Jump to content

Recommended Posts

TABEL CAZIER JUCATORI WOT 

NUME IN JOC - ULTIMUL CLAN IN CARE A FOST - MOTIVUL PENTRU CARE A PLECAT - DATA IESIRII DIN CLAN : 

NUME JUCATOR

ULTIMUL CLAN IN CARE A FOST

MOTIVUL PENTRU CARE A PLECAT

DATA INTRARII - IESIRII DIN CLAN

Arnyldo

DACUS

injurii aduse membrilor ( omul e ok cat e treaz , cand e baut injura si face misto ) 

30.11.2017

28.12.2017

Bun voi crea acest topic la initiativa domnului @AgentSKILL . 

Acest topic este creat cu scopul de a ajuta clanurile din comunitatea romaneasca sa cunoasca anumite detalii despre un anumit jucator inainte sa il recruteze in acel clan . 

Reguli : 

1. Vor fi trecuti jucatorii care au creat probleme in clanurile prin care au umblat ( exemplu : a intrat intr-un clan cu n promisiuni dar a stat doar pentru x campanie ; a intrat cu scopul de a " fura " jucatori din acel clan ; comportament neadecvat in clan etc. ) 

2. Vor avea voie doar cei care au o functie mai mare si o vechime in clan sa posteze aici . Nu voi lua in considerare cei care postati cu vechime in clan de mai putin 30 zile sau fara functie . ( SE VOR FACE MICI EXCEPTII LA CEI CARE NU AU FUNCTIE IN CLAN DAR AU VECHIME MARE )  

3. Veniti cu dovezi concrete impotriva acelui jucator . Nu vreau sa aud " x a injurat pe y l-am dat afara " ... ca de din vorbe toti suntem nevinovati si zmei . 

4. Accept si postari " anonime " . mesaj privat cu dovezi si voi posta jucatorul respectiv . 

5. Voi accepta si voi trece jucatori in tabel fara dovezi in cazul in care ei intra intr-un clan doar pentru o competitie speciala si atat . ( EX: CAMPANIA INCEPE PE 30 INTRA X JUCATOR PE DATA DE 20 SI IESE IMEDIAT DUPA CAMPANIE ) .

6. NU MA INTERESEAZA PROBLEMELE VOASTRE INTERNE ! NU VOI POSTA IMEDIAT UN JUCATOR .. VOI ANALIZA SITUATIA CU TOATA ECHIPA WOTROMANIA INAINTE SA POSTAM AICI ! VOR EXISTA SITUATII IN CARE VOI INCERCA SA IAU LEGATURA CU ACEL JUCATOR DACA NU SUNT DOVEZI CLARE AICI !

Primu Jucator era TDRADRIAN - @AgentSKILL nu il trec in tabel pentru ca el a intrat in clan in luna lui august si nu il pot acuza ca a stat in PSX doar pentru tank ( Campania a inceput in noiembrie ) . Ca a iesit el imediat dupa campanie e strict problema voastra . Dar eu unu consider ca el daca era sa fi fost in clan doar pentru acel tank intra inainte de campanie sa spunem cu 30 de zile ( exagerez ) inainte .. si iesea imediat dar .. 

clanlogo

Position: Executive officer
Left: 2017-12-29

Îl trec si eu pe Arnyldo,un tip cu vreo 50 clanuri la activ,se îmbată pe fiecare seară și face atmosferă proastă!

Acum 4 seri,după ce l-am amenințat că îl dau afara din clan,trăgea după mine in timpul advance-ului și a trebuit să îl anihileze băieții! :)

• Haha 2

Am curat topicul :) . @Xxx_Xxx nu iti convine nu posta nu te obliga nimeni sa postezi . De acum inainte orice offtopic / flame / provocari etc. vor fi pedepsite :) . 

TDRADRIAN a plecat pentru ca ai facut in nou clan psa si ceei cu wn8 mic sa fie transferati acolo si uni cu wn mai mic erau prieteni adusi de ei

in plus de asta ti-a adus benefici in clan a crescut sh de 10 si nu numa el toti care au fost si au plecat asa sa intamplat si cu axa toate rezervele si jucatori mai slabi sa fie mutati acolo

la psx echipa a2-a a rulat mai multi player la campanie decat echipa 1 a bagat si rezervele echipei 1 ca sa intre cat mai multi in top, nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic dar vb cu oameni inaite sa dati cu paru.

@sirvasy s-a rezolvat am verificat si nu a fost postat . am primit si un mesaj privat in care mi s-a explicat tot in detaliu . multumesc pentru detalii. 

@Xxx_Xxx banat temporar poate te potolesti :) . 

Aahahahahahahha...Arnyldo...ce figura si personajul asta...sa stiti ca in urma unor  discutii prelungi cu el ( acum niste timp...ani, intr-un clan in care eram si a venit si el, rezistand 2-3 zile) vreau sa precizez ca tipul poate fi extrem de amuzant si antrenant. Am stat o seara intreaga conectat fara sa dau un meci si a doua zi aveam febra musculara de la ras...

1 minute ago, Catalin. said:

Aahahahahahahha...Arnyldo...ce figura si personajul asta...sa stiti ca in urma unor  discutii prelungi cu el ( acum niste timp...ani, intr-un clan in care eram si a venit si el, rezistand 2-3 zile) vreau sa precizez ca tipul poate fi extrem de amuzant si antrenant. Am stat o seara intreaga conectat fara sa dau un meci si a doua zi aveam febra musculara de la ras...

Ai fost si tu cand a intrat in Z__G omul si il facea pe Ghost comunist? Si "pacpac" sa puna paie in foc spunea ca are nevoie de ARNYLDO sa il ajute sa il scoata pe ghost din pozitia de commander? Good days

• Haha 1

Aaa...pai atunci a fost faza, eram eu si pacpac cu pusht1uuu si inca vreo 2 stateau pe mute si se spargeau de ras. Parca erai si tu. 

22 minutes ago, Catalin. said:

Aaa...pai atunci a fost faza, eram eu si pacpac cu pusht1uuu si inca vreo 2 stateau pe mute si se spargeau de ras. Parca erai si tu. 

Eram si eu :D 

Nu e prea plăcut să te fugărească in advance, așa că am hotărât să îi fac cazier! :)

Era amuzant la început,recunosc,dar după vreo lună a luat-o pe arătură!

8 hours ago, ZamolxisDeus said:

Îl trec si eu pe Arnyldo,un tip cu vreo 50 clanuri la activ,se îmbată pe fiecare seară și face atmosferă proastă!

Acum 4 seri,după ce l-am amenințat că îl dau afara din clan,trăgea după mine in timpul advance-ului și a trebuit să îl anihileze băieții! :)

A fost si pe la noi,a rezistat exact 2minute dupa ce a inceput prima speciala ptr el la noi in clan.L-am dat afara din clan in timpul luptei,era rupt de beat.

Edited by Olban
  • Haha 3

Acum 1 oră, Catalin. a spus:

La noi a rezistat 5 min și apoi i-am dat ban pe ts 😂,era rupt de beat si a inceput sa injure dupa 5  min de facut cunoștință 

• Haha 2

Nu stiti voi sa apreciati acest diamant neslefuit,  acest borhot ce dupa distilare devine cea mai arzatoare palinca..

• Haha 4

Oare ar fi interesanta ideea realizarii unui cazier al clanurilor? Adica sa fie si drept la replica :) !!! Democratie

• Confused 1

Acum 38 minute, vohu_manah a spus:

Oare ar fi interesanta ideea realizarii unui cazier al clanurilor? Adica sa fie si drept la replica :) !!! Democratie

Vohule nu mă agita prea mult că îți fac și ție cazier! :)

• Haha 1