Jump to content
Alexandru Marius Oprea

tinta nu trage unde trebuie

Recommended Posts

problema este ca tinta se afla pe tancul inamic , teava este indereptata spre el , trag , dar tancul trage undeva departe de el.  am atasat un replay . la min 11 se intampla eroarea cred eu .

http://wotreplays.eu/site/854998#live_oaks-andi_krone-conqueror

astept pareri si eventual solutii .    

( am doar zoom mode , jimbo target , carousel , si hit log ) 

Am vazut replay ,nu este nimic in neregula,doar o lovitura proasta,sau un bug.Am dat si cu incetinitorul ,si intradevar tinta era pusa pe tank ,dar cand ai tras s-a dus peste el.se mai intampla.Sati spun eu ce este in neregula! Atunci cand pui tinta pe tank si trage in lateralul tau ca si cum turela ar fi pusa in lateral.nu stiu de ce! dar de prea multe ori mi sa intamplat la kv-3.nu am vrun reply caci nu mam gandit sal arat.Pur si simplu tragea in lateralul meu|...| straniu  :huh:

Bug de la joc, nu prea putem face nimic.

Am vazut replay ,nu este nimic in neregula,doar o lovitura proasta,sau un bug.Am dat si cu incetinitorul ,si intradevar tinta era pusa pe tank ,dar cand ai tras s-a dus peste el.se mai intampla.Sati spun eu ce este in neregula! Atunci cand pui tinta pe tank si trage in lateralul tau ca si cum turela ar fi pusa in lateral.nu stiu de ce! dar de prea multe ori mi sa intamplat la kv-3.nu am vrun reply caci nu mam gandit sal arat.Pur si simplu tragea in lateralul meu|...| straniu  :huh:

am revazut si eu replayul si nu s a dus peste el s a dus pe la 3-4 m prin spatele lui ... se vede cum proiectilul trece prin spatele lui desi tinta era pusa de ceva timp pe el .  m am uitat cu 1/8 :|    crede ti ca este o idee buna sa trimit replayul celor de la WOT ? 

O sai doara in cot... e bine daca stiu ca este bug atunci cand tragi.Daca il trimi,ti sa le spui si la ce tanc este acest bug.Mie la kv-3 tragea lateral insa nu mam gandit sa il trimit.pe de alta parte nu stiu nici unde sal trimit  :D As avea multe sa le spun....din cauza ca modifica rhm  :angry: