Jump to content
Gelu607

Campania-The Soldiers of Fortune

Recommended Posts

Acum 2 minute, tryfazik a spus:

Buna seara tuturor, mai putin liderului superm!

Am auzit de la o pasarica ca realizarile tale (ZamolxisDeus) sunt doar verbale, esti un jucator sub mediocru cu clan meiocru si jucatori mediocri cu exceptii evidente. 

Ai avut victori putine impotriva clanurilor bune, cand o sa realizezi ca esti doar o cantitate neglijabila. la toti ne pasa cat negrul sub unghie de clanul tau la nivel de competitie. 

Degeaba ai o echipa de 15 jucatori cad ei pot fi batuti de o ehipa de 10 de la noi. Este vorba de calitatea jucatorilor. prin asta incerc sa iti explic ca nici macar teoretic nu poti bate ceva, dar mai ales practic :))

PS.  Implicarea ta permanenta in toate discutiile ne explica ca nu te-ai integrat in viata reala si incerci sa faci ceva in cea virtuala, dar esti la fel luat la misto si aici.

Tryfazik, tu ești o forță a naturii te-am urmărit pe Live-ul lui Olban! 🤣

Nu îmi pot permite sa atac o forță a naturii ca tine! 🤣

Și acum cunoscandu-te, nici nu ma pot supăra pe tine! 🤣

1 minute ago, ZamolxisDeus said:

Tryfazik, tu ești o forță a naturii te-am urmărit pe Live-ul lui Olban! 🤣

Nu îmi pot permite sa atac o forță a naturii ca tine! 🤣

Și acum cunoscandu-te, nici nu ma pot supăra pe tine! 🤣

Dar de ce nu te legi de acuzatiile aduse la adresa ta?

Adica este normal sa te ridici pe tine  si clanul "tau" in slavi si cand ti se aduca ofense asupra realizarilor tale sa nu raspunzi cu dovezi sustenabile?

Daca imi aduci dovezi cu relaizari pe masura laudelor tale o sa imi cer scuze fata de tine. Cred ca toata lumea vrea sa stie daca ai o disfuncţionalitate psihica sau chiar vorbesti pe baza realizarilor. 

Acum 5 minute, tryfazik a spus:

Dar de ce nu te legi de acuzatiile aduse la adresa ta?

Adica este normal sa te ridici pe tine  si clanul "tau" in slavi si cand ti se aduca ofense asupra realizarilor tale sa nu raspunzi cu dovezi sustenabile?

Daca imi aduci dovezi cu relaizari pe masura laudelor tale o sa imi cer scuze fata de tine. Cred ca toata lumea vrea sa stie daca ai o disfuncţionalitate psihica sau chiar vorbesti pe baza realizarilor. 

Tryfazik, nu trebuie sa te forțezi man sa folosești cuvinte prea pretențioase pentru tine... poți face buba la mansarda dacă te mai incordezi atât! 

Fii chill! 

1 minute ago, ZamolxisDeus said:

Tryfazik, nu trebuie sa te forțezi man sa folosești cuvinte prea pretențioase pentru tine... poți face buba la mansarda dacă te mai incordezi atât! 

Fii chill! 

Eu sustin ce a zis trifazik ceva dovezi orice sa pui cand incepi o lauda zic doar:))

16 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Fii chill! 

Dupa atata satirizare tu doar asta poti sa zici? Demonstrez in mod elocvent  ca nu ai coloana vertebrala sau cohones.

Ps. un mic paragraf dintr-un articol care trebuie sa te puna pe ganduri si citez

" Cei cu nivel mare de disfuncţionalitate sunt în negare
 Acei oameni cu probleme reale de sănătate mentală vor NEGA OBSESIV existenţa vreunei probleme. În ciuda faptului că alţii le observă şi se simt deranjaţi serios de comportamentele lor necorespunzătoare! Negarea agresivă poate fi un prim indiciu cu privire la nivelul prea ridicat de disfuncţionalitate."

Acest citat a fost luat din articolul urmator: https://psihologdanielmois.ro/diferenta-dintre-boala-psihica-si-disfunctionalitate/

Edited by tryfazik
  • Thanks 1

Acum 46 minute, ZamolxisDeus a spus:

Boyka, citește cine a început... 

Eu doar i-am dat replica! 

gogule.... daca prin ce am spus tu consideri ca am inceput o polemica inseamna ca ai probleme grave....voi ati luat 77 de tancuri badd a luat 77 de camuflaje... e un fapt.... eu doar am evidentiat.... raspunsul tau: m-ai facut prostan.... wtf?... cred ca trebuie sa te calmezi putin, du-te joaca putin tetris ca e mai putin solicitant.... nu stiu ce persoana esti dar nu cred ca am vazut foarte des pe cineva atat de toxic ca tine... cred ca ai fii in stare sa iti treci numele clanului si in buletin....

P.S. Cand doi iti spun ca esti beat, du-te si te culca

Edited by onedin1986

1 oră în urmă, onedin1986 a spus:

gogule.... daca prin ce am spus tu consideri ca am inceput o polemica inseamna ca ai probleme grave....voi ati luat 77 de tancuri badd a luat 77 de camuflaje... e un fapt.... eu doar am evidentiat.... raspunsul tau: m-ai facut prostan.... wtf?... cred ca trebuie sa te calmezi putin, du-te joaca putin tetris ca e mai putin solicitant.... nu stiu ce persoana esti dar nu cred ca am vazut foarte des pe cineva atat de toxic ca tine... cred ca ai fii in stare sa iti treci numele clanului si in buletin....

P.S. Cand doi iti spun ca esti beat, du-te si te culca

Bun... Și eu ți-am mai spus, în clasamentul clanurilor Badd nu a strâns nici măcar jumătate din punctajul Dacus... Asta e un alt fapt... 

Acum 2 ore, ZamolxisDeus a spus:

Bun... Și eu ți-am mai spus, în clasamentul clanurilor Badd nu a strâns nici măcar jumătate din punctajul Dacus... Asta e un alt fapt... 

pe langa faptul ca suferi de multe tulburari psihice asa cum frumos a pus in evidenta tryfazikk (alt fapt, si nu o jignire) mai esti si mincinos..... asta e ceea ce mi_ai raspuns:

Alin Ionuț Ovidiu Onedin ești cam prostan... Dacus a fost peste Badd in clasamentul clanurilor... spălați-va la gura când vorbiți de Dacus

Frumos caracter... m-ai lasat fara cuvinte..... pe viitor inceraca sa inveti unele tehnici de socializare si poate oamenii din jurul tau te vor place mai mult..... Si cu asta am incheiat discutia... am petrecut deja destul de mult timp in prezenta ideilor tale si sincer ma tem ca ignoranta, prostia si incornorarea sunt contagioase si se ia....

Edited by onedin1986

Acum 9 ore, Bo1Ka a spus:

Daca noi nu am fi avut telul asta cu cele mai multe tancuri din comunitate credema ca nu ati fi fost voi primi asta ti-o garantez,dar atata timp cat joci constant cu 4 echipe si destul de frecvent si cu 5 e destul de greu sa tii si clanul pe o pozitie foarte avansata.

unde cacat sunt ei pe locul 1????

Ca la puncte sunt sub FUSED, ei nu sunt pe locul 1 nici la puncte nici la tancuri doar la mancat c@cat!

#rezistcotcoDACUS

5 hours ago, Shieldmaiden_Valkyrie said:

Si asa se ajunge sa dai unfollow la ceva ce te interesa, pentru ca discutia se transforma intr-o tiganeala si se masoara organe, sa se stie cine il are mai mare.

Daca nici tu nu esti obisnuita cu tiganeala de pe grupul de fb, atunci cine ?

• Haha 4

DABB VS COTCODACUS EDITIA 48

The SuperBowl we needed 

♿️normiesOUT♿

FF55F8D1-1E7A-4C08-95E0-B84D825FF162.png

• Haha 1

Acum 6 minute, Redline a spus:

DABB VS COTCODACUS EDITIA 48

The SuperBowl we needed 

♿️normiesOUT♿

FF55F8D1-1E7A-4C08-95E0-B84D825FF162.png

nu m-as fi bagat in balacareala asta dar dupa ce ca m-a jignit in mod gratuit pe facebook, fapt la care ai fost martor, mai si spune ca nu el a inceput.....

Acum 13 minute, onedin1986 a spus:

nu m-as fi bagat in balacareala asta dar dupa ce ca m-a jignit in mod gratuit pe facebook, fapt la care ai fost martor, mai si spune ca nu el a inceput.....

Cine draqu a adus mah in context Dacusul? 

Vezi-ți de clanul tău și atât! 

Acum 29 minute, ZamolxisDeus a spus:

Cine draqu a adus mah in context Dacusul? 

Vezi-ți de clanul tău și atât! 

hai ca incepe incaierarea!!! 🙂

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...