Jump to content

Recommended Posts

48 minutes ago, Catalin. said:

O fi pentru tine neglijabila. Crezi ca toata lumea ia la 2-3 luni ( media de stat intr-un clan) cate 5-10000 de gold doar prima de instalare ?!

Nu asta-i ideea. Ideea e ca te faci de c*cat si-ti pierzi respectul ca jucator/strateg/executiv/comandant de clan pentru echivalentul a 2 luni de cont premium. Macar daca s-ar fi ales cu un an de cont premium (cel putin 30.000 gold), altfel nu merita scandalul cu cateva zeci de oameni la care le-ai tras teapa + prietenii lor si care abia asteapta sa te arda pe unde te prind... :lol:

Acum 13 ore, Emil a spus:

Nu asta-i ideea. Ideea e ca te faci de c*cat si-ti pierzi respectul ca jucator/strateg/executiv/comandant de clan pentru echivalentul a 2 luni de cont premium. Macar daca s-ar fi ales cu un an de cont premium (cel putin 30.000 gold), altfel nu merita scandalul cu cateva zeci de oameni la care le-ai tras teapa + prietenii lor si care abia asteapta sa te arda pe unde te prind... :lol:

Aleeeeeeekx.....esti p'aci ? Iote ce zice Emil..

• Haha 3

Domnule @PreafericitulDaniel si e pentru ultima oara cand iti spun . inceteaza cu aberatiile si toate prostiile care le spui tu pe aici nu ne intereseaza efectiv fanteziile si prostiile care le scoti tu pe gura . este pentru ultima oara cand iti repet . cazier jucatori wot se refera strict la jucatorii care au penalizari mari gen pleaca intra in clanuri etc. 

Daca tot iti place sa provoci preafericite du-te si provoaca pe cineva de la tine din fata blocului . alta data creaza-ti un cont in care sa arate ca esti tu nu fake-uri . banned :) . o zi placuta in continuare. 

BBeleaua, ai reusit sa distrugi acest site !

Scopul tau pe acest site este sa te razbuni pe clanurile in care ai activat si ai fost dat afara si pe cei care nu sunt de acord cu tine 

Stiu ca o sa stergi mesajul sa nu vada adminii ...

Imi este mila de tine

Edited by Panther

3 hours ago, Panther said:

BBeleaua, ai reusit sa distrugi acest site !

Scopul tau pe acest site este sa te razbuni pe clanurile in care ai activat si ai fost dat afara si pe cei care nu sunt de acord cu tine 

Stiu ca o sa stergi mesajul sa nu vad adminii ...

Imi este mila de tine

Nu mai exista nici un admin pe forum-ul asta.

12 hours ago, Incinerator said:

Un "jucator" autentic de WOT, membru al clanului Defenders of the Free World . 

Nu e nici un secret ca e plin de astfel de specimene.

Reguli : 

1. Vor fi trecuti jucatorii care au creat probleme in clanurile prin care au umblat ( exemplu : a intrat intr-un clan cu n promisiuni dar a stat doar pentru x campanie ; a intrat cu scopul de a " fura " jucatori din acel clan ; comportament neadecvat in clan etc. ) 

2. Vor avea voie doar cei care au o functie mai mare si o vechime in clan sa posteze aici . Nu voi lua in considerare cei care postati cu vechime in clan de mai putin 30 zile sau fara functie . ( SE VOR FACE MICI EXCEPTII LA CEI CARE NU AU FUNCTIE IN CLAN DAR AU VECHIME MARE )  

3. Veniti cu dovezi concrete impotriva acelui jucator . Nu vreau sa aud " x a injurat pe y l-am dat afara " ... ca de din vorbe toti suntem nevinovati si zmei . 

Esti off-topic; pastrati balamucul pentru voi in privat

• Upvote 1