Jump to content
jotanchistul

Mia disparut 200 Gold

Recommended Posts

Am avut  200 gold si au disparut fara sa ublu la ei, rolu lor era doar daca aveam nevoie sa demontez componente ,

data disparitiei este in perioada in care sa dat drumul la WOT Test ,acolo am umblat si la gold cat timp a durat Wot Test ,dupa aia mam pomenit ca in garaj nu mai aveam goldul.

Ciudat, ce se poate face.

shot_005.jpg

shot_012.jpg

Edited by jotanchistul

Acum 1 oră, jotanchistul a spus:

Ciudat, ce se poate face.

shot_005.jpg

shot_012.jpg

Păcat că nu mai ai cum să treci pe la școală...

Nu poti face nimic. Cel mai probabil ai consumabile gold care se refac automat dupa lupta folosind goldul disponibil. Ori gold ammo, ori ceva stingator. Tre sa te uiti pe fiecare tanc in parte sa gasesti unde era buba.

Daca aveai moduri inainte de patch astea iti puneau automat reincarcarea pe silver, dar jocul fara moduri reincarca cu gold pana nu schimbi tu. Am patit si eu asta cu o ciocolata pe artilerie care imi manca la fiecare meci de cw un pic de gold fara sa imi dau seama. :)

@Ampt: Mie mia placut ce ai scris tu acolo, cu diacritice asa frumos, exact cum se dadeau declaratiile pe vremuri la secu. Tovarasii stiu de ce. Sigur, nu ai contribuit cu nimic la problema omului, doar asa un pic de flame pt care ar trebui sa primesti si un mic warn daca tot stam sa facem politia cuvintelor pe forum. Hai noroc.

Edited by Wizzmann
  • Upvote 1

@Wizzmann: Observ cu mare plăcere că ești foarte bine informat despre cum era odată pe la Secu..., nu te mai întreb și altceva pentru că oricum după Revolutie toti am fost disidenți. ;) 

P.S Nu stau să fac poliția cuvintelor pe forum, dar sincer o minimă cunoaștere a gramaticii limbii române în care te exprimi zi de zi, chiar nu strică niciodată.

Altfel cât de curând, nu o să mai fim în stare nici în limba maternă să ne mai exprimăm. 

Sau poate colegul este vreun imigrant venit de departe pe la noi și atunci îmi cer scuze anticipat.

P.S Nu am avut nici cea mai mică intenție de a face vreun flame pe aici, dar dacă este așa, atunci aștept politicos warn-ul promis!