Jump to content
Destroyer

Proiect nou/vechi in comunitatea romaneasca a jucatorilor de tancuri

Recommended Posts

Acum 7 ore, Tryfazikk a spus:

Tu esti constient ca wn8-ul  reflecta coeficientul  tau de inteligenta ? 

Tu esti constient ca afirmatia asta nu se bazeaza pe nici un fundament si este complet eronata ?

Inchidem topicul? S-a deviat complet de la subiect..

• Upvote 1

Wn8-ul reflecta coeficientul de inteligenta al jucatorului care joaca wot. Cand un jucator cu un wn8 mic spune ca el e Dumnezeu, noi restul suntem prosti si ca el face cel mai mare clan din univers, o emblema de care se va auzi pana la triburile din padurile amazoniene, aici trebuie sa intervina cei cu studii de medicina. Numai ei mai pot face ceva. Vad ca argumentele celor care mai stiu ceva despre jocul asta nu sunt luate in seama.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Acum 55 minute, Tryfazikk a spus:

Din cauza asta ai tu contul cumparat Darkage_?

Ca sa nu intru la tine in cocina cu hate, pe scurt " DA" . Nu am ascuns fata de nimeni care a intrebat ca am cumparat contul asta ( Darkage_) in 2014, cu 1900 si ceva WN8. 

Nu ti-a iesit hateareala de data asta , nu ? Sa stii ca frustrarea denota coeficientul de inteligenta al unui om, intr-o anumita masura, in sens invers proportional. 

Cineva a inchis topicul. Bravo!

• Upvote 2

Pe vremuri era un nene, Hami ii zicea, galben la wn8 ca sticla de fanta. Si avea omu un clan de top, se pare ca era un f bun fc umbla vorba. Acum nu stiu cum a ajuns el sa conduca un clan de movi, ca o fi platit, ca nu o fi platit, cine mai stie...

26 minutes ago, Wizzmann said:

Pe vremuri era un nene, Hami ii zicea, galben la wn8 ca sticla de fanta. Si avea omu un clan de top, se pare ca era un f bun fc umbla vorba. Acum nu stiu cum a ajuns el sa conduca un clan de movi, ca o fi platit, ca nu o fi platit, cine mai stie...

Tu vrei sa-i dai sperante lui Zamolxis? :)

Nu neaparat. Dar nu mi se pare nici corect sa se spuna ca este un FC slab pt ca este un jucator slab. De aceea exemplul cu Hami.

Dar as zice ca depinde de un mare lucru pe care nu il cunosc, si anume daca isi conduce luptele din arty. Pt ca in acest caz, jocul se vede total diferit, si cred ca poti fi un mult mai bun FC decat jucator atunci cand conduci din arty.

8 minutes ago, Wizzmann said:

Nu neaparat. Dar nu mi se pare nici corect sa se spuna ca este un FC slab pt ca este un jucator slab. De aceea exemplul cu Hami.

Dar as zice ca depinde de un mare lucru pe care nu il cunosc, si anume daca isi conduce luptele din arty. Pt ca in acest caz, jocul se vede total diferit, si cred ca poti fi un mult mai bun FC decat jucator atunci cand conduci din arty.

Din cate stiu wn8-ul lui hami este atat de mic din cauza numarului f mare de lupte din companii, nu din cauza luptelor de random. La ce win rate are, sigur ar fi avut si un wn8 foarte mare

Eu cred invers, ca are WR mare datorita companiilor. Altfel toata lumea (buna) care juca companii in vremea aia ar fi fost la fel de galbena. Dar uite-te la el pe recente, care cred ca sunt dupa ce a disparut modul de companie, sa vezi ca a crescut si el de la 1000 wn8 la 1300. :lol:

Am vazut cu ocazia asta ca si zeul suprem tot 1300 are pe recente, ar putea sa se reinventeze cu numele Dacus1300. Sport!

Bine, nu stiu de ce scriu eu offtopic aici, scuze pt asta.

Edited by Wizzmann

La 23.03.2018 la 12:57, alekx a spus:

Si asta joaca mai bine decat voi. Daca ar juca wot, ca el e cu pacanelele.

lis.jpg

Alekx... stii ce nu am vazut deloc pe harta globala si nici in ultimele campanii ?

Nu am vazut clanul ala vechi .. Ta-re... ! stii ce s-a intamplat cu el ?

,,, decat sa te uiti in curul nostru si sa ne verifici miscarile si schimbarile de nume si sigla mai bine ai aloca timp pentru cadavrul ala de clan in care esti !

La 26.03.2018 la 19:10, vaahian a spus:

Din cate stiu wn8-ul lui hami este atat de mic din cauza numarului f mare de lupte din companii, nu din cauza luptelor de random. La ce win rate are, sigur ar fi avut si un wn8 foarte mare

Nu stiu ce probleme au altii dar noi avem una mare !

Nu mai avem nici un strateg! Cautam strategi sau oameni care vor sa se implice in conducerea clanului Regal.

Eu am niste probleme medicale si nu ma mai pot ocupa asa cum o faceam pana acum.

Daca stiti pe cineva dornic sa incerce sa faca strategii .... il asteptam cu drag.

• Haha 1

30 minutes ago, Destroyer said:

Nu mai avem nici un strateg! Cautam strategi sau oameni care vor sa se implice in conducerea clanului Regal.

Eu am niste probleme medicale si nu ma mai pot ocupa asa cum o faceam pana acum.

Daca stiti pe cineva dornic sa incerce sa faca strategii .... il asteptam cu drag.

Recomand cel mai bun strateg al comunitatii, pe zamolxis. cam greu de convins, dar pentru suma potrivita se rezolva si asta

• Haha 1

1 hour ago, Destroyer said:

Strategul este ultimul pe listă, tu defapt  nu ai jucatori. Încearcă sa aduci jucatori buni si o sa vezi ca vin și rezultatele. Ia la mana clan cu clan si cauta jucatori. 

Ultimul strateg bun roman a fost Honor(recunoscut si in Fame ca strateg) , iar ultimul formator de clan bun a fost Alex(a format un clan bun aducand jucator cu jucator) . Daca o sa te ghidezi dupa asta o sa faci treaba