Sari la conținut

Recommended Posts

Doua medalii Kolobanov !!! :)

Victorie! Lupta: El Halluf Vehicule: Strv S1 Experienţă primită: 2,204 Credite primite: 108,026 Realizări în luptă: Tanchist de top, Tanchist lunetist, Distrugător, Medalia Radley-Walters, Medalia Kolobanov, Insigna de merit «As»
gvaptUq.jpg

Victorie! Lupta: Mines Vehicule: Strv S1 Experienţă primită: 1887 Credite primite: 147750 Realizări în luptă: Tanchist de top, Tanchist lunetist, Distrugător, Medalia Radley-Walters, Medalia Kolobanov, Galibru Greu !

oFCgSK5.jpg

Super tanculetul ... :)

Editat de Qvidiu
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Qvidiu Ai putea face un review al tancului in stilul in care le fac eu? Eu nu am tancul si daca tu il ai si joci bine ar fi bun unul pentru cei care doresc sa il cumpere.

Partajează acest post

Link spre post

Am jucat pe test...desi e test dar am zecaru...ca tanc premium nu e chiar asa superb mai ales daca prinzi mape de coridoare...trebuie sa sti locurile de snipe la greu....la 2000-2500 damage faci profit frumos

Etc etc ..dar tot e un tanc fara turela....recomand mai bine scorpionul .ca..poti juca si la brawling cu el cateodata....cu strv-ul asta 60% din meciuri cva merge prost

Dar ca tanc cumparat cu gold nu real money e excelent:))

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
La 8/16/2017 la 11:23, Qvidiu a spus:

Doua medalii Kolobanov !!! :)

Victorie! Lupta: El Halluf Vehicule: Strv S1 Experienţă primită: 2,204 Credite primite: 108,026 Realizări în luptă: Tanchist de top, Tanchist lunetist, Distrugător, Medalia Radley-Walters, Medalia Kolobanov, Insigna de merit «As»
gvaptUq.jpg

Victorie! Lupta: Mines Vehicule: Strv S1 Experienţă primită: 1887 Credite primite: 147750 Realizări în luptă: Tanchist de top, Tanchist lunetist, Distrugător, Medalia Radley-Walters, Medalia Kolobanov, Galibru Greu !

oFCgSK5.jpg

Super tanculetul ... :)

shot_039.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum