Jump to content
Gelu607

Turneu clanuri romanesti-Model Wargaming League

Recommended Posts

Salutare,

As avea o propunere pentru toate clanurile romanesti de turneu tip Wargaming League. 

Criterii: 7v7

Tier: 10

Harti: Himmelsdorf, Murovanka, Sand River, Prohorovka, Ruinberg

Echipe pe clan: Maxim 3 Echipe

Perioada: O duminica dintr-un wekeend

Meciurile: Cel mai bun din 3, Semifinale cel mai bun din 5 si Finala cel mai bun din 7.

Meciuri in paralel ca sa nu dureze o viata.

Inscrieri: Orice clan romanesc

P.S Este o propunere si as dorii sa vad parerile voastre, atat a jucatorilor pro cat si a celor mai modesti. Ideea ar fii sa fie FUN si sa vada si cei mai slabuti formatul de wargaming league( Functia de spectator sa fie activa) sau pur si simplu sa experimenteze in meciuri.

Va multumesc, accept completari, critici, etc.

Spune te rog si parerea ta referitor la managementul luptelor, arbitrare, anti-cheat, premii, liste de inscrisi, organizarea lor echitabila in grupe, regulament..etc

27 minutes ago, Catalin. said:

Spune te rog si parerea ta referitor la [...], anti-cheat,[...]

Only aimbot and tundra allowed...

• Haha 1

1 oră în urmă, Emil a spus:

Only aimbot and tundra allowed...

Pentru ca propunerea lui Gelu sa aibă succes, eu propun pentru inceput sa ii dam un nume profesionist iar după sugestia lui Emil cred că s-ar potrivi fara probleme ,,Tundra Grand Trophy,,!

Iar dumneavoastră domnule Emil lăsați comentariile răutăcioase de pe site-urile de specialitate,se poate interpreta că faceți o instigare la hate!

Cred că prepararea unui lăptic praf,schimbatul unui Pampers vi se potrivește mai bine... :)

• Haha 1

5 hours ago, Catalin. said:

Spune te rog si parerea ta referitor la managementul luptelor, arbitrare, anti-cheat, premii, liste de inscrisi, organizarea lor echitabila in grupe, regulament..etc

Eu am venit cu o idee, de aceea am adus-o aici in fata tuturor sa ma ajute altii cu partile astea, deoarece nu am experienta in organizarea luptelor in afara de cele organizate in camere de antrenament. 

Salut,

Vorbeste cu redblast ( e un prieten al meu ) - el a organizat niste turnee si sigur te ajuta cu sfaturi .

2 hours ago, Gelu607 said:

Eu am venit cu o idee, de aceea am adus-o aici in fata tuturor sa ma ajute altii cu partile astea, deoarece nu am experienta in organizarea luptelor in afara de cele organizate in camere de antrenament. 

Fără sponsori este un proiect sortit eșecului. Cine crezi ca este dispus sa piardă o zi  si un milion de credite pentru "faima"? 

Cei din QUIET au organizat si sponsorizat ultimul turneu. 

Propun 5vs5 tier X , din ce am inteles sunt sanse sa fie noul format de pro league

Acum 20 ore, Gelu607 a spus:

Salutare,

As avea o propunere pentru toate clanurile romanesti de turneu tip Wargaming League. 

Criterii: 7v7

Tier: 10

Harti: Himmelsdorf, Murovanka, Sand River, Prohorovka, Ruinberg

Echipe pe clan: Maxim 3 Echipe

Perioada: O duminica dintr-un wekeend

Meciurile: Cel mai bun din 3, Semifinale cel mai bun din 5 si Finala cel mai bun din 7.

Meciuri in paralel ca sa nu dureze o viata.

Inscrieri: Orice clan romanesc

P.S Este o propunere si as dorii sa vad parerile voastre, atat a jucatorilor pro cat si a celor mai modesti. Ideea ar fii sa fie FUN si sa vada si cei mai slabuti formatul de wargaming league( Functia de spectator sa fie activa) sau pur si simplu sa experimenteze in meciuri.

Va multumesc, accept completari, critici, etc.

Dece maxim 3 echipe pe clan ? 

Acum 18 ore, Anghel Adrian a spus:

Fără sponsori este un proiect sortit eșecului. Cine crezi ca este dispus sa piardă o zi  si un milion de credite pentru "faima"? 

Cei din QUIET au organizat si sponsorizat ultimul turneu. 

Supra_man care ia supramax articulatii. Ahahahah!