Jump to content
Sign in to follow this  
macabuba

Invite code cu 3 zile premium

Recommended Posts

Salutare dragi tanchisti. Ca urmare a popularitatii topicului cu link-ul de mai jos

si pentru ca am primit feedback-uri pozitive din partea voastra intentionez sa pun la dispozitia comunitatii un "invite code" pentru World of Warships care contine o nava premum - Campbeltown, 3 zile premium, un steag al comunitatii si daca am inteles bine 100 de plase camuflaj pentru nave. Codul este valabil pana pe 1 iunie 2018 deci pana de ziua copilului :). Cele 3 zile premum vor fi bune si pentru World of Tanks deoarece amandoua sunt legate la capitolul Gold si zile premium. Ce as dori este ca acest cod sa nu se piarda inzadar, adica sa il foloseasca cineva care chiar e pasionat la partea de joc cu nave de la Wargaming. Iata poza cu dovada de mai jos: 

20180131_174434.thumb.jpg.9fa081cbd70e2ed9d8df4599740ebbfc.jpg

20180131_174926.thumb.jpg.1e67acd4696bd49ee5956310dd5c6c81.jpg

Dupa cum scrie pe card, acest cod este valabil pentru un cont nou infiintat deci nu va putea fi cumulat cu contul vostru vechi de WOT. Daca vor aparea mai multi doritori decat unul atunci probabil se va orginiza un miniconcurs sau o tragere la sorti. Castigatorului ii voi trimite in mesaj privat codul, deci ce parere aveti?

Edited by macabuba

Primul venit - primul servit . Din pacate aceste 3 zile premium se pot utiliza doar de catre cei care isi creaza cont nou la Wargaming. Este valabil si pt WOT, succes!

barcute.thumb.jpg.0c5bdf58be52ca143efb6e275a09a80e.jpg

Din cate stiu este pt o singura utilizare, asa ca rog ca fericitul castigator sa anunte cand a intrat in posesia lui ca sa nu se chinuie si altii sa faca toata procedutra de sign up inutil