Jump to content
vohu_manah

Concurs clanuri

Recommended Posts

Salut. Ce ziceti sa incercam de distractie sa organizam un concurs de 5 vs 5, tier X, un fel de campionat national,  intre clanurile romanesti? Cu organizarea sa se ocupe cineva de la forum, noi sa inscriem si sa nominalizam jucatorii 5 + 3 rezerve sau fara sa nominalizam jucatorii! Mai adaugati idei si eu zic ca ne vom distra. Clar va castiga NLG dar simt ca ne vom distra :) .

Edited by vohu_manah
  • Upvote 1

Cu premii sau fara? Ca daca va fi fara, presimt ca o sa bata vantul pe lista cu inscrieri 

P.S.: Eu cred ca NLG nu va avea nici o sansa in fata echipei DACUS..doar sa vrea Zamolxe sa joace :P

• Haha 1

1 hour ago, Catalin. said:

Cu premii sau fara? Ca daca va fi fara, presimt ca o sa bata vantul pe lista cu inscrieri 

P.S.: Eu cred ca NLG nu va avea nici o sansa in fata echipei DACUS..doar sa vrea Zamolxe sa joace :P

Cu premii sau fara sa stabileasca organizatorii - pana la urma jucam pentru faima clanurilor :) .

Acum 1 oră, Catalin. a spus:

Eu aș avea în concursul vostru doar un obiectiv...să îi iau ammorackul lui Skill...în rest nu mă pasionează cine câștigă! :)

Daca nici aici nu il lasi pe skill, e clar ca ai cosmaruri cu el, mai ai putin si transformi tot forumul intr-un topic dedicat lui.Mai taie din ele, da-le ....

ZamolxisDeus, produci off-topic si provoci off-topic. Te rog sa incetezi. Ai un topic dedicat unde poti sa zici ce vrei, in limitele bunului simt ( care, uneori  se pare ca sunt foarte mari). In rest, daca ai ceva de zis pe alte arii, fii on si la subiect.  

Data viitoare se vor aplica direct puncte warn.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Clanul GTD_ interesat de oportunitate. Oricum vroiam sa ii propun lui Zamolxe sa dam 3 meciuri intre clanul meu si al lui in wekeendul asta sa vedem cum stam cu pregatirea pt sezonul de clanwars. Daca se face turneul renunt la idee, dar daca nu o sa ii propun.

Spor la joc!:)

Acum 4 minute, Gelu607 a spus:

Clanul GTD_ interesat de oportunitate. Oricum vroiam sa ii propun lui Zamolxe sa dam 3 meciuri intre clanul meu si al lui in wekeendul asta sa vedem cum stam cu pregatirea pt sezonul de clanwars. Daca se face turneul renunt la idee, dar daca nu o sa ii propun.

Spor la joc!:)

De acord,dar doar daca promiti că ieșiți la joc,fără defense! :)

1 oră în urmă, _micKee_ a spus:

Va rog sa postati si replay-urile dupa! Asta ar fi mai ceva decat McGregor vs Mayweather!

Dacă se va ține deschidem noi twitchul și vedeți live.

14 hours ago, ZamolxisDeus said:

Dacă se va ține deschidem noi twitchul și vedeți live.

Pai si ce asteptam sefu'?  Acceptam provocarea? Hai stabileste datele!!!

Ținând cont că e perioada prea scurta până la clan wars și trebuie să primim o șarjă de 15 jucători noi in următoarele 48h,o să rămânem weekendul ăsta doar cu meciul de antrenament contra GTD-ului lui Gelu plus ofensivele normale!

Dar în weekend-ul de peste o săptămână se poate organiza turneul,care poate fi piramidal,iar orarul va fi stabilit în cursul zilei!

Cum vor funcționa lucrurile?

Va fi sistemul cel mai bun din 3 meciuri,țintarul se va stabili în ordine alfabetică iar învinșii vor trebui prin comandanții de clan sa strângă cate 10Ron de la fiecare participant intr-un cont bancar al comandantului de clan care va face viramentul bancar către comandantul de clan câștigător în termen de 72h de la pierderea meciului!

După ce cdt de clan câștigător strânge sa spunem 3 victorii contra rivalilor,va avea în cont 450 Ron,cu care va achiziționa gifturi in gold din shop in contravaloarea celor 450 Ron pt cei 15 participanți!

Bineînțeles în tranzacțiile bancare interclanuri se vor păstra de către cdt de clan chitanțele doveditoare ale plăților făcute!

Dacă există doritori pentru CUPA PRIETENIEI,va puteți înscrie aici!

Pentru descurajarea campatului propun desfășurarea turneului pe o mapă deschisă în care efectiv e imposibil sa faci defense,despre Westfield este vorba!

21 hours ago, _micKee_ said:

Va rog sa postati si replay-urile dupa! Asta ar fi mai ceva decat McGregor vs Mayweather!

Bine ca mi-ai amintit - parca e duminica dimineata, nu ?

5 hours ago, ZamolxisDeus said:

Ținând cont că e perioada prea scurta până la clan wars și trebuie să primim o șarjă de 15 jucători noi in următoarele 48h,o să rămânem weekendul ăsta doar cu meciul de antrenament contra GTD-ului lui Gelu plus ofensivele normale!

Dar în weekend-ul de peste o săptămână se poate organiza turneul,care poate fi piramidal,iar orarul va fi stabilit în cursul zilei!

Cum vor funcționa lucrurile?

Va fi sistemul cel mai bun din 3 meciuri,țintarul se va stabili în ordine alfabetică iar învinșii vor trebui prin comandanții de clan sa strângă cate 10Ron de la fiecare participant intr-un cont bancar al comandantului de clan care va face viramentul bancar către comandantul de clan câștigător în termen de 72h de la pierderea meciului!

După ce cdt de clan câștigător strânge sa spunem 3 victorii contra rivalilor,va avea în cont 450 Ron,cu care va achiziționa gifturi in gold din shop in contravaloarea celor 450 Ron pt cei 15 participanți!

Bineînțeles în tranzacțiile bancare interclanuri se vor păstra de către cdt de clan chitanțele doveditoare ale plăților făcute!

Dacă există doritori pentru CUPA PRIETENIEI,va puteți înscrie aici!

Eu propusesem de distractie - nu cu bani - cu bani nu cred ca ne strangem :) .