Jump to content
Emil

Cel mai slab jucator roman de WoT

Recommended Posts

Am dat peste cel mai prost roman cu multi ani in urma si de atunci n-am gasit altul sa-l egaleze macar, pe Mines se urcase cu churchill 1 pe dambul de langa baza si incepuse chiar sa coordoneze echipa capitanul, in limba romana si evident pe chatul public.  
I-am multumit si lui si mamei sale pentru spiritul lui razboinic, a intors turela si a ratat trei focuri din 25m apoi a sarit de frica de pe damb cand un t-34-85 inamic cu 50hp a ajuns langa baza si pana la sfarsitul meciului m-a urmarit pe langa baza tragand prin case.

Vad acum ca inca mai joaca, se pare ca a prins meciuri bune in ultima luna pentru acel wn8 37.

https://wot-life.com/eu/player/YonutXXX-508688029/

• Upvote 1

Depinde și cu cine joaca dacă joaca singur în potriva tuturor ”aliați” și inamici E NORMAL SA aibe scorul care îl are ! Chiar azi m-au eliminat pentru ca ma apăram de proprii ”aliați” E normal nu-i așa ”NORMAL ȘI CU ȘANSE EGALE” asa cum spun cei de la Wargaming mai ales ca cel care tragea in mine dupa 3 focuri cu penetrare nu a fost eliminat, iar pe mine care AM TRAS SĂ VADA CA L_AM VĂZUT (focuri fără penetrare cu un pz3c asupra unui Valentine) PE MINE M-AU ELIMINAT PÂNĂ ÎN IULIE ! AȘA SE PROCEDEAZĂ LA WARGAMING DISCRIMINATORIU ! AM FĂCUT PLÂNGERI ȘI DEGEABA NICI NU M-AU BĂGAT ÎN SEAMA !!!!!!!! ESTE ULTIMUL MESAJ PE CARE ÎL SCRIU ȘI BLOCHEZ WARGAMING SĂ NICI NU MAI AUD DE EL !!!!!!

Acum 1 oră, blakwolf_218 a spus:

Depinde și cu cine joaca dacă joaca singur în potriva tuturor ”aliați” și inamici E NORMAL SA aibe scorul care îl are ! Chiar azi m-au eliminat pentru ca ma apăram de proprii ”aliați” E normal nu-i așa ”NORMAL ȘI CU ȘANSE EGALE” asa cum spun cei de la Wargaming mai ales ca cel care tragea in mine dupa 3 focuri cu penetrare nu a fost eliminat, iar pe mine care AM TRAS SĂ VADA CA L_AM VĂZUT (focuri fără penetrare cu un pz3c asupra unui Valentine) PE MINE M-AU ELIMINAT PÂNĂ ÎN IULIE ! AȘA SE PROCEDEAZĂ LA WARGAMING DISCRIMINATORIU ! AM FĂCUT PLÂNGERI ȘI DEGEABA NICI NU M-AU BĂGAT ÎN SEAMA !!!!!!!! ESTE ULTIMUL MESAJ PE CARE ÎL SCRIU ȘI BLOCHEZ WARGAMING SĂ NICI NU MAI AUD DE EL !!!!!!

In primul post ai scris ca nu ai tras iar aici ai scris ca ai tras dar fara penetrare 🙂 Nu are importanta ca tragi cu sau fara penetrare regulile pentru lovirea aliatilor sunt cam acceasi pentru toata lumea domnu . Eu zic sa luati o pauza de o zi 2 si sa reveniti la sentimente mai bune ca pana la urma este doar un joc . O zi faina si multa sanatate .

Nu e o regula batuta in cuie cu 3 focuri ... parca era 3 - 5 focuri cu sau fara penetrare