Jump to content
Gabi1985

Prezentare Gabi_1985

Recommended Posts

• Content Creator
  • Nick-ul tau:Gabi_1985
  • Nume:Gabi
  • Varsta:32
  • Locatia:Focsani
  • Jocul/rile Preferat(e):WoT . Warship
  • O scurta descriere despre tine:Sunt o persoana sincer care uneori las prea multe de la mine si lumea profita de asta . Cine stie cunoaste .
  • De unde ai aflat de WoTRomania :NEST_99
  • Like 1
  • Content Creator

Daca sunteti domnu Karolin tot respectu si toata stima . Dar sincer va zic ca nu ma uit la videoclipuri cu jucatori ca zcolor care joaca de pe contu nepotului cand el are ban permanent . Macar sa il  vad cum joaca pe Razbunatorul deoarece eu l-am invatat sa joace si el l-am luat in clan de la DJ-RO cand comandantu de acolo ii bagase lasere si toate prostiile . Nu uitati ca urmaresc seara de seara cand faceti Live . Mult succes in continuare cu comunitatea deoarece sorinel si charly au facut treaba buna acolo .

Edited by Gabi1985
  • BANNED
Acum 2 ore, Gabi1985 a spus:

Daca sunteti domnu Karolin tot respectu si toata stima . Dar sincer va zic ca nu ma uit la videoclipuri cu jucatori ca zcolor care joaca de pe contu nepotului cand el are ban permanent . Macar sa il  vad cum joaca pe Razbunatorul deoarece eu l-am invatat sa joace si el l-am luat in clan de la DJ-RO cand comandantu de acolo ii bagase lasere si toate prostiile . Nu uitati ca urmaresc seara de seara cand faceti Live . Mult succes in continuare cu comunitatea deoarece sorinel si charly au facut treaba buna acolo .

oooo stai usor ca nu sunt Karolin :lol:

• Content Creator

Nu comentez rautatile nimanui sau ce se intampla in ograda vecinului deoarece nu ma intereseaza domnu . Stiti si dumneavostra zicala aia ... vorba multa saracia omului .... asa ca prefer sa ma abtin .

Edited by Gabi1985