Sari la conținut

Recommended Posts

Buna, 

as vrea sa va invit in clan-ul in care joc si eu de ceva vreme si cred ca avem o comunitate destul de bine dispusa si in care nu o sa aveti parte de scaldaluri si alte bullshituri

Conditii minime:

- bun simt si preferabil 20+

- sa folositi TS-ul ( si sa nu stati pe boxe :))) mai ales daca aveti copii mici prin preajma)

- Battles 2k+

- WN8 ~1000+ si un trend crescator la cel recent 

- WR >47-48%

- cateva tankuri 6/8/10 

- facem si exceptii de la reguli daca oamenii is OK si isi doresc sa invete... nu avem foarte multe pretentii... dar de exemplu daca jucam la echipa trebuie sa asculti de cel care face strategia. 

- nu recrutam oameni care schimba clanurile mai ceva ca tiganii caii...

- sunt multi oameni care joaca la plutoane zilnic si puteti sa mai invatati de la ei... sau daca esti jucator bun ar fii ideal sa ii ajuti si pe altii.

- de preferat sa nu jucatii cu moduri ilegale

- daca sunteti playeri noi si  vreti sa treceti  de la "tomato lvl" la mediocru' ... sunt dispus sa jucam la pluton si sa va ajut personal.. mai sus de atat depinde de talentul tau ca altfel nu se poate ca nici eu nu-s super player :))

Editat de KAOS

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Gelu,

ms de oferta... dar cred ca baietii din core team nu sunt interesati... ne-a mai sugerat cineva (regele*scorpion ??? sau ceva de genu ) acuma o luna si au discutat asa in mare dar nu a fost interes... oamenii vor sa isi pastreze clanul... e de mult timp facut... au ts-ul lor... nu le zice cineva ce sa faca.. e ceva mai multa libertate cand ai "bucataria ta"... plus ca au mai fost baieti care au mai plecat in alte clanuri si tot aici s-au intors... nu zic ca nu am avut si noi "uscaciunile" noastre sau ca e clanu' perfect, dar atmofera e destul de OK si probabil de asta au ramas oamenii uniti aici. 

Eu o sa le zic dar sunt mici sanse... o zi faina!

Editat de KAOS
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
On 7/13/2018 at 5:26 PM, KAOS said:

Salut Gelu,

ms de oferta... dar cred ca baietii din core team nu sunt interesati... ne-a mai sugerat cineva (regele*scorpion ??? sau ceva de genu ) acuma o luna si au discutat asa in mare dar nu a fost interes... oamenii vor sa isi pastreze clanul... e de mult timp facut... au ts-ul lor... nu le zice cineva ce sa faca.. e ceva mai multa libertate cand ai "bucataria ta"... plus ca au mai fost baieti care au mai plecat in alte clanuri si tot aici s-au intors... nu zic ca nu am avut si noi "uscaciunile" noastre sau ca e clanu' perfect, dar atmofera e destul de OK si probabil de asta au ramas oamenii uniti aici. 

Eu o sa le zic dar sunt mici sanse... o zi faina!

Ok. Spor in continuare:)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum