Jump to content
Gamezcdr

Stie cineva ce s-a intamplat cu clanurile ADRO si HEELL ?

Recommended Posts

Mai ales de HEELL ma intereseaza din perspectiva istorica, am contribuit cu goldul necesar infiintarii lui dupa care unul cu gura mare a pus labuta pe conducere si s-a dus dreaku totul, exact ca la romani.

Capture.JPG

Capture2.JPG

Am inteles de la Mirela ca 2 persoane stiau mailu si pass a comandantului . A intrat unu pe contu lui si a luat tot goldul inclusiv a dat toti oamenii afara din clan . O zi buna .

Haha, a disparut ADRO, ..big deal. Existau in WoT ? 

Se pare ca mare parte din ADRO s-au dus in clanul Piratii Marii , format de TioTragBine..posibil "lovitura de palat" . Mno..s-a desfiinat un clan de boti insignifianti pe GM, s-a infiintat un clan de boti insignifianti pe GM.. domnul a luat, domnul a dat. 

• Haha 4

Acum 25 minute, Catalin. a spus:

Haha, a disparut ADRO, ..big deal. Existau in WoT ? 

Se pare ca mare parte din ADRO s-au dus in clanul Piratii Marii , format de TioTragBine..posibil "lovitura de palat" . Mno..s-a desfiinat un clan de boti insignifianti pe GM, s-a infiintat un clan de boti insignifianti pe GM.. domnul a luat, domnul a dat. 

Și de Ispita ce s-a ales? :)

Încă aștepta camionul de cărămizi pentru clan de la Awa...mama ce vremuri când era Ad-ro in glorie aici pe site... :)

1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Și de Ispita ce s-a ales? :)

Încă aștepta camionul de cărămizi pentru clan de la Awa...mama ce vremuri când era Ad-ro in glorie aici pe site... :)

Razi tu, razi, Harap-Alb... dar pe vremea aia, AD-RO era sinonim cu Dacus. ^^

• Haha 3
  • Sad 1
  • Upvote 1

Bolt, clanul a fost fondat de toti membri ce au plecat din  ELF.

Andreandreix02 pretinde ca cineva a intrat pe contul lui.Dar nu are dovezii.

Contul lui andrei era folosit de amici ce intrau sa ii bage moduri (nu erau membri HEELL).Pretinde ca a fost un ip de Ro,normal are rude,amici ce putea intra pe cont la ordinul lui andrei.

S-a dat vina pe mine ZDN,dar eu nu am parola sau email-ul lui,pe Snips23 dar nici el nu le avea.Plus hackeri necunoscuti.

S-a incercat revenirea in clan a lui andrei doar daca snips23 pleaca.Plus inca cativa membri vechi ce au ajutat clanul sa creasca,care erau incomozi lui andrei.Se poate observa scopul lor de a elimina cativa membri.

A fost o incercare esuata de a elimina cativa membri de baza a lui aramis. Andrei si amici lui au orchestrat totul.Si nu sunt la prima incercare,ei au incercat sa dezbine clanul si in urma cu cateva luni.In ultimul sezon de cw cu doar 3 zile inainte de final,clanul a iesit de pe harta globala.Astfel am pierdut locul premiat cu gold.Si atunci au incercat sa arunce vina pe alti membri cu grade in clan,dar nu a mers si intr-un final au recunoscut ca ei au decis sa investeasca punctele.;;Cica;; nu au cunoscut regulamentul pentru acel seson.

Clanul HEELL v-a trimite invitatii la toti membri ce au fost exclusi de catre acest individ. Ne cerem scuze!

Edited by ZDN
  • Upvote 1

Acum 2 ore, _micKee_ a spus:

Razi tu, razi, Harap-Alb... dar pe vremea aia, AD-RO era sinonim cu Dacus. ^^

Și eu care credeam că suntem un mini-Fame... 

Adică m-am înșelat? :)

37 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Și eu care credeam că suntem un mini-Fame... 

Adică m-am înșelat? :)

Fame e mini-Dacus! Ma asteptam mai mult de la tine, cum sa iti subapreciezi clanul in halul asta si sa raspunzi asa modest despre Dacus!?

• Haha 2

Acum 2 ore, ZDN a spus:

Bolt, clanul a fost fondat de toti membri ce au plecat din  ELF.

Andreandreix02 pretinde ca cineva a intrat pe contul lui.Dar nu are dovezii.

Contul lui andrei era folosit de amici ce intrau sa ii bage moduri (nu erau membri HEELL).Pretinde ca a fost un ip de Ro,normal are rude,amici ce putea intra pe cont la ordinul lui andrei.

S-a dat vina pe mine ZDN,dar eu nu am parola sau email-ul lui,pe Snips23 dar nici el nu le avea.Plus hackeri necunoscuti.

S-a incercat revenirea in clan a lui andrei doar daca snips23 pleaca.Plus inca cativa membri vechi ce au ajutat clanul sa creasca,care erau incomozi lui andrei.Se poate observa scopul lor de a elimina cativa membri.

A fost o incercare esuata de a elimina cativa membri de baza a lui aramis. Andrei si amici lui au orchestrat totul.Si nu sunt la prima incercare,ei au incercat sa dezbine clanul si in urma cu cateva luni.In ultimul sezon de cw cu doar 3 zile inainte de final,clanul a iesit de pe harta globala.Astfel am pierdut locul premiat cu gold.Si atunci au incercat sa arunce vina pe alti membri cu grade in clan,dar nu a mers si intr-un final au recunoscut ca ei au decis sa investeasca punctele.;;Cica;; nu au cunoscut regulamentul pentru acel seson.

Clanul HEELL v-a trimite invitatii la toti membri ce au fost exclusi de catre acest individ. Ne cerem scuze!

Ismail la tine comentariu placeam. Amicii intram, moduri bagam. Clanul moduri colcaiam, ca ciorba lui Ismail legume multe bagam. Ismail doream la clanul Heel aplicam, pe Aramis intalneam, tancuri, muschetari jucam. La clanul Heel jucatori buni estem.

portret-de-bucatar-levantin-18375958.jpg

• Haha 3

La ‎13‎.‎02‎.‎2018 la 18:57, Catalin. a spus:

Se pare ca mare parte din ADRO s-au dus in clanul Piratii Marii , format de TioTragBine..posibil "lovitura de palat" .

Eeee, uite cum im sare mie in ochi un nume - acesta e un player cu care am avut deosebita onoare sa ma intalnesc in joc in urma cu vre-o 3 saptamani si care m-a invatat o multitudine de expresii noi. Cred ca nu am ratat ocazia si I-am facut si tiket cu print screen + reply :) > suuuper jucator, maaare om, maaaare KKaracter.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...