Jump to content
Qvidiu

DACUS recruteaza

Recommended Posts

Este permis un singur UP / FRIENDLY BUMP pe zi . Incalcarea acestei reguli va duce la o atentionare verbala in cazul primei duble postari si a cate unui punct warn pentru urmatoarele incalcari de regulament.

*Nerespectarea modelului de mai sus se va sanctiona prin inchiderea si mutarea topicului in sectiunea "Cos de reciclare". Cererile de intrare in clan si raspunsul celor care se ocupa de topic sunt permise dar nu mai mult de una si mai mult de un raspuns per membru, orice alte discutii vor fi sanctionate cu warn . Orice incercare de a tine topicul pe prima pagina prin cereri repetate ale aceluiasi membru si raspunsuri repetate vor fi pedepsite cu warn pentru cei care incalca regulamentul.

Ma refer la tine @vohu_manah.

EL am rugamintea @ZamolxisDeus sa citesti regulamentul si sa le explici oamenilor tai cum sa procedeze . Nu e de datoria mea . Exista un regulament si trebuie respectat . de asta am si dat copy paste aici . si nu sunt " mesaje amenintatoare " e un regulament . Si asta va ramane aici pentru ca este un avertisment verbal ( dupa cum vezi scrie si in regulament de lucru acesta ) . Multumesc

Din câte ai văzut Beleaua, eu și Ovidiu dam în mod regulat Up acestui topic promoțional și am respectat intervalul de ore de promovare!

Rugămintea mea este dacă cineva încalcă vreo regulă sa îndrepți genul asta de mesaje amenințătoare împotriva persoanei vizate, nu împotriva prezentului topic! 

Mulțumesc și up! 

5 hours ago, ZamolxisDeus said:

Din câte ai văzut Beleaua, eu și Ovidiu dam în mod regulat Up acestui topic promoțional și am respectat intervalul de ore de promovare!

Rugămintea mea este dacă cineva încalcă vreo regulă sa îndrepți genul asta de mesaje amenințătoare împotriva persoanei vizate, nu împotriva prezentului topic! 

Mulțumesc și up! 

Inceteaza cu victimizarea asta, s-a aplicat regulamentul iar comentariul tau e inutil si se considera UP, pentru care primesti warn. Respectati regulamentul si nu mai comentati cand este aplicat. Incep sa-mi pierd rabdarea iar cu tine Zamolxis.