Jump to content
uncatalin

chat suspendat definitiv

Recommended Posts

• Members

am fost suspendat definitiv, cred că am făcut plângere împotriva unui op, eu sunt cel care a făcut plângerea, nici nu știu ce a pățit celălalt.

dacă-mi schimb nickname-ul e posibil să pot scăpa de suspendarea din chat?

• Members
1 oră în urmă, _micKee_ a spus:

Din pacate chat ban permanent inseamna permanent. Nu ai ce face. Trebuia sa nu o arzi dubios in chat si erai bine.

întrebarea mea era clară, n-am nevoie de sfaturi inutile. ca să înțelegi și tu "Trebuia sa nu o arzi dubios in chat si erai bine"  e comentariu inutil și offtopic.

mulțumesc pentru prima parte.

dacă schimb mail-ul asociat cu contul e posibil să scap de ban?

Edited by uncatalin
  • Content Creator
Acum 2 ore, uncatalin a spus:

întrebarea mea era clară, n-am nevoie de sfaturi inutile. ca să înțelegi și tu "Trebuia sa nu o arzi dubios in chat si erai bine"  e comentariu inutil și offtopic.

mulțumesc pentru prima parte.

dacă schimb mail-ul asociat cu contul e posibil să scap de ban?

Asa cum a zis si domnul miKee trebuia sa nu o arzi aiurea in chat si nu primeai ban permanent . La intrebarea ta iti raspund chiar eu . Nu se poate face nimic ca sa-ti scoata banul decat daca faci tu tichet la ei si iti ceri scuze . O seara faina domnu catalin .

• Content Creator

In caz de ban, pe chat-ul clanului pot scrie, in luptele la fortareata/cw, cand imi trimite cineva mesaj, eu vad ce scriu ceilalti?...

N-am luat niciodata si de aceea intreb.

Edited by Patria_Hotilor
  • Content Creator

Faza e ca, eu nu am jucat o saptamana, si de vreo 3 sapt.doar in weekend, cand am intrat, chat ban o luna, wtf, nu am scris nimic cat am jucat, ce masa, asa deodata :QUESTION: