Jump to content
  • 0
nebunu_gunner

deblocare cont

Question

23 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 hour ago, ANDI_B said:

K0cC1w56Tvy-fQwgBzdoaA.png

Capture.PNG

SS de la  2 persoane diferite. Primul SS persoana respectiva face si stream al doilea este de la mine.

Plus: link de la Aslain http://aslain.com/index.php?/topic/11611-is-this-normal/ 

Mai fac rost de capturi?

asa si ce dovedeste asta? eu ti-am zis ce zic log-urile ... nu am de unde sa stiu fiecare mod ce scripturi are...  dar banuiesc ca ai XVM cel putin...  pe vanila nu cred ca ai erorile astea... o sa testez deseara si o sa revin cu un post... oricum eroarea aia de "mods not found" nu poate sa existe daca nu ai vreun mod/script/versiune de client... care sa pointeze la folderul respectiv... adica cineva trebuie sa ii zica la WOT uita-te in folderul asta ca am ceva acolo,,, intelegi? altfel primeai eroarea asta pt mai multe foldere....

31 minutes ago, Gabi1985 said:

Lasal Andi ca nu se merita . Sa fie cum zice baiatu . Spor la joc in continuare domnilor .

acuma o dai la intors? am luat ban sau nu pe celalat cont ? :)) prima oara esti smardoi si acuma nu mai ai cohones?

aaa si mi-a luat o vreme sa ma prind de ce mi se pare contul tau cunoscut.... de ce ti-ai schimbat numele REGE SCORPION :)))? daca tu esti asa bun nu aveai nevoie

din cate imi amintesc ai venit si la clanu nostru sa zici ce clan smecher ai si ca daca nu venim si noi la voi etc.... 

ce e foarte ciudat e ca si tu ai schimat clanurile mai ceva ca tiganii caii :)))) acuma inteleg de ce te-ai simtit ofensat :)))

aaa2 de ce ai iesit/intrat de mai multe ori din scorpionii rosii ? :)))

nu am nimic cu tine... dar te-ai luat de unu care ai crezut ca il intimidezi din spatele tastaturii

Edited by KAOS

• 0
1 oră în urmă, KAOS a spus:

asa si ce dovedeste asta? eu ti-am zis ce zic log-urile ... nu am de unde sa stiu fiecare mod ce scripturi are...  dar banuiesc ca ai XVM cel putin...  pe vanila nu cred ca ai erorile astea... o sa testez deseara si o sa revin cu un post... oricum eroarea aia de "mods not found" nu poate sa existe daca nu ai vreun mod/script/versiune de client... care sa pointeze la folderul respectiv... adica cineva trebuie sa ii zica la WOT uita-te in folderul asta ca am ceva acolo,,, intelegi? altfel primeai eroarea asta pt mai multe foldere....

acuma o dai la intors? am luat ban sau nu pe celalat cont ? :)) prima oara esti smardoi si acuma nu mai ai cohones?

aaa si mi-a luat o vreme sa ma prind de ce mi se pare contul tau cunoscut.... de ce ti-ai schimbat numele REGE SCORPION :)))? daca tu esti asa bun nu aveai nevoie

din cate imi amintesc ai venit si la clanu nostru sa zici ce clan smecher ai si ca daca nu venim si noi la voi etc.... 

ce e foarte ciudat e ca si tu ai schimat clanurile mai ceva ca tiganii caii :)))) acuma inteleg de ce te-ai simtit ofensat :)))

aaa2 de ce ai iesit/intrat de mai multe ori din scorpionii rosii ? :)))

nu am nimic cu tine... dar te-ai luat de unu care ai crezut ca il intimidezi din spatele tastaturii

Iate de mana cu Beleaua tati si ducetiva pe camp amandoi . Ca pana sa vi tu era liniste baiatule . Nu mai ataca oameni aiurea pe aici . Vezeti de topicul  de recrutare si atat . Nu te intereseaza cine pleaca  , unde se duce si ce face deoarece fiecare face ce pofteste atata timp cat e Pc lui  si timpu lui . Nu te mai fute pe tine grija noastra . Asa cum ti-am zis stai parcat la locu tau ca e mai bine . Daca vezi sus ca iti zice Andi si iti zic si eu .... tu tot o dai in sugeala cu modurile . In legatura cu nicknameul pot sa-mi pun ce vreau atata timp cat nu folosesc goldu tau . Multumit ? Nu mai insista ca nu are rost .

• 0

nu o sa ma cobor la nivelul tau de primata ca oricum nu ai intelege nimic...

anyway sa vada lumea cat de tare bati campii ... dovada ca celalat cont al meu e inca bun si functional... asa ca te rog eu taci si plimba ursu ...

image.png.deb9fa1c4c62c291304dc0728456b58e.png

iar legat de ce fel de om esti ... esti cel putin cu probleme la mansarda... ai iesit din proriul tau clan de mai multe ori :)))

ai venit la noi pe ts si te laudai ce mare si tare erai tu cand ai scos din clan 20 de oameni...

s-au plans mai multi oameni inclusiv aici pe forum ca batii campii... ca ii scoti aiurea din clan etc..

PS. vezi-ti dq de clanul  tau... si nu mai venii aici sa te lauzi cat de fioros si smecher esti ca esti rupt in cur si senil...

• 0

BBeleaua, tot pe spam si flame, tot pe spam si flame?  

Nu e singurul topic in care cauti cearta, spamezi si incerci sa provoci. Am rugamintea ( unica )  sa incetezi.