Jump to content
Emil

Cel mai slab jucator roman de WoT

Recommended Posts

Mai interesant este că are o medie de 105 partide pe zi...!

Sau altfel spus, la o medie de 5 minute per partidă sunt aproape 9 ore de WoT în fiecare zi. :o

Am intalnit un roman emancpat :)

Dezastru_2014

Are peste 27.000 lupte. Dupa prima faza in care in timpul meciului de saptamana trecuta a inceput sa ma injure pe egleza " I fuck mother" > de mi-au dat lacrimile de ras, am uitat sa-l trec la lista neagra si ieri a continuat sa aiba o tentativa de discutie in engleza.. baiatu asta e o cauza pierduta.

Asta e bulgar, vecin de-al nostru: mcInvisible

Peste 80.000 lupte, 200 WN8 si nici un zecar pe cont. In plus, e si asta "artilerist" cu aproape 18.000 lupte pe SU-122A...

Aseara am dat o lupta cu pilota.. si am intalnit in echipa adversa un jucator roman, statistici mai slabe ca ale mele (adica io mi-s praf, recunosc, da ala era si mai varza, nitel peste 4000 scor personal) - care tragea asa de bine cu 50-120- ul ca  ziceai ca are tun de Leopard1 cu autoloader frate. Din miscare - snap shot direct ammorack, / repar instant / urmatoarea iarasi ammorack.. si bineinteles, a treia boaba>> tot ammorack, tot din snap-shot... Super jucator. Am avut rabdarea sa stau in joc pana la sfarsit, am salvat Reply-ul, si am facut ticket. La sfarsit ala avea 2 incarcatoare trase - 12 boabe, 9 lovite / 9 cu penetrare. Nu I-am retinut numele, I-am spus frumos ca are ticket din partea mea, era romanas din Onix. A ajuns sa fie o raritate sa intalnesti romani fara moduri ilegale in jocul asta. O adevarata placere.

27 minutes ago, Ciombelete said:

Aseara am dat o lupta cu pilota.. si am intalnit in echipa adversa un jucator roman, statistici mai slabe ca ale mele (adica io mi-s praf, recunosc, da ala era si mai varza, nitel peste 4000 scor personal) - care tragea asa de bine cu 50-120- ul ca  ziceai ca are tun de Leopard1 cu autoloader frate. Din miscare - snap shot direct ammorack, / repar instant / urmatoarea iarasi ammorack.. si bineinteles, a treia boaba>> tot ammorack, tot din snap-shot... Super jucator. Am avut rabdarea sa stau in joc pana la sfarsit, am salvat Reply-ul, si am facut ticket. La sfarsit ala avea 2 incarcatoare trase - 12 boabe, 9 lovite / 9 cu penetrare. Nu I-am retinut numele, I-am spus frumos ca are ticket din partea mea, era romanas din Onix. A ajuns sa fie o raritate sa intalnesti romani fara moduri ilegale in jocul asta. O adevarata placere.

Haios.... dar daca ai salvat "replay-ul" , cum de nu mai stii ce nume are in joc ?

Pt ca nu m-a interesat atat de mult incat sa ii retin numele. E salvat acasa, acum mi-s la scarbici. Din cate am observant, sansele sa intalnesti in random pe unu pe care il ai la blacklist e de 1 la cateva mii de lupte. Trebe sa se alinieze planetele, sa fii cu ala pe acelasi server, sa joci cam cu acelasi tier, sa dati lupta la aceeasi ora, e greu de tot. Daca as sti cum sa fac sa am sanse mai mari sa il intalnesc mai des pe unu anume in random, daca ar exista optiunea asta, chiar si contra gold, eu as fi primul care ar bifa-o, din pacate WG-ul nu imi ofera posibilitatea asta.

am un coleg de servici, joaca si el WOT. Ii place, si recunosc, sunt mic copil pe langa el.. am jucat seri intregi fara gloante  si tot nu am reusit sa fiu atat de rosu.. E mentoru meu :)

Denis.JPG

• Haha 2

Acum 43 minute, Ciombelete a spus:

am un coleg de servici, joaca si el WOT. Ii place, si recunosc, sunt mic copil pe langa el.. am jucat seri intregi fara gloante  si tot nu am reusit sa fiu atat de rosu.. E mentoru meu :)

Denis.JPG

Daca jucati amandoi pe un singur mouse inseamna ca tu il tii mai mult.

• Haha 2
  • Upvote 1

Culmea ! Ieri am jucat in Echipa cu el . statea in spatele tancului meu ..si odata la 2 minute mai tragea si el cite o "boaba" . Oricum e slab rau daca nu e program bot