Sari la conținut

Recommended Posts

Buna, 

as vrea sa va invit in clan-ul in care joc si eu de ceva luni.. stiu ca mai exista un clan BW... probabil mai popular ca al nostru.. sper sa nu fie nici un conflict.. 

Vreau sa va invit sa jucati cu noi deoarce vine vara si deobicei scade putin nr de oameni online si e mai greu sa participi la evenimente...

In zilele saptamanii o sa gasiti seara 5-10 online pe TS si probabil ceva mai multi pe joc.. in weekend 10-15... ( cel putin asta e media din ultimul timp)

Nu e un clan de top... nu e un clan cu fitze.. e un clan pt oameni care mai au si viata pe langa jocu asta "nenorocit" care imi scoate fiere albe :))) zilnic!!!.. Nu avem pretentii de WN8 ...dar nici nu luam acuma toate tomatele.. Idea de baza e sa aveti buna dispozitie... si sa aveti un comportament adecvat. 

Editat de KAOS

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Gelu,

ms de oferta... dar cred ca baietii din core team nu sunt interesati... ne-a mai sugerat cineva (regele*scorpion ??? sau ceva de genu ) acuma o luna si au discutat asa in mare dar nu a fost interes... oamenii vor sa isi pastreze clanul... e de mult timp facut... au ts-ul lor... nu le zice cineva ce sa faca.. e ceva mai multa libertate cand ai "bucataria ta"... plus ca au mai fost baieti care au mai plecat in alte clanuri si tot aici s-au intors... nu zic ca nu am avut si noi "uscaciunile" noastre sau ca e clanu' perfect, dar atmofera e destul de OK si probabil de asta au ramas oamenii uniti aici. 

Eu o sa le zic dar sunt mici sanse... o zi faina!

Editat de KAOS
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
On 7/13/2018 at 5:26 PM, KAOS said:

Salut Gelu,

ms de oferta... dar cred ca baietii din core team nu sunt interesati... ne-a mai sugerat cineva (regele*scorpion ??? sau ceva de genu ) acuma o luna si au discutat asa in mare dar nu a fost interes... oamenii vor sa isi pastreze clanul... e de mult timp facut... au ts-ul lor... nu le zice cineva ce sa faca.. e ceva mai multa libertate cand ai "bucataria ta"... plus ca au mai fost baieti care au mai plecat in alte clanuri si tot aici s-au intors... nu zic ca nu am avut si noi "uscaciunile" noastre sau ca e clanu' perfect, dar atmofera e destul de OK si probabil de asta au ramas oamenii uniti aici. 

Eu o sa le zic dar sunt mici sanse... o zi faina!

Ok. Spor in continuare:)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum