Sari la conținut
OmniaLiviu

OMNIA - Clan de Random!

Recommended Posts

Salut,

Mi-as dori sa intru si eu in clanul vostru. Din pacate nu am tanc (tancuri) de tier X. 

Nici la capitolul lupte nu stau prea "stralucit" (aprox. 7000 si un WN8 portocaliu, nu verde).

Pot spune ca imi place acest joc, am mult bun simt (poate si datorita varstei - 47 ani) si imi doresc colegi care sa ma indrume si sa ma ajute sa imi imbunatatesc stilul de joc.

In general sunt disponibil aproape in fiecare zi intre orele 19.30 - 22.00 pentru acest joc.

Chiar daca raspunsul este negativ, eu va doresc mult succes in continuare!

Cu stima,

Ubiqx

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/25/2018 at 11:32 PM, Ubiqx said:

Salut,

Mi-as dori sa intru si eu in clanul vostru. Din pacate nu am tanc (tancuri) de tier X. 

Nici la capitolul lupte nu stau prea "stralucit" (aprox. 7000 si un WN8 portocaliu, nu verde).

Pot spune ca imi place acest joc, am mult bun simt (poate si datorita varstei - 47 ani) si imi doresc colegi care sa ma indrume si sa ma ajute sa imi imbunatatesc stilul de joc.

In general sunt disponibil aproape in fiecare zi intre orele 19.30 - 22.00 pentru acest joc.

Chiar daca raspunsul este negativ, eu va doresc mult succes in continuare!

Cu stima,

Ubiqx

PM in game OMNIALIVIU esti ca si acceptat :)

Partajează acest post

Link spre post
La 30.12.2018 la 10:32, #Blana a spus:

PM in game OMNIALIVIU esti ca si acceptat :)

Salut ! nu te putem accepta cu statisticile pe care le ai wn8 500 si fara nici un tanc de tier 10 ...iti recomand sa urmaresti pe youtube sau pe twich persoane care fac stream  sa iti perfectionezi jocul ...dar poti cauta un clan de nivelul tau pana atunci .Bafta si spor la joc

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum