Jump to content

Recommended Posts

Lume, lume!!! Am scapat de la casa de nebuni, asa ca recrutam dubiosi care sa dubioseasca alaturi de ceilalti dubiosi care sunt deja in clan!

AICI este adresa spre pagina principala a clanului.

Persoane de contact pentru recrutare: AndreiPri, RatedRMania, ClaudiuTudoras

TS OBLIGATORIU dupa ora 18:00 (daca esti pe joc, evident): 89.35.193.213. Parola: 2013

Clan este nou infiintat (nu cumparat), asadar acum ne crestem cladirile (si ne place, nu vrem sa fuzionam cu alte clanuri, in alta parte).

Cerem:

- minim media clanului (1600+ WN8 overall)

- minim 2 tancuri de tier 8

- minim 2 tancuri de tier 10. Obligatoriu un mediu sovietic (907, 140, 62a, 430U) + de preferat alte tancuri dintre urmatoarele: WZ-111 5A, 113, IS7, S. Conqueror, Maus, Type 5 Heavy, T57 Heavy, 268 4, TVP, BC 25t, Strv 103B, T100LT, Conqueror GC, 261.

- disponibilitate de a juca alaturi de clan atunci cand situatia o cere (Advance, detasamente, Clan Wars, campanii) - vom incerca sa fim activi 3 zile/saptamana

Bafta!

PS: orice problema cu un membru al clanului se poate raporta la WG.

5ac62840da76a_WhatsAppImage2018-03-24at11_21_18.thumb.jpeg.bcb71915c9652557688bf1ab1fcdeea4.jpeg 20180406_173342.jpg

Edited by Shieldmaiden_Valkyrie
  • Like 1

4 hours ago, 69darkdemon said:

Salut,am si eu loc la voi?

Salut! Dpdv al statisticii stai OK, dar nu vad sa ai tancuri... Exista pe cont tancuri cu care nu ai jucat niciodata si nu apar in statistica (tier 10)?

Sal..nu am tancuri de lvl 10 momentan..dar merg pe 2 lini odata..pe linia lu BC 25 Ap si Obj 430

O sa va mai anunt cand le voi avea..zi faina!

6 hours ago, Atudorei Gheorghita said:

Pot participa si eu la urmatoarea campanie de pe 29 mai? :) singura chestie naspa este ca am un singur zecar iar al 2-lea e pe drum...

https://wot-life.com/eu/player/GigigeL-508869910/

De ce tanc te apropii cel mai mult si in cat timp crezi ca il poti termina?

6 hours ago, ManiakLoop said:

You have cookies ?

We do, we do. Vrei sa vii si campania asta sa iei tanc?