Jump to content
Gamezcdr

De ce toate clanurile cer prezenta obligatorie pe TS ?

Recommended Posts

• Membru Activ

De ce toate clanurile cer prezenta obligatorie dupa o ora ? De ce nu doar ptr cei care participa la activitati ?

Cand am fost ptr o vreme comandantul unui clan am schimbat regula si anume prezenta pe TS obligatorie doar ptr cei prezenti in echipa la fort/advance/clan wars.

• Upvote 1
  • Content Creator

Pt.socializare,pt.comunicare in timpul activităților și pt realizarea unei coeziuni a grupului!

In plus de asta prin comunicarea pe ts poți să afli diverse detalii tehnice despre anumite tancuri și informații importante pe care nu le-ai putea afla daca ai sta in afara ts-ului!

• Upvote 3
  • Moderator

Exact cum spune @ZamolxisDeus si as mai adauga o mica mentiune ... regula asta ori o pui pentru toti ori nu o mai pui ... o sa ajungi daca faci diferente gen unii sa intre pe ts si altii nu ... sa nu iti mai intre deloc lumea pe ts pe simplu fapt ca o sa iti inceapa sa ti le tranteasca gen " eu numai intru ca x nu intra " sau " ala nu intra eu de ce sa mai intru " si tot asa . daca vrei un clan activ dupa mine regula asta e esentiala :) . 

• Membru Activ
La 10/3/2017 la 19:38, Gamezcdr a spus:

De ce toate clanurile cer prezenta obligatorie dupa o ora ? De ce nu doar ptr cei care participa la activitati ?

Cand am fost ptr o vreme comandantul unui clan am schimbat regula si anume prezenta pe TS obligatorie doar ptr cei prezenti in echipa la fort/advance/clan wars.

Este singura optiune in care membri unui clan ajung sa se cunoasca intre ei si totodata sa creeze o amicitie ca parte dinr-un clan dar sa nu uitam totusi ca in acest fel conducerea unui clan descopera personalitatea fiecarui jucator in parte!

• Membru Activ

In clanul pe care vineri l-am parasit mereu erau 1-2 care faceau referire la organul masculin in fiecare propozitie. Nu se discuta absolut nimic interesant numai tampenii...Intram pe TS asa de forma dar nu-mi puneam castile decat la detasamente. As intra pe TS daca ar fi discutii de oameni inteligenti.

• Upvote 1
  • Membru Activ
Chiar acum, Gamezcdr a spus:

In clanul pe care vineri l-am parasit mereu erau 1-2 care faceau referire la organul masculin in fiecare propozitie. Nu se discuta absolut nimic interesant numai tampenii...Intram pe TS asa de forma dar nu-mi puneam castile decat la detasamente. As intra pe TS daca ar fi discutii de oameni inteligenti.

Nu stiu ce discutii poarta alte clanuri si din experienta proprie cred ca fiecare este liber sa aleaga clanul unde se simte ok,altii pentru discutii inteligente,altii pentru comunicare,altii pentru legare de amicitii si de ce nu ultima categorie si cea mai nasoala unde frustrarile din viata cotidiana le descarca in timpul cat sunt pe ts !