Sari la conținut

Recommended Posts

Salutare , HIDRO a incetat activitatea va multumim la toti pentru suport si bafta la restu in continuare! 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@BBeleaua stiu ca ai zis ca se va face un update, si nu este niciun repros sau vreo presiune in niciun fel, dar ai zis asta pe 24 iulie azi fiind 4 august, plus ca din 28 iunie nu a ma fost update, adica nici macar in iulie care a trecut. Si ma gandeam ca ar fi o idee, cand faceti update, sa puneti in dreptul fiecarui clan, pe langa wn8, si numarul de mebri, daca recrutarile sunt deschise sau nu si cine recruteaza. Mult succes !

Partajează acest post

Link spre post

Momentan sunt prins in niste treburi / probleme personale ... urmeaza in cateva zile sa fac un alt clasament .. voi renunta la acesta ... voi incerca / voi face un clasament general al clanurilor romanesti singura conditie e sa aiba topic de recrutare aici pe forum . ma mai gandesc la mici reguli sa vad ... 

Partajează acest post

Link spre post

@5imi chiar nu ne intereseaza parerea ta . tine-o pentru tine . nu iti convine numai intra e simpla treaba nu te tine sau nu te obliga nimeni sa intri aici . o seara placuta in continuare

Partajează acest post

Link spre post

Am revenit și eu în lumea WoT, deși nu mai joc la fel ca înainte (nu mai am nici timpul și nici nervii necesari). Aș putea actualiza și eu clasamentul din când în când.

Se poate introduce DACUS în clasament? Sunt două conturi sub 1.000 lupte, unul fiind al meu (cont nou, nu e reroll și nu joc la WN8 - am începute liniile de la tier 1, tancuri stoc, echipaje 50%, joc strict de plăcere).

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

din cate stiu clanul DACUS numai are voie pe aici prin clasament :) si sti destul de clar discutiile @Emil . Referitor la clasament am avut o idee in cap am vazut ca unii nu sunt de acord voi continua sa il actualizez pe acesta :) . @RARES stie toate discutiile si schimbarile care am incercat sa le fac :)

Partajează acest post

Link spre post

Clasament Actualizat

Eliminati

1) -WBZ- = WN8 2116,39 - clan sub 40 de membrii

2) Z__G = WN8 2018,87 - clan sub 40 de membrii

Adaugati

1) ARCAN = WN8 1644,92

2) ONIX = WN8 1607,72

Partajează acest post

Link spre post

Nu l-am uitat doar ca dacusul nu are voie sa isi faca promovare aici ( top 10 clanuri , topic de recrutare etc ) din cauza disputelor avute aici in trecut . 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, BBeleaua a spus:

Nu l-am uitat doar ca dacusul nu are voie sa isi faca promovare aici ( top 10 clanuri , topic de recrutare etc ) din cauza disputelor avute aici in trecut . 

ah.... ok.... n-am stiut... dar pe g-on?...

Editat de onedin1986
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum