premium cadou pentru un feedback. In rest am jucat pe cont standard

si cat timp dureaza pana primesti gldul sau tancurile premium? le primesti pe loc sau dureaza cateva ore?

On 1/24/2018 at 1:56 PM, Andrei Nicu said:

si cat timp dureaza pana primesti gldul sau tancurile premium? le primesti pe loc sau dureaza cateva ore?

1-3 zile dupa ce faci cumparatura lai ei la sectiunea Marketplace. Trebuie sa urmaresti contul tau de email asociat cu WOT, iti vine mesaj direct de la Wargaming, ce e drept in limba germana, dar e un link cu textul care incepe cu Akzeptieren pe care daca vrei - dai accept :D

59b65f16450f6_wargamingcode.png.f2eeaa53da72ed12a970adab76d48418.png

Edited by macabuba

cineva mai sus intreba daca se poate trimite ce cumperi catre un alt cont diferit de cel cu care te-ai inregistrat pe pwnwin la WoT. functioneaza. trebuie doar sa verifice la gifts si nu e nevoie sa fie inregistrat pe pwnwin.

a durat 2 zile pana a ajuns.

Colegi asta este pentru incurajare :)

Sincer am avut emotii ca poate nu apuc sa colectez 8k GOLD

tranzactii.thumb.png.8f4c5b78a8edeaf9311fea8a988b9500.png

Ca urmare a noului update la 1.0 la WOT se pare ca ei intampina probleme cu alocarea aurului in garajele voastre. Se pare ca este cam de cand s-a facut update-ul, cica se lucreaza la repararea erorii impreuna cu cei de la Wargaming. Ce va recomand este ca inante sa faceti cumparatura de la Marketplace de la ei sa va interestati daca s-a reparat eroarea.

P.S. Multumesc pentru informare Cryspaul - chiar sunt aproape de cca 5-7 zile sa fac o noua cumparatura de 5k gold

Edited by macabuba

Nu mai este activ site ul.L au inchis deoarece ,au ajuns la concluzia ca nu au succes,si nici bani nu prea au facut.Marea majoritate era pe modul Play for Free.Toti vrem gold moca,dar macar se putea investi 6 euro lunar in acel site,macar sa le asiguram painea oamenilor care au creat site ul.In felul asta aveau si ei succes ,si noi ca faceam intro luna de activitate echivalentul la 2500+.

Edited by Andrei Nicu