Sari la conținut
cubanwot

tepar bumb daniel

Recommended Posts

CUMPERI CU BANII FURATI  TE INSTINTEZ CA AM DEMARAT PROCESUL DE URMARIRE PENALA 

O SA AI NEVOIE DE TOTI BANII FURATI 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa făcut dosarul penal ai fost sunat de domnul de la politie ai tăcut chiar asa tâmpit sa fi sa crezi ca nu răspunzi penal 

Partajează acest post

Link spre post

esti chiar prost pe paysafe e trecuta ora când sa cumparat iar in mesaje se vede ora când tiam dat codurile adica imediat când leam cumparat 

Partajează acest post

Link spre post

iatr in mesaje miai comfirmat ca mai tepuyit tu chiar esti prost era si procurorul de fata când ai zis ca nu are ce sati faca si probabil rade politia de mine da au raS cat de prost esti vei raspunde pentru asta 

am listat idiotule toate comvorbirile cu tine de peste tot si sunt la dosar idiotule care esti idiot 

Partajează acest post

Link spre post
La 07.11.2018 la 23:27, Bumb Daniel a spus:

CUMPERI CU BANII FURATI  TE INSTINTEZ CA AM DEMARAT PROCESUL DE URMARIRE PENALA 

O SA AI NEVOIE DE TOTI BANII FURATI 

La 08.11.2018 la 10:50, Bumb Daniel a spus:

Sa făcut dosarul penal ai fost sunat de domnul de la politie ai tăcut chiar asa tâmpit sa fi sa crezi ca nu răspunzi penal 

1 oră în urmă, Bumb Daniel a spus:

esti chiar prost pe paysafe e trecuta ora când sa cumparat iar in mesaje se vede ora când tiam dat codurile adica imediat când leam cumparat 

1 oră în urmă, Bumb Daniel a spus:

iatr in mesaje miai comfirmat ca mai tepuyit tu chiar esti prost era si procurorul de fata când ai zis ca nu are ce sati faca si probabil rade politia de mine da au raS cat de prost esti vei raspunde pentru asta 

am listat idiotule toate comvorbirile cu tine de peste tot si sunt la dosar idiotule care esti idiot 

Nu mai face post dupa post . Daca e rezolvati problema cum sti tu si sincer mai bine fa-ti cont tu si joacate pe munca ta nu a altora daca nu esti in stare sa cumperi un cont . Vezi ca poti cumpara cont de wot in siguranta de la domnul Nece daca intradevar doresti ceva luat in siguranta .

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum